Ціни на копірайтінг і рерайтинг

  1. Ціни на копірайтінг
  2. Ціни на рерайтинг
  3. Ціни на інші послуги

Добрий день, шановні клієнти агентства копірайтингу Wording Studio Добрий день, шановні клієнти агентства копірайтингу Wording Studio.
Ми раді повідомити вам, про зниження цін на всі наші послуги. Також нагадуємо про знижки для постійних клієнтів.

Студія Wording дотримується лояльних цін при високій якості текстів. Ми раді будь-якої співпраці.

Всі ціни вказані в рублях без прив'язки до курсу долара. Вони можуть бути змінені, в залежності від складності та обсягу завдання (як в сторону збільшення, так і в бік зниження). Можлива оплата в різних платіжних системах. Для постійних клієнтів передбачені знижки та інші бонуси!
Умови оплати обговорюються з замовником. Основні способи оплати - webmoney, яндекс гроші.

* Мінімальне замовлення від 20,000 символів (є можливість зробити пробну статтю за завданням)
** постійним клієнтам передбачені знижки!

Замовити текст

Ціни на копірайтінг

Агентство копірайтингу - wording.ru пропонує вам одну з найбільш вигідних цін на копірайтинг, при цьому надає дуже високу якість послуг. Ціна написання статті формується в залежності від складності завдання, обсягу і вимог до написання та оформлення. Ціна копірайтингу у нас дуже доступна, як при великих замовленнях, так і при маленьких. Остаточну вартість копірайтингу ви можете дізнатися у нашого менеджера. Для постійних клієнтів передбачені знижки.

Ціни на рерайтинг

Рерайтінг - одна з найбільш затребуваних послуг, яке пропонує наше агентство копірайтингу. Ціна рерайта в нашому агентстві відносно не висока, трохи нижче, ніж копірайтинг, і істотно нижче, ніж seo копірайтінг. За невисоку вартість, ви отримуєте якісні статті, які проходять обов'язкову перевірку нашим коректором. Вартість рерайтинга ви можете дізнатися у нашого менеджера.

Ціни на інші послуги

Вартість наших послуг формується індивідуально для кожного клієнта. У таблиці вказана мінімальна вартість для всіх послуг, найчастіше вартість не підвищується, але в разі індивідуальних, складних в написанні і оформленні статей, ми можемо вказати вартість трохи вище. Для великих замовлень і постійних клієнтів завжди передбачаємо знижки та акції.
Замовити копірайтинг і рерайтинг ви можете скориставшись формою в особистому кабінеті .