Чому ви ніколи не могли б найняти домашній SEO

  1. Навички
  2. Обсяг робіт
  3. Вартість
  4. Стратегічна неадекватність
  5. Відсутність свіжої точки зору
  6. Фактор аудиту
  7. Висновок: ідеальне залучення SEO

Висячі між рогами дилеми, коли справа доходить до вирішення між внутрішнім SEO і наймом агентства SEO

Висячі між рогами дилеми, коли справа доходить до вирішення між внутрішнім SEO і наймом агентства SEO? Що ж, знайти втіху в тому, що ви не самотні у відповіді на цю загадку. Деякі підприємства переходять від одного рішення до іншого за своєю нерішучістю, часто не користуючись жодною.

Хоча ви роздумуєте, чи будете найняти повний робочий день SEO або призначити SEO агентство, один факт є незаперечним. Бізнес не може обійтися без SEO.

SEO забезпечують високий рівень видимості вашого бізнесу та поповнюють всі відповідні результати пошуку. Крім того, SEO відіграють ключову роль у визначенні та реалізації ваших маркетингових стратегій.

Тим не менш, вам дійсно потрібен внутрішній SEO для досягнення цього?

Що ще більш важливо, чи можете ви повністю покладатися на один власний ресурс, щоб забезпечити всі складні і постійно розвиваються вимоги SEO?

Ви абсолютно впевнені, що внутрішній SEO може протиставити всі переваги, які надає агентство? Боюся, що в більшості випадків відповідь на всі ці запитання - «Ні».

Дозвольте мені побудувати випадок для вас, блок за блоком, на чому аутсорсинг SEO до агентства, або наймання експерта SEO для підготовки та наставників членів вашої команди, є набагато вигіднішим, ніж найняття власного SEO:

Навички

Хоча ваш домашній SEO може бути дуже досвідченим і професіоналом у деяких аспектах SEO, він не може стати майстром всіх технологій SEO. Додайте це до того, що веб- та мобільні технології постійно розвиваються; SEO зусилля повинні бути в кроці з цими змінами.

Типове агентство SEO витрачає час і гроші на постійне навчання своїх ресурсів на нові технології, системи та програмне забезпечення.

SEO-експерти теж дуже схильні до нових хакі та техніки, які вони можуть передати своїм членам команди.

Це, однак, не стосується внутрішнього SEO, який може розробити вузьку перспективу, обмежуючись статичним робочим середовищем.

Це, однак, не стосується внутрішнього SEO, який може розробити вузьку перспективу, обмежуючись статичним робочим середовищем

Обсяг робіт

Для коротких і простих веб-сайтів внутрішні SEO можуть, безумовно, відповідати бізнес-цілям. Однак, як бізнес зростає, а кількість сторінок, які потрібно оптимізувати, зіткнуться з тисячами, один ресурс просто не може забезпечити всі вимоги SEO.

З іншого боку, агентство виділяє більше ресурсів для обробки важких вимог SEO для великого клієнта. У випадку, якщо ви найняли експерта з SEO, щоб наставник членів вашої команди, він / вона б краще розподілити навантаження серед членів команди на основі своїх навичок і графіків роботи.

Джерело: GIPHY

Вартість

Всупереч загальній думці, внутрішні SEO можуть коштувати вам досить грошей і виявитися набагато більш дорогими, ніж залучення агентства.

Незважаючи на те, що агентство або спеціаліст з SEO заздалегідь сплачують плату, ваші щорічні витрати на розробку SEO будуть виходити за межі заробітної плати та бонусів, щоб включати такі пільги, як охорона здоров'я, податки, інкасо відпусток

Незважаючи на те, що агентство або спеціаліст з SEO заздалегідь сплачують плату, ваші щорічні витрати на розробку SEO будуть виходити за межі заробітної плати та бонусів, щоб включати такі пільги, як охорона здоров'я, податки, інкасо відпусток

Стратегічна неадекватність

Основна робота SEO в будь-якій організації полягає в тому, щоб придумати виграшну стратегію пошуку, яка добре відображена в загальній цифровій маркетинговій стратегії бізнесу.

Кваліфікований SEO, який не тільки технічно звучить, але й великий стратег, теж рідко зустрічається.

Раджу не витрачати дорогоцінний час на пошуки єдинорога в стаді коней. Замість цього наймайте агентство, щоб розробити гнучку, гнучку та цілісну стратегію пошуку для вашого бізнесу.

Дозвольте багатьом експертам провести мозковий штурм і впровадити ідеї SEO, щоб збільшити можливість пошуку вашого бренду.

Дозвольте багатьом експертам провести мозковий штурм і впровадити ідеї SEO, щоб збільшити можливість пошуку вашого бренду

Через

Відсутність свіжої точки зору

Хоча внутрішній SEO може мати краще розуміння бізнесу, він / вона буде мати особливий підхід до вирішення проблем.

Це повторення дій призводить до прийняття застарілої, міопічної перспективи SEO, яка обмежує, і навіть може зменшувати, результати SEO.

Агентство, через свої численні SEO, що представляють різні фони, сприяють новим поглядам на стратегії пошуку своїх клієнтів.

Фактор аудиту

Хоча внутрішні ресурси можуть не схвалюватися при згадці слова "аудит", розглядаючи аудити як перерву в BAU (Business As Usual), власники бізнесу повинні розуміти можливості покращення, які аудиторські висновки на перший план.

Аудити - це перше, що зробить агентство SEO або експерт для вашого бізнесу; насправді, безліч перевірок, щоб зрозуміти, де відбуваються помилки, притаманні недоліки в стратегії пошуку і найкращі можливі заходи, які можуть забезпечити миттєві результати. Все це неможливо без перевірок!

Все це неможливо без перевірок

Висновок: ідеальне залучення SEO

Через перераховані вище фактори, можна зрозуміти, що наймання в будинку SEO приходить з власним набором обмежень. Тим не менш, ви б запитали, що таке ідеальне залучення SEO?

Чи повинні підприємства покладатися на зовнішнє агентство для кожної великої чи невеликої діяльності у сфері SEO? Хіба це не призведе до затримок у пошуку консультацій або інструкцій від агентства / експерта?

Звичайно, найм агентства або експерта SEO має свій власний набір проблем.

Тим не менш, вони менше і легко керовані в порівнянні з тими, які виникають завдяки найму власного SEO.

У моїх різних взаємодіях з агентствами, експертами та підприємствами, я дізнався, що найкращим способом залучення до SEO є «середній» шлях!

Після вивчення декількох підприємств, я твердо переконаний, що найбільш ідеальне залучення до SEO - це той випадок, коли бізнес обирає наймати експерта SEO, щоб розробляти стратегії початкового пошуку, встановлювати системи та процеси, а також тренувати команду співробітників.

У цій моделі залучення SEO, експерт готує членів команди протягом тривалого періоду часу, як правило, близько шести місяців. Протягом цього періоду експерт постійно контролює роботу команди.

Після закінчення періоду навчання експерт оцінює готовність команди, а після задоволення дозволяє команді працювати самостійно.

Однак, роль експерта тут не закінчується. Експерт постійно відстежує реалізацію стратегії пошуку, проводить аудит SEO і тренує команду про нові тенденції в галузі через регулярні проміжки часу - перетворюючи роль від наставництва і навчання до більшої кількості консультативних і ручних завдань.

Гібридний підхід може придбати бізнес найкраще з обох світів.

Тим не менш, вам дійсно потрібен внутрішній SEO для досягнення цього?
Що ще більш важливо, чи можете ви повністю покладатися на один власний ресурс, щоб забезпечити всі складні і постійно розвиваються вимоги SEO?
Ви абсолютно впевнені, що внутрішній SEO може протиставити всі переваги, які надає агентство?
Тим не менш, ви б запитали, що таке ідеальне залучення SEO?
Чи повинні підприємства покладатися на зовнішнє агентство для кожної великої чи невеликої діяльності у сфері SEO?
Хіба це не призведе до затримок у пошуку консультацій або інструкцій від агентства / експерта?