Чим SEO-копірайт відрізняється від звичайного копірайту

Звичайно ж, основні правила написання тексту для сайту однакові як для звичайного копірайту, так і для seo-статей. Однак відмінності все-таки є, і вони дуже серйозні. Що ж особливого в seo копірайт?

Почнемо з заголовка, оскільки в seo-копірайт він грає дуже важливу роль Почнемо з заголовка, оскільки в seo-копірайт він грає дуже важливу роль. В ідеалі - це стислий анонс, що дає читачеві відразу оцінити корисність викладеної в статті інформації ще до того, як він перейде за посиланням на мандрівницю з нею.

Інша назва такого заголовка - тайтл (tittle). Його можна легко знайти в верхньому вікні будь-якого браузера - воно має функцію визначення вихідного коду, що містить в собі тег пошукової сторінки.

  • ключові слова для пошукових систем;
  • максимально компактний анонс інформації;
  • посилання на сайт, на якому розміщена стаття.

Наступний дуже важливий для seo копірайтингу елемент - це, звичайно ж, опис або, як його називають SEO копірайтери, description. Воно теж має свої особливості. При його створенні варто керуватися специфікою розстановки даних по рубриках і розділах, а також особливостями їх видачі в різних пошукових системах. Саме тому результат роботи SEO копірайтера в спеціалізованих колах ще називають сніпетів.

Золоте правило створення сниппета: «використовуйте правильні ключові слова, оскільки саме вони - ваша зв'язка між пошукачем і читачем». З цього можна легко вивести друге не менш важливе правило створення якісного SEO-тексту: «грамотно складені мататегі - це гарантія того, що дуже скоро ваш сайт виявиться на вершинах рейтингів».

Відповідно, наступний надзвичайно важливий елемент - це ключові слова. Простіше кажучи, «дорожня карта», що дозволяє пошуковику привести зацікавленого читача саме на ваш сайт. Звичайно, для цього карта повинна бути максимально точною, а значить - складеної професіоналом-копірайтером.

Перше правило SEO. Правильний заголовок, тайтл - це запорука успішного просування вашого сайту і високих рейтингів. А значить, його відмітними рисами повинні стати максимально можлива при такому обсязі інформативність, гранична лаконічність і неординарності подачі матеріалу. Це дійсно дуже складно, оскільки максимальний обсяг тега тайтла повинен складати 60-80 символів. Але, звичайно, це реально здійсненне для професіонала-копірайтера завдання.

Друге правило SEO. Грамотно складений опис SEO тексту - це вже якісна реклама змісту вашої станиці. А значить, критеріями його створення повинні стати максимальна інформативність, і достатня наявність опорних слів, які ознайомлюють читача з позицією автора. Більш того, їх використання обов'язково при створенні SEO тексту . І, звичайно ж, воно повинно бути максимально лаконічним і не перевищувати за обсягом 150 символів з пробілами.

Третє правило SEO. Ключові слова в SEO статті для сайту потрібно розташовувати по спадаючій. Залежно від ступеня їх інформаційної значущості. Природно, на початку тексту потрібно розташувати максимально важливі - це прискорить шлях потенційного читача саме до вашої сторінці.

Безумовно, якщо вам пощастило, і ви маєте постійного прямого замовника, то можливо, вам і не потрібно запам'ятовувати ці правила: їх втіленням займеться оптимізатор. Але чому б не спробувати? Інтернет дуже мінливий, і передбачити заздалегідь, яка подача інформації буде максимально виграшною, буває дуже складно. Раптом саме ваші seo-тексти для сайту виявляться джерелом найбільш якісним метаданих, і саме ваші мета-теги будуть найкращою рекламою, ніж вихідна інформація?

Тоді ваші зусилля винагородяться придбанням відмінною репутації в сфері seo-копірайтингу і сприятливо позначаться на ваших відносинах з замовником. Не бійтеся ризикнути - і у вас все вийде!

© Студія копірайтингу «Ямбус»

Що ж особливого в seo копірайт?
Але чому б не спробувати?