Ціни на послуги SEO - 12 консультантів SEO пояснюють свій підхід

Послуги SEO   все частіше користуються попитом

Послуги SEO все частіше користуються попитом.

У випадку вільних і відкритих ринків, з великим попитом приходить велика пропозиція - і коли мова йде про продавців SEO, то більше, ніж ви можете похитнути палицею. Однією з найбільш різноманітних частин будь-якої зобов'язання SEO є вартість, а точніше, як ця вартість розбивається на результати постачальника.

Ціни на послуги SEO можуть змінюватися в залежності від термінів, результатів, продуктивності, трафіку, доходу та додаткової динаміки. З такою великою мінливістю в тому, наскільки хороші витрати SEO, ми попросили деяких SEO керівників провідних консультантів поділитися своїми думками про те, як вони цінують свої послуги.

Знайомтеся з консультантами

Білл Себальд - Найвідоміший для малих компаній, що володіють знаннями на своєму корпоративному сайті, Білл працював з такими брендами, як Ebay і Quench. У 2005 році Білл заснував агентство бутиків SEO Greenlane SEO .

Кріс Дайсон - Кріс - менеджер з інтернет-маркетингу Гітреч агентство, що працює в Лондоні. Кріс також володіє і управляє дуже популярним блогом SEO TripleSEO і часто сприяє спостереженню за пошуковими системами.

Pratik Dholakiya - Співзасновник Рішення E2M , Програми Moveo і Vastrika, Pratik є цифровим маркетологом, радником Start-Up і підприємцем. Його роботи були представлені на форумах Forbes, FastCo, Entrepreneur і MOZ.

Ерік Сіу - Ерік - генеральний директор компанії Одиночне зерно а також сприяє спостереженню за пошуковими системами, експертом із соціальних медіа, журналом підприємець і Зростання всюди .

Дон Роадс - Дон - консультант SEO для адаптованих партнерів, і людина, що стоїть за рискою Гонзо SEO бренд, заснований на безпрецедентному провидці Хантера С. Томпсона.

Moosa Hemani - Мооса - новий і гордий батько, а також губернатор в'їзду SEtalks .

Брендон Дойл - Брендон - головний виконавчий директор і засновник агентства повного цифрового маркетингу Wallaroo Media . Брендон також часто зустрічається з білочками на його плечі.

Денні Фріс - Удвічі як фітнес-наркоман і гарячий мандрівник, Денні - головний консультант Edgewater Consulting .

Самуель Лозано - Самуїл є засновником агентства SEO на базі Майамі - Перша сторінка HQ .

Джош Хофманн - Джош надає інтернет-маркетинг і SEO послуги компаніям, які намагаються розширюватися. Він є засновником Росії Монокль SEO .

Данаїл Дончев - Данаїл - засновник Vope.net Інтернет-маркетинг, присвячений способу життя.

Єремія Сміт - Єремія - спеціаліст з SEO та вхідних фахівців з вісьмомарічним досвідом роботи під його поясом. Єремія працював з NBC, MTV, Mint і E * TRADE. Він також є засновником Росії Простий тигр .

Що таке основний фокус вашого / вашого агентства, коли мова йде про SEO? (на які області ви зосереджуєтеся, наприклад, дослідження ключових слів, на сторінці, поза сторінки, відбиток марки та ін.)

Послуги SEO оцінюються різним чином різними провайдерами, як ви обчислюєте ціну кампанії?

Є деякі агентства SEO, які почали ціну на основі рентабельності інвестицій, як ви ставитеся до цього?

Інші фірми SEO пропонують “платити за продуктивність” ціноутворення, яке, здається, опускає більш традиційну погодинну модель. Чи вважаєте ви, що це добре чи погано для промисловості в цілому?

Дякуємо всім, хто брав участь у цій посаді.

Що таке основний фокус вашого / вашого агентства, коли мова йде про SEO?
Послуги SEO оцінюються різним чином різними провайдерами, як ви обчислюєте ціну кампанії?
Є деякі агентства SEO, які почали ціну на основі рентабельності інвестицій, як ви ставитеся до цього?
Чи вважаєте ви, що це добре чи погано для промисловості в цілому?