Чому аналіз ключових слів є більш важливим, ніж ви думаєте

 1. Що таке ключові слова?
 2. Розуміння ключового слова та його важливість
 3. Чому аналіз ключових слів є більш важливим, ніж ви думаєте
 4. Доцільне використання ключових слів SEO маркетингу
 5. Процес ефективного аналізу ключових слів

Час читання: 5 хвилин

Аналіз ключових слів є першим кроком визначення ідеального слова / фрази. Це, безсумнівно, один з найважливіших факторів SEO для визначення можливостей оптимізації для веб-сайту. Ключові слова впливають як на SEO (пошукова оптимізація), так і на SEA (реклама в пошукових системах).

Дослідження про відповідні ключові слова з належним інструментом аналізу ключових слів є гідним актом перед початком будь-якої діяльності з SEO або перед створенням кампанії SEA. Цей процес оцінювання дає маркетологам уявлення про рівень конкуренції і дозволяє їм також передбачити очікувані результати.

Що таке ключові слова?

Ключові слова - терміни та відповідні відповіді на «пошукові запити», введені в пошукові системи. Вони є основними елементами будь-якого письмового змісту / блогів або статей, опублікованих в Інтернеті, які визначають, про що йдеться.

Ключові слова поділяються на три різні категорії - первинну, вторинну і третинну. Для первинних ключових слів на сторінці SEO більш змістовні. Вони необхідні для цілей пошукової оптимізації, оскільки вони прості слова або фрази, пов'язані з усіма зображеннями, відео, копіями і т.д., що описують веб-сторінку і допомагають браузерам зручно знаходити відповідний сайт.

Він використовується на початку будь-якої іншої категорії ключових слів і відображається в назві сайту, а також у імені домену. Такі типи знаходяться також у першому реченні сторінки.

Вторинне ключове слово з'являється після основного ключового слова. Але це не так важливо для будь-якого сайту щодо SEO. Тим не менш, вторинне ключове слово підвищує шанси на залучення додаткових відвідувачів на веб-сайт.

Далі в рядку знаходиться третє ключове слово, воно приймається відразу за вторинними ключовими словами в мета-тегах ключового слова.

Розуміння ключового слова та його важливість

Ключові слова є релевантними, тому що вони виступають в якості якоря, щоб триматися між тим, що люди шукають, і типом контенту, який забезпечує задоволення потреби. Ці цільові слова допомагають сторінці підвищувати рейтинг в пошукових системах і організовувати трафік на сайті зі сторінок результатів пошуку (SERP).

Вибір правильного ключового слова має важливе значення. Вибір ключових слів визначає, який тип трафіку можна отримати, і цю мету надає процес аналізу ключових слів.

В ідеалі, дослідження ключових слів - це головний план маркетингових зусиль в Інтернеті. Аналіз ключових слів дозволяє маркетологам SEO з'ясувати ідеальні цільові слова для сторінки. Цей процес дає змогу групі маркетингу контенту зрозуміти, який вміст рекламувати. Зрештою, послідовність CRO зростає.

Чому аналіз ключових слів є більш важливим, ніж ви думаєте

Раніше, розуміючи важливість аналізу ключових слів, на початку потрібно знати про термін SEO або пошукової оптимізації.

В цей вік знань Інтернет є одним з найважливіших каналів підключення до більш широкого кола населення світу. Згідно з недавнім опитуванням, Інтернет має 50% проникнення по всьому світу. Таким чином, інтернет-маркетолог має можливість поділитися своєю інформацією про бренд половині населення світу в Інтернеті. Але, щоб досягти такої великої клієнтської бази, потрібно мати чітку концепцію інструментів і технологій - як зробити інформацію доступною для них.

З кількома передовими методами маркетингу в Інтернеті, процес надання знань став легким. Серед усіх інших таких стратегій, SEO маркетинг працює дивно для всіх.

Щоб визначити найкраще ключове слово, онлайн-бізнесмен може використовувати інструмент аналізу ключових слів. Такі інструменти можуть зробити весь процес дослідження ключових слів більш ефективним. Маркетолог визначає, які відповідні слова уловлюватимуть сайт, а які використовуються конкурентами для залучення трафіку.

Доцільне використання ключових слів SEO маркетингу

Дослідження ключових слів SEO є життєво важливим для підвищення продажів та рентабельності інвестицій. З існуванням різних методів цифрового маркетингу навколо, аналіз ключових слів сприяє всім інтернет-маркетингу в усьому світі для більших результатів SEO маркетингу.

Творець вмісту зосереджується на пошуку відповідних і корисних ключових слів для сторінки. Вони проводять дослідження ключових слів SEO для кращого шансу з'явитися у верхній частині результатів пошуку.

Отже, дослідження ключових слів виконується для виявлення факторів: обсяг перетворення, трафік, перехід по ставкам та сторінки результатів пошуку (SERP).

При правильній практиці дослідження ключових слів цифровий маркетолог може:

 • Зрозумійте рівень конкуренції за ключовими словами або фразами пошуку.
 • Проаналізуйте мінус-слова та вирішіть, до яких
 • Переглянути поточну ефективність ключових слів або фраз.
 • Дізнайтеся обсяг шуканого ключового слова або фрази.
 • Розрахуйте цільову ціну за клік (CPC), ціну за дію (CPA) або очікувану виручку.

Використовуючи практичні інструменти аналізу ключових слів, можна визначити популярні ніші, знайти пов'язані ринки і поступово добре оцінювати результати пошуку.

Проте дослідження ключових слів не стосується лише пошукової оптимізації. Це сама основа всіх цих практики цифрового маркетингу використовується для звернення до цільових клієнтів. Дослідження ключових слів SEO пов'язується з тим, звідки походить органічний пошуковий трафік, і вирішує, чим вона славиться.

Процес ефективного аналізу ключових слів

Щоб створити вміст, який добре органічно працює і приводить відвідувачів на сайт, потрібно розуміти потреби цих відвідувачів.

Опитування дасть змогу маркетологам дізнатися про цикл споживчих закупівель:

 • Визнання необхідності
 • Пошук відповідної інформації для конкретного продукту
 • Оцінка альтернатив, якщо початковий пошук не задовольняє
 • Вирішіть придбати обраний продукт
 • Купити продукт
 • Оцінка після купівлі

Творець контенту повинен діяти відповідно до загальної психології кожного користувача, наприклад, яку мову вони використовують і який тип контенту вони шукають.

Щастя аудиторії є наріжним каменем успіху будь-якої онлайн-сторінки; люди повинні формулювати ключові слова для задоволення потреб читачів.

Люди можуть досягти цієї мети, просто мислячи, як клієнти. Можна приєднатися до форумів і спільнот у соціальних мережах, щоб дізнатися, що робить цільова аудиторія, і, нарешті, сформулювати ключове слово.

Крім того, кожен маркетолог повинен мати чітке уявлення про тип кліків ключових слів: довгі ключові слова або ключові слова з коротким хвостом. Довгі хвости пошукових систем. Вони є титулами чи субтитрами у змісті дає рейтинг підвищення . З іншого боку, ключові слова з коротким хвостом знаходяться по всьому тілу блогу / статті. Обидва важливі в їхній перспективі.

Щоб зробити висновок

Первинний фокус будь-якого бізнес-персоналу полягає в задоволенні цільової клієнтської бази. Це необхідність години, щоб прийняти, що дослідження та використання ідеальних ключових слів SEO, контент-маркетинг , CRO, а також визнання соціальних медіа.

Хоча, дослідження ключових слів є рутинним завданням, але це все ще необхідно, щоб можна було охопити своїх клієнтів по всьому світу. Але треба продовжувати опитування - Google та інші пошукові системи запрограмують більше 200 факторів ранжирування для визначення рейтингу пошуку на сайті. Ці пошукові системи розробляють різні алгоритми та веб-сканери, щоб зрозуміти контекст ключових слів. Таким чином, люди повинні розуміти, що ці алгоритми мають велике значення і вирішують ідеальне слово.

Що таке ключові слова?
Що таке ключові слова?