Чому ви повинні використовувати плагін SEO WordPress від Yoast

  1. Чому мені треба турбуватися про це?
  2. Навіщо використовувати плагін SEO WordPress від Yoast?
  3. Що ще я можу зробити, щоб покращити пошукову оптимізацію?
  4. Докладніше

Однією з причин того, що WordPress настільки великий, як SEO дружньої платформи. Google отримує високоякісний вміст, а WordPress призначений для доставки та керування вмістом найпростішим способом, що робить його дуже зручним для SEO як базової установки. Однак є багато речей, які можна зробити, щоб оптимізувати шанси вашого магазину знайти потенційних клієнтів, незалежно від того, яку платформу ви використовуєте. Найбільш корисним інструментом оптимізації, який я знайшов, є WordPress SEO плагін від Yoast .

WordPress SEO плагін від Yoast

Чому мені треба турбуватися про це?

Резервне копіювання другого. Чому ви дбаєте про SEO? Перш за все, якщо ви створюєте магазин електронної комерції, я вважаю, що можна з упевненістю припустити, що нові клієнти можуть знайти вас, якщо вони шукають те, що ви продаєте. Якщо ви хочете, щоб вони знаходили ваш магазин замість конкурентів, вам слід якомога більше оптимізувати вміст веб-сайту для пошукового трафіку. Якщо у вас є великий бюджет, зайдіть гайками, наймаючи професіонала SEO, щоб це зробити для вас - я б рекомендував когось, хто спеціалізується виключно на SEO. Це досить важко зробити добре, як це, так що якщо хтось говорить вам, що вони роблять все під сонцем, в тому числі SEO, вони, ймовірно, не буде коштувати грошей. Для більшості з нас, однак, величезний бюджет SEO, ймовірно, не в карти на даний момент. Саме тут ви можете допомогти покласти трохи мастила.

Навіщо використовувати плагін SEO WordPress від Yoast?

WordPress SEO - найкращий плагін, який я знайшов для SEO. Він простий у використанні, працює точно так, як потрібно, а базовий плагін безкоштовний (але є деякі зручні додатки а преміум версії якщо ви хочете подивитися). Він також постійно підтримується і оновлюється, що важко знайти для безкоштовної пропозиції. Щоразу, коли Google виконує нові зміни, плагін оновлюється, щоб скористатися перевагами новітніх технологій.

Встановлення цього плагіна збирається налаштувати ваші повідомлення WordPress (включаючи будь-які типи поштових повідомлень, які, напевно, будуть сторінками продукту!) Будуть більш дружніми до SEO, ніж вони вже є. Ви можете налаштувати SEO назву сторінки або повідомлення та фрагмент, який Google відображає користувачам, щоб потенційні клієнти побачили, що ви хочете, щоб вони бачили, коли вони знаходять вас за допомогою пошуку, а не те, що Google сподівається є найбільш релевантним фрагментом. Ви також можете подивитися на «аналіз сторінок», щоб отримати уявлення про те, що ще можна зробити, щоб покращити вміст сторінки. Є багато інших функцій, в які не потраплять багато користувачів, але ці два інструменти є дуже корисними, щоб розпочати відокремлення від конкуренції.

Цей плагін зробить все для вас? Абсолютно не. Якісний контент завжди в першу чергу при спробі залучити трафік до свого шляху. Ви повинні будете писати чіткі, прямі описи продуктів, щоб цей процес працював належним чином, але ви повинні робити це все одно;). Цей плагін просто займає вашу важку роботу, дає вам деякий зворотний зв'язок, і відправляє його в набагато більш SEO-дружній пакет. Ви все одно захочете написати повідомлення для людей, а не для пошукових павуків.

Що ще я можу зробити, щоб покращити пошукову оптимізацію?

Це буде залежати від ваших цілей для вашого магазину. Оскільки плагін працює з усіма типами повідомлень, ви повинні використовувати його для всіх основних продуктів, сторінок і повідомлень у блогах. Одна річ, яку я зробив - це використовувати WooCommerce SEO доповнення якщо ви заряджаєте свій магазин WooCommerce спеціально покращити SEO для продуктів. Ви також повинні писати публікації в блогах про означені продукти або пропозиції (можливо, вставити короткий код для продукту в повідомленні, щоб зробити його доступним для читачів), щоб переконатися, що у вас є вміст, який відповідає вашим продуктам, і що люди можуть шукати коли вони шукають ваш продукт. На щастя, WordPress відмінно підходить для блогів. Пам'ятайте, що зміст є королем; якщо у вас немає відповідної інформації про продукт або сторінок магазину, жоден плагін не зможе дати вам конкурентну перевагу в просторі електронної комерції.

Докладніше

Шукаєте більше інформації про SEO в цілому? Yoast має a Остаточний посібник для WordPress SEO Ви можете перевірити!

Ваші магазини eCommerce втрачають майже 70% візків через відмову.Чи знаєте ви, що зазвичай можна відновити 10-15% цих продажів? Спробуйте Jilt безкоштовно щоб зберегти ці візки - більшість магазинів бачать на 10-15% більше прибутку за допомогою своєї першої кампанії відновлення.

Пов'язаний вміст

Чому мені треба турбуватися про це?
Навіщо використовувати плагін SEO WordPress від Yoast?
Що ще я можу зробити, щоб покращити пошукову оптимізацію?
Чому мені треба турбуватися про це?
Чому ви дбаєте про SEO?
Навіщо використовувати плагін SEO WordPress від Yoast?
Цей плагін зробить все для вас?
Що ще я можу зробити, щоб покращити пошукову оптимізацію?
Чи знаєте ви, що зазвичай можна відновити 10-15% цих продажів?