Чорна капелюх проти White Hat SEO

Всі SEO не створені рівними.

Пошукова оптимізація, або SEO, включає в себе редагування веб-контенту, так що веб-сайти вище на сторінках результатів пошуку. Чим вище рейтинг вашого сайту, тим більше людей відвідають його. Кінцевою метою SEO є отримання більшого обсягу та якості трафіку на ваш сайт.

Ще в той час, SEO-ers могли використовувати безліч простих, оманливих методів для високого рейтингу на сторінках результатів пошуку без наслідків. Проте, оскільки все більше і більше компаній почали це робити, пошукові системи помітили, що їхні сторінки результатів ставали все більш перекошеними.

Пошукові системи турбуються про релевантність їх результатів, тому що він зберігає людей, що повертаються. Тому вони почали включати алгоритми, або рівняння, що використовуються для оцінки веб-сторінок, для ранжування сайтів на основі певного набору критеріїв щодо змісту, посилань і інформації про домен.

Оскільки алгоритми змінювалися, різні SEO-користувачі відповіли різними способами. Хоча деякі з них відповідали рекомендаціям, інші знайшли способи обійти їх. Це призвело до чорної капелюхи і білого капелюха SEO.

Різниця між чорною капелюхом і білим капелюхом SEO стосується конкретних методів, які використовуються для поліпшення рейтингу пошукових систем вашого сайту.

Чорний капелюх SEO відноситься до спроб поліпшити рейтинги в способи, які не схвалені пошуковими системами і які використовують обман Чорний капелюх SEO відноситься до спроб поліпшити рейтинги в способи, які не схвалені пошуковими системами і які використовують обман. Чорний капелюх SEO йде проти поточних керівних принципів пошуку.

Ось список деяких методів чорної капелюхи, які використовуються для оманного збільшення рейтингу веб-сайту:

  • Наповнення ключового слова - непристойно зловживання ключовими словами на вашому сайті
  • Невидимий текст - розміщення списків ключових слів у білому тексті на білому тлі, які будуть невидими для глядачів, але можуть бути прочитані пошуковими системами
  • Вхідні сторінки - фальшиві сторінки, які користувач ніколи не побачить
  • Дубльований вміст - розміщує той самий вміст у багатьох місцях на вашому веб-сайті
  • Link farming - обіцяючи іншим компаніям, що ви будете розміщувати посилання на свій веб-сайт, якщо вони будуть розміщувати посилання на ваш

Якщо ви потрапили в чорні капелюхи, ваш сайт може бути покараний через нижчі рейтинги або навіть заборонені на сторінці результатів.

Біла шапка SEO , з іншого боку, відноситься до використання методів хорошої практики для досягнення високого рейтингу. Вони прозорі і відповідають вимогам пошукових систем.

Біла шапка включає:

  • Досліджуйте та аналізуйте вашу аудиторію, зручність і функціональність веб-сайту, а також показники вашого сайту
  • Перезапис метаданих для включення більш релевантної інформації
  • Покращити вміст, щоб включити більше ключових слів і зберегти людей на своїй сторінці
  • Перероблення веб-сайту для більш візуально привабливого та функціонального

Біла капелюх SEO фокусується на читабельність, зміст релевантності, добре продуманої структури і добре написаного змісту. Використовується належним чином, він може отримати ваш сайт вище, використовуючи етичні методи, хороший вміст і відповідні ключові слова

Біла капелюх SEO займає більше часу і енергії, ніж чорні капелюхи SEO Біла капелюх SEO займає більше часу і енергії, ніж чорні капелюхи SEO. Однак, так як біла шапка SEO підтримується дослідженнями та аналізом, це більш ефективна стратегія для підвищення рейтингу. Крім того, в той час як чорні капелюхи можуть змусити людей перейти на сторінку, вони не гарантують, що люди залишаться. Оскільки біла шапка SEO приймається пошуковими системами, ви знаєте, що результати, які ви досягаєте, будуть більш тривалими.

Реальність SEO полягає в тому, що трюки-бекдор просто не достатньо для отримання хорошого рангу в пошукових системах. Ви повинні будете вкласти в роботу, щоб зробити свій сайт одним, який люди хочуть відвідати. Якщо ви зробите це з етичної точки зору, ви зможете гарантувати, що час і зусилля, які ви витратили на вдосконалення вашого сайту, будуть винагороджені довготривалими результатами. В іншому випадку, ви ризикуєте штрафу або навіть бути заборонені від пошукових систем взагалі.

Ресурси:

http://www.diffen.com

http://www.srisaas.com