Ціни на сайти в Кемерово в Прайс-листі

 1. Як складається ціна сайту? Ціна сайту - це сума робіт кількох осіб: проектування
 2. Дизайн
 3. верстка
 4. Тестування і налаштування
 5. Наповнення, підтримка, просування
 6. Мало клієнтів ?! Пора купити сайт!
 7. Сторінка-візитка - економне рішення при проведенні рекламної кампанії
 8. Повністю прозорий прайс-лист

Як складається ціна сайту?

Ціна сайту - це сума робіт кількох осіб:

проектування

Спочатку його необхідно спроектувати. Визначити, якою буде структура, які потрібні модулі та де вони будуть розташовуватися. Для більшої наочності дизайнер малює детальний ескіз. Ця робота займає від кількох годин до кількох днів, в залежності від складності проекту, і відповідним чином впливає на вартість.

Дизайн

Навіть дизайн, заснований на стандартному розташуванні елементів (категорія «Стандарт») доробляється в кожному випадку індивідуально. І це теж входить в ціну розробки.

Інакше інтернет-сторінка буде виглядати однотипної і нудною, схожою на тисячі інших в Кемерово. А оскільки нам хочеться пишатися своїми роботами і робити стоять сайти - ми не «штампуємо» одноманітні вироби.

верстка

Неважливо, який браузер використовує відвідувач: Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari, Opera, або колись популярний Internet Explorer. У кожному з них сторінка повинна відображатися коректно, без помилок. Картинки не повинні «з'їжджати», блоки - наповзає один на одного. Зрозуміло, якість верстки прямо пов'язане з вартістю. Чим вона складніша - тим вище прайс.

Тестування і налаштування

Тестувальник перевіряє верстку на помилки, шукає непомічені раніше вади, налаштовує систему управління і здає її повністю готовою до використання.

Наповнення, підтримка, просування

Сайт не повинен бути порожнім - інакше він не буде продавати. Наповнити його інформацією, написати унікальні тексти, розмістити фотографії - все це вимагає часу і сил. Якщо Ви не готові витрачати свої - передоручити це нам.

Вартість в Кемерово цих робіт невелика, зате сайт буде дійсно індивідуальним не тільки зовні, але і за своїм змістом. Повірте, Ваші клієнти це оцінять! Адже набагато краще продає текст, написаний по суті, ніж «зірвати» звідкись із просторів інтернету.

В кінцевому підсумку, змінних складових при виборі сайту так багато, що бюджет практично завжди розраховується індивідуально.

Мало клієнтів ?! Пора купити сайт!

Web-сторінка - це ефективний інструмент по залученню покупців і клієнтів без всяких додаткових витрат. Ціна сайту в «Діловому інтернеті» - від 24 880 рублів.

Е то лише трохи більше, ніж вартість банера на вулицях міста і набагато менше, ніж рекламний бюджет багатьох фірм. Завдяки цьому більшість наших клієнтів оцінюють вартість створення сайтів як вельми помірну і добре збалансовану за ціною і якістю.

З колько відвідувачів зможуть побачити Ваш банер на вулиці? Тисячі? А скільки з них зупиняться, прочитають, що там написано, запишуть адресу і телефон? Може бути, одиниці ... Навіть якщо 100 чоловік запам'ятають Вашу зовнішню рекламу, при ціні наружки близько 15 000 в місяць - вартість рекламного контакту буде дорівнювати 150 рублям. Дорогувато, чи не так?

Н а добре розкручений, що стоїть сайт в місяць заходить 3 - 5 тисяч осіб. Більшість з них не обмежується переглядом однієї сторінки, а вивчає кілька: прайс, асортимент, контакти фірми.

Е слі інформація здається привабливою, відвідувач - в одному кроці від перетворення в покупця. Корпоративний сайт з інтернет магазином дає можливість в будь-який момент перейти до онлайн-замовлення і зробити покупку.

Н про навіть міні сайт дає достатньо місця, щоб розмістити на ньому адресу і телефон, іміджеву інформацію і відомості по найбільш привабливому ціновій пропозиції. Створити такий міні сайт в Кемерово обійдеться Вам недорого.

В іди сайтів. На чому зупинити вибір? Основних видів сайтів не так вже й багато: • Міні-сайт, або візитка; • Стандартний: складається з декількох сторінок і забезпечений основними функціональними модулями (зворотний зв'язок, голосування тощо); • Корпоративний: індивідуальний дизайн, необмежену кількість сторінок, можливість електронної заявки • Інтернет-магазин

До ромі того, корпоративний сайт або інтернет магазин , Можуть бути виготовлені в ексклюзивному якості. Сайти класу ексклюзив - це унікальний дизайн, додаткові функціональні модулі, а також оптимізована структура і унікальний контент, що сприяють просуванню сайту на перші рядки пошукачів

* В ціну входить розміщення сайтів на хостингу і реєстрація в пошукових системах.

Сторінка-візитка - економне рішення при проведенні рекламної кампанії

 • простий дизайн
 • Без системи управління
 • Доменне ім'я в будь-якій зоні на вибір
 • У вартість включено 3 місяці хостингу (розміщення сайту на інтернет-майданчику)
 • Реєстрація в пошукових системах
 • Установка лічильника відвідувачів

Послуга зі створення сторінок-візиток виявляється тільки при замовленні інтернет-реклами від 3-ох місяців одноразово.

Повністю прозорий прайс-лист

До аждий вигляд сайту може бути змінено відповідно до потреб Вашої фірми. Додаткові модулі, пошук, електронна заявка, гостьова книга, масштабований дизайн - Ви можете замовити будь-яку з цих опцій, зробивши веб-сторінку більш зручною і доброзичливою для користувача, або відмовитися від них, знизивши ціну проекту.

Е слі ж Ви хочете дізнатися про вартість сайтів більш детально, напишіть або зателефонуйте нам - і ми складемо для Вас докладний комерційну пропозицію.

Як складається ціна сайту?
Мало клієнтів ?
З колько відвідувачів зможуть побачити Ваш банер на вулиці?
Тисячі?
А скільки з них зупиняться, прочитають, що там написано, запишуть адресу і телефон?
Дорогувато, чи не так?
На чому зупинити вибір?