Чи використовує Google Click-Through-Rate як фактор органічного рейтингу?

Google Гноми вимірювання Click-Through-Rate в Теслас?

У кінці своєї діяльності у платіжному пошуку компанія Google використовує рейтинг кліків (CTR) як основний визначальний фактор у розрахунку "показника якості", який є ключовий фактор на аукціонах оголошень Adwords. Це пояснюється тим, що рейтинг кліків є проксі для релевантності; якщо достатньо користувачів натискатимуть об’яву після виконання пошуку за ключовим словом, то доцільно припустити, що оголошення має бути досить релевантним для ключового слова. Коли це виявиться, система аукціонів Google нагороджує відповідні комбінації творчих ключових слів і карає менш релевантні. Це гарантує задоволення користувальницького досвіду і не дає аукціонам вийти з-під контролю - користувачі в більшості випадків не побачать рекламу гриль-барбекю у відповідь на пошук [justin bieber].

Подумайте про органічний пошук - як він відрізняється від платного пошуку?

Відповідь - не багато - існує впорядкований список елементів, на які користувач може натискати, а користувачам - як релевантність. Оскільки Google використовує CTR на платній стороні для оцінки та оцінки сторінок, доцільно припустити, що вони зроблять те ж саме з органічними рейтингами. Будь-хто, хто знайомий з платним пошуковим світом, знає про важливість якнайшвидшого встановлення «історії» хорошого показника якості (тобто CTR) і збереження цієї історії, коли вносить зміни в структуру облікового запису Adwords пізніше - насправді речі, які експерти КПП переймають. Здається розумним, що подібні питання можуть бути залучені до встановлення початкової базової CTR в органічному світі.

Якщо це було так, Google, можливо, спостерігатиме за тим, де сторінка класифікується на сторінках результатів пошукової системи, а потім зазначає, чи вона натиснута більш-менш часто, ніж очікувалося для результату в цій позиції, для цього запиту та використання цю інформацію для подальшого коригування її рейтингу.

Не зрозумійте мене неправильно - я все ще вірю в PageRank і всі інші фактори, які ми всі знаємо і любимо - я просто думаю, що CTR є найбільшим фактором, який Google, ймовірно, використовує це, але ігнорується спільнотою SEO.

Однак, якщо Google використовує CTR, це створює проблеми; яку позицію чи зону вони повинні спочатку вибрати для ранжирування результату, щоб накопичити базову лінію історії CTR?

Якщо сторінка спочатку займає органічно з низькою позицією, скажімо, позицією 100, буде потрібно дуже багато часу, щоб накопичити достатню кількість показів і кліків, щоб дізнатися, чи буде натиснуто результат частіше, ніж можна було б очікувати. CTR падає приблизно на 60% з кожною органічною позицією в середньому (40%, 18% і так далі) - позиція 100 дійсно отримує дуже мало кліків, а для накопичення достатньої кількості спостережень потрібно буде дуже довго.

Це заперечуватиме за те, щоб дозволити сторінкам високо оцінюватися протягом короткого часу , просто щоб встановити базову лінію.

Це, власне, саме те, що я спостерігаю за новими сторінками - Google, здається, високо оцінює їх протягом декількох днів (скажімо, у діапазоні 3-8), тоді сторінки здаються до певного довгострокового рейтингу Позиції - найменш нижчі - імовірно, виходячи з їх початкової ефективності.

Чи хтось інший помічає цей ефект?

Якщо це виявиться істинним (коментарі, будь ласка!), Це має численні наслідки.

Google Гноми вимірювання Click-Through-Rate в Теслас?
Подумайте про органічний пошук - як він відрізняється від платного пошуку?
Однак, якщо Google використовує CTR, це створює проблеми; яку позицію чи зону вони повинні спочатку вибрати для ранжирування результату, щоб накопичити базову лінію історії CTR?
Чи хтось інший помічає цей ефект?