CMS для SEO-просування: вибираємо разом з LPgenerator

 1. Редагування електронних адрес структурних підрозділів
 2. Зміна метатегов і підзаголовків різних рівнів
 3. Створення sitemap у форматі XML
 4. Редагування посадкової сторінки сайту
 5. багатофункціональний редактор
 6. Робота з нестандартними плагінами
 7. CMS від LPgenerator

Отже, CMS - це система для управління сайтом, його «движок»

Отже, CMS - це система для управління сайтом, його «движок». Прикладів безліч. Найвідоміші, мабуть: 1С-Бітрікс, WordPress Drupal, Joomla !, MODX, NetCat. Однак далеко не кожна з них може «похвалитися» повноцінним функціоналом для якісного пошукового просування веб-ресурсу. У цій статті ми розберемо тему, якими якостями повинна володіти найкраща cms для seo, уявімо список характеристик, які є обов'язковими. Буде цікаво!

Редагування електронних адрес структурних підрозділів

URL кожної вкладки повинен бути правильним, «красивим», якщо можна так сказати: все строго символами, з позначенням підрозділів. Наприклад, //lpgenerator.ru/landing-page-design-store/ - зрозуміло, якій частині веб-ресурсу належить ця адреса.
Від того, який URL буде присвоєно сторінці, залежить успішність пошукового просування, тому систему управління веб-порталом повинна мати функцію довільного зміни адреси будь-якої статті, категорії товарів і так далі. Деякі системи управління дають таку можливість тільки за умови установки додаткових плагінів, і це, відверто кажучи, не зовсім зручно.

Зміна метатегов і підзаголовків різних рівнів

Сучасна cms для просування веб-ресурсів обов'язково повинна надавати зміна мета-тегів, а саме:

title - заголовка сторінки;
description - короткий опис структурного елементу для пошукового робота;
keywords - перерахування ключових слів для сторінки.

Крім того, важливо мати можливість прописувати схеми (H1- H6) для пошукових роботів. Якщо такої функції немає, доводиться прописувати їх в тексті перед розміщенням матеріалу на сайт, що по-перше, довго, по-друге, вкрай незручно.

Назад до змісту

Створення sitemap у форматі XML

Content Management System обов'язково повинна надавати можливість створення sitemap у форматі XML. Він призначений виключно для пошукових роботів, не для користувачів.
Зміна контенту має негайно відбиватися на карті веб-ресурсу. Переваги такої карти в тому, що пошукової робот швидше побачить зміни, проаналізує їх, а значить, матеріал з короткі терміни потрапить в природну видачу по пошуковому запиту.

Редагування посадкової сторінки сайту

Цей пункт необхідно винести окремо. Правильна система управління повинна давати можливість редагувати головну сторінку, включаючи всі її параметри, починаючи від тегів, закінчуючи зображеннями та іншими елементами. Посадкова сторінка - дуже важлива частина веб-ресурсу, багато в чому визначає ставлення користувача до всього проекту.
Ми винесли його окремо з тієї причини, що CMS часто мають функцію редагування декількох параметрів сайту, окрім саме головної сторінки - з цією метою необхідно лізти в код, що, зі зрозумілих причин, не зовсім зручно.

Назад до змісту

багатофункціональний редактор

У питанні, яка cms краще для просування, обов'язково потрібно звернути увагу на зручність і опції редактора - основу будь-якої системи порталу.
Отже, які функції повинні бути в обов'язковому порядку:

 • можливість роботи зі шрифтами, стилями, списками і заголовками в редакторі;
 • елементарне додавання ілюстрацій, з можливістю вибору з різних папок, а також заповненням полів тегів для зображень;
 • обов'язково повинна бути функція додавання внутрішніх посилань, з можливістю вибору напрямку, куди ведуть ці посилання;
 • редактор не повинен впливати на вихідний код, грубо кажучи, він повинен підкорятися адміністратору, а не навпаки.

Окремо варто додати, що для системи управління дуже бажано мати функцію додавання відео. Ролики - корисний і потрібний контент для більшості користувачів, це багато в чому впливає на поведінкові фактори веб-ресурсу.

Назад до змісту

Робота з нестандартними плагінами

Дуже важлива і корисна можливість Content Management System - встановлювати нестандартні для більшості панелей плагіни. Вони можуть бути наступними: прискорення роботи сайту, додатковий захист від злому, мобільна версія ресурсу, фотогалерея та багато чого іншого.
Подібні плагіни безпосередньо впливають на позиції порталу в пошуковій системі, збільшуючи шанси сайту потрапити в першу десятку.
Отже, підіб'ємо невеликий підсумок усього сказаного вище. Повністю відповідають всім цим характеристикам кілька популярних систем управління ресурсами: WordPress, Opencart, Drupal. Перша CMS з цього списку, використовується сайтами таких відомих брендів, як Sony, Samsung, Ebay, New York Times. Це не реклама, всього лише констатація факту. Однак незважаючи на очевидні переваги, не можна виключити і те, що ця система не стала найпопулярнішою системою управління сайтом в 2014 році за версією порталу Рейтинг Рунета. Перше місце зайняла 1С-Бітрікс.
Тепер ми окремо поговоримо про CMS від LPgenerator, яка гідна того, щоб поборотися за звання найкраща cms для просування.

Назад до змісту

CMS від LPgenerator


Генератор цільових сторінок - це комплексний інструмент, за допомогою якого можна не тільки створювати одностранічнікі, але і керувати рекламними кампаніями, налагоджувати роботу з продажу, збирати аналітику і багато іншого.
Редагування елементів Лендінгем Пейдж здійснюється за допомогою сучасного WYSIWYG-редактора. Він дозволяє змінювати сторінки абсолютно різних рівнів підготовки, і всі правки негайно будуть відображатися на макеті. Велика кількість віджетів дає можливість з'єднати веб-ресурси з популярними сервісами та соціальних мережами.

Все Лендінгем Пейдж LPgenerator знаходяться на надійному хостингу Amazon, це забезпечує стабільну роботу веб-ресурсів, доступність майже 99,9%. Купити доменне ім'я теж не викликає складності, новий можна придбати прямо з системи LPg з прив'язкою до DNS.

Через Центр оптимізації конверсії можна без праці організувати спліт-тестування, досить створити кілька версій одностранічнік, налаштувати частоту показів кожного і дізнатися, який отримав більше конверсійних дій. А ось варіативність дозволяє використовувати на практиці будь-яку ідею і бути впевненими в тому, що кожна зміна якимось чином позначиться на результаті.
Для маркетологів дуже важливо «тримати руку на пульсі» кампанії, зрозуміти, які показники відображаються на конверсії. Аналізуючи отримані результати, можна значно оптимізувати витрати на менш успішних джерелах.
Також для зручності і запуску цільового трафіку інтерфейс платформи інтегрований з Яндекс.Директ.

Нижче представлений список інших порталів, з якими можна інтегрувати шаблон LPStore.

Нижче представлений список інших порталів, з якими можна інтегрувати шаблон LPStore

Отже, ми постаралися найбільш повно відповісти на питання, яка cms краще для seo, а саме, яким характеристиками, а саме, якими характеристиками вона повинна володіти. Також ми розкрили переваги системи управління наших однострачніков, яка, безумовно, підходить для ефективного пошукового просування Лендінзі. Вирішувати вам, яка CMS є для вас більш кращою!

Високих вам конверсій!

Image Source: gi99lepunch

10-12-2015