Чи існує різниця між оптимізацією і просуванням сайту

  1. Експрес курс для замовника послуг веб-студії
  2. Що таке оптимізація і з чим її "їдять"
  3. Просувати в ТОП!

Популярна останнім часом розкрутка інтернет ресурсів - справа дійсно корисне і перспективне. Адже саме інтернет в даний час є основним джерелом усіх видів інформації, в тому числі і ефективно працюючої рекламним майданчиком, за допомогою якої можна продавати найрізноманітніші товари, пропонувати послуги будь-якого виду, а також рекламувати свій бізнес, в якому б напрямку він не розвивався.

Адже саме інтернет в даний час є основним джерелом усіх видів інформації, в тому числі і ефективно працюючої рекламним майданчиком, за допомогою якої можна продавати найрізноманітніші товари, пропонувати послуги будь-якого виду, а також рекламувати свій бізнес, в якому б напрямку він не розвивався

Отже, замовник, який хоче підвищити рейтинг свого веб-ресурсу, повинен не тільки знати, де йому замовити послуги оптимізації і просування сайту, а й розуміти, в чому ж вони укладені. Для чого це треба? Насправді - тільки для того, щоб Ви, як покупець послуги, могли розуміти, що фахівці, що працюють з Вашим ресурсом, роблять все грамотно і правильно ... Або, навпаки, якісь їхні дії є нелогічними і необгрунтованими, хоча і вимагають від Вас зайвих вкладень.

Експрес курс для замовника послуг веб-студії

Для контролювання грамотності просування, замовнику непогано було б розуміти, в чому полягає оптимізація і просування сайту, як таке, і чи є відмінність у цих поняттях.

Що таке оптимізація і з чим її "їдять"

Почнемо для неї. Займається цією сферою інтернет діяльності SEO-фахівець, або, по-іншому, оптимізатор веб-студії або інтернет агентства. І тільки йому відомі всі тонкощі процесу, адже кожен поважаючий себе сеошник, ніколи не буде ділитися тонкощами і хитрощами своєї роботи.

Але в загальних рисах, даний процес, в якій виділяють два види, можна представити таким чином:

Це робота над самим сайтом. Підбір семантичного ядра, ключових виразів, за якими можна потім просувати ресурс, перелінковка сторінок усередині сайту, і обов'язкове створення унікального контенту, який також буде якісним з точки зору юзабіліті.

Цей вид оптимізації вже пов'язаний з тим, що сеошник намагається "впустити" ресурс в світову павутину. Тобто, обмін посиланнями і посилальними статтями з іншими ресурсами, закупівля посилань на спеціальних біржах - ці та багато інших дій передбачає процес зовнішньої оптимізації.

Просувати в ТОП!

І ось коли процес оптимізації виконаний повноцінно, SEO-компанія приступає до безпосереднього просуванню ресурсу, всіляко рекламуючи його в світовій мережі за допомогою інструментів веб-реклами, різних способів підняття рейтингу ресурсу ... а також завдяки тій самій оптимізації, яка (якщо проведена грамотно ) почне працювати на благо Вашого рейтингу дуже швидко.

Таким чином, поняття оптимізації та просування сайтів тісно сусідять один з одним, однак, і мають свої особливості і відмінності, розуміючи які, клієнт завжди може проконтролювати процес розкрутки свого ресурсу і задати фахівця компетентний питання.


потік: Просування сайту

Для чого це треба?