Cкачать ccleaner безкоштовно російською мовою для очищення комп'ютера від сміття

Ccleaner (сіклінер) - надзвичайно корисна утиліта, яка здатна не тільки прискорити роботу Вашого комп'ютера, але і підтримувати його відносну чистоту від «сміття». Відразу хочеться підкреслити, що ці програми рекомендують до використання фахівці просунутих сервісних центрів, чим і самі успішно користуються. Тому, ми зробили все можливе для того, щоб наші користувачі мали можливість завантажити ccleaner безкоштовно російською мовою.

завантажити ccleaner безкоштовно російською мовою

Всім відома ситуація, коли з часом комп'ютер починає працювати повільно, починає «гальмувати», нерідко і просто зависає. Найперше, що спадає на думку це перевстановити операційну систему Windows. Але не поспішайте!
Для перевстановлення та налагодження комп'ютера потрібно чимало часу. Вам потрібно завантажити windows, записати образ на оптичний диск або usb-накопичувач, не забути виконати резервне копіювання даних (скопіювати купу файлів на інший жорсткий диск), скачати або знайти диск з драйверами для комп'ютера , Встановити завантаження комп'ютера з диска (на який Ви записали образ ОС Windows), далі вибрати розділ для установки, відформатувати його. Далі нарешті почати установку системи, після якої йде нудний і часто тривалий процес установки драйверів і інших Ваших програм.

Далі нарешті почати установку системи, після якої йде нудний і часто тривалий процес установки драйверів і інших Ваших програм

Проте, всі ці рухи тіла не дають гарантії, що Ви все зробите правильно і не втратите Важливу інформацію.


Cleaner - це безкоштовна програма,

яка здатна виконати чистку комп'ютера від застарілих і непотрібних системних файлів (сліди роботи операційної системи). Дана утиліта прискорить і максимально ефективно оптимізує роботу з інтернетом, виправить помилки реєстру windows , Видалить всю історію браузерів (очистить історію відвіданих сайтів).

Крім перерахованих можливостей програма вміє ще дуже багато, а про перевстановлення windows можете взагалі відкласти в довгу шухляду.

Ccleaner - це також програма для видалення програм, яка здатна виконати коректну очищення від комп'ютерного сміття, що залишається після деінсталяції програмного забезпечення.Для активних користувачів, які часто встановлюють і видаляють програми рекомендуємо запускати сіклінер не рідше 1 разу на тиждень. Крім того, радимо виконувати (раз на місяць) дефрагментацію диска, що дозволить значно оптимізувати роботу дискової підсистеми комп'ютера.

На нашому сайті, а також на офіційному сайті розробника програма Ccleaner доступна російською мовою. Розробник подбав про російськомовних користувачів, тому проблем при використанні даної утиліти виникнути не повинно.