Cкачать super cleaner для андроїд безкоштовно і без реєстрації

Продовжуємо знайомити Вас з програмами для очищення і прискорення роботи андроїд пристроїв. Сьогодні представимо на огляд черговий чистильник, який позиціонує себе як антивірус - супер клинер.

Якщо хочете особисто перевірити його працездатність, можете скачати скачати super cleaner за посиланням внизу матеріалу.

Почнемо з інтерфейсу. Він багато в чому не відрізняється від конкурентів, наприклад взяти того ж клин майстра або ccleaner .

Він багато в чому не відрізняється від конкурентів, наприклад взяти того ж   клин майстра   або   ccleaner

Стандартне початкове меню, з приємною кольоровою гамою. Тут все звичайно. Але з іншого боку, кожен розробник хоче чимось виділитися на тлі інших додатків. В цьому плані супер клинер, зробив ставку на розширений функціонал. А ось тут йому здивувати є чим.

Менеджер програм автозапуску - телефон буде працювати швидко і без затримок. Заборона автозавантаження непотрібних або небажаних програм, усунення затримок і прискорення телефону (необхідно надання прав адміністратора)

Усунення «сміттєвих» файлів - невеликий, але потужний майстер, що очищає місце в пам'яті телефону. Звільнення місця і поліпшення продуктивності відбувається за допомогою інтелектуального сканування і пошуку «сміттєвих» файлів.

Очищення диска - глибока чистка пам'яті мобільного телефону. Допомога з видаленням непотрібних фотографій, музики, документів і додатків для звільнення місця і прискорення вашого пристрою.

Мобільний захист і антивірус - захист вашого смартфона від вірусних атак. Антивірус наданий компанією «Hi security», а це означає, що він забезпечить безпеку вашого мобільного пристрою кращим сервісом антивірусного захисту. Автоматичне сканування системи і встановлених користувачем додатків захистить ваш телефон від вірусів, троянів, вразливостей, шкідливих рекламних програм і програм-шпигунів

Охолоджувач процесора - Ефективно знижує температуру центрального процесора. Якщо телефон часто нагрівається, Super Cleaner знизить температуру процесора, а також його використання і навантаження, зупинивши додатки, які до цього призводять. Також це дозволить заощадити заряд батареї.

Прискорювач телефону - Це оптимізація пам'яті. Прискорення Android-телефону, звільнення оперативної пам'яті, економія заряду батареї нашим інструментом для прискорення Andriod-пристроїв. Створіть ярлик для простого і швидкого прискорення андроїд пристрої в 1 торкання з головного екрану.

Заглушити повідомлення - Блокування неважливих повідомлень. Коли ми користуємося телефоном, завжди можуть спливати безліч дратівливих повідомлень. Super Cleaner допомагає зібрати інформацію про всіх непотрібних повідомленнях і заглушити їх, роблячи роботу телефону більш ефективною.

Блокування додатків - Більше особистого простору в телефоні. За допомогою супер клинер (блокування додатків) можна додати додатковий пароль для захисту деяких додатків з таємною інформацією, наприклад таких, як Facebook, Повідомлення, Gmail, WhatsApp і Snapchat. Блокування особистих додатків за допомогою шаблону введення або ПІН-коду і зберігайте свої секрети далеко від «небажаних очей».

Завантажити Super Cleaner на Андроїд

Посилання на гугл плей

Відео інструкція як користуватися додатком.

А вам сподобалося дана програма?

А вам сподобалося дана програма?