Чорна капелюх проти White Hat SEO: в чому різниця?

  1. Чорний капелюх SEO:
  2. «Чорна капелюх SEO зосереджена на пошукових системах і не стільки на людській аудиторії» 2
  3. «Створення якісного контенту може зайняти багато часу, але воно буде варте в довгостроковій перспективі....

Різниця між Black Hat & White Hat SEO відноситься до методів, що використовуються при спробі поліпшити рейтинг пошукової системи сайту.

Чорний капелюх SEO:

Орієнтована на використання методів і стратегій, щоб обдурити пошукові системи в рейтингу своїх веб-сайтів вище за результати пошуку. Як правило, вони використовуються тим, хто бажає побачити швидкі та швидкі результати, а не довгострокові інвестиції. Часто чорні капелюхи SEO фокусуються тільки на пошукових системах і не стільки на людській аудиторії. Методики Black Hat, які розглядаються як оманливі та порушують Google Правила для веб-майстрів включати:

  • Ключове слово набивання : "Наповнення ключових слів" стосується практики завантаження веб-сторінки за допомогою ключових слів або номерів, щоб спробувати маніпулювати рейтингом сайту в результатах пошуку Google.
  • Прихований текст : тобто, використовуючи білий текст на білому тлі, встановлюючи розмір шрифту на 0, приховуючи посилання лише пов'язуючи один маленький символ - наприклад, дефіс в середині абзацу і т.д.
  • Посилання на сільське господарство : Мастила, призначені для маніпуляції з PageRank1 або рейтингу сайту в результатах пошуку (тобто купівлі або продажу посилань, які передають PageRank, надмірний обмін посиланнями ("Посилання на мене & я з вами зв'яжуться")
  • І більше

Хоча ці методики можуть забезпечити швидкий і негайний результат SEO - і можуть здатися привабливими в короткостроковій перспективі - наслідки можуть призвести до заборони сайту від пошукової системи (швидше за все, Google) і / або покарання. Це означає, що люди не зможуть органічно знайти ваш сайт, перемагаючи будь-який короткий тривалий трафік / продаж / потенціал, який ви, можливо, отримали від техніки Black Hat.

«Чорна капелюх SEO зосереджена на пошукових системах і не стільки на людській аудиторії» 2

Білий капелюх SEO:

Методика White Hat орієнтована на людину, а не просто на пошукові системи Методика White Hat орієнтована на людину, а не просто на пошукові системи.

Методи та стратегії, які зазвичай використовуються в White Hat SEO, включають: проведення аналізу ключових слів і дослідження ключових слів, переписування назв мета / сторінок і метаописів, щоб говорити більш конкретно про те, про що йде сторінка, написання та створення якісного контенту для ЧИТАЧІ ЛЮДИНИ; Будинок посилання, щоб назвати лише кілька. Однак, напевно, найважливіша техніка White Hat SEO - створення якісного контенту.

Білий капелюх SEO є довгостроковою інвестицією і потребує часу, щоб побудувати і побачити рентабельність інвестицій, проте про те, що результати тривають довго.

Пов'язане повідомлення: Скільки часу потрібно для SEO для отримання результатів? ➢

«Створення якісного контенту може зайняти багато часу, але воно буде варте в довгостроковій перспективі. […] Чим більш насиченим є ваш сайт, тим більш цінним він буде для пошукових систем і відвідувачів / клієнтів / клієнтів.

Схожі повідомлення:

1 PageRank - (PR) - це алгоритм, який використовується Пошуком Google для ранжирування веб-сайтів у результатах пошукової системи, і це спосіб визначення важливості сторінок веб-сайту. НЕ ТІЛЬКИ АЛГОРИТМ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ GOOGLE для замовлення результатів пошуку

2 & 3 Цитується з університету Унамо - інтернет-маркетингового ресурсного центру

Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Тейлор - досвідчений професіонал SEM з технічною освітою. Як старший спеціаліст з цифрового маркетингу, Тейлор зосереджується на стратегічному розвитку та впровадженні ініціатив SEO & PPC (Adwords, Facebook Ads, LinkedIn Ads), щоб допомогти клієнтам підвищити обізнаність бренду, збільшити їхню присутність в Інтернеті та збільшити прибутки. Докладніше