Чорний, сірий і білий капелюх SEO: питання відтінків?

  1. Білий капелюх SEO: стан мистецтва SEO
  2. Білий капелюх SEO, вихованця домашніх тварин
  3. White Hat SEO = душевний спокій
  4. Сірий капелюх SEO: між ними
  5. Підвищення вашого органічного рейтингу
  6. Чорний капелюх SEO: темна сторона сили?
  7. Повірте, що будете
  8. Найкраща практика

У нашій статті що таке PBN і чому його створити , ми згадали, що PBNs іноді розглядаються як чорна капелюх SEO техніка. Але що це означає? Чорний, сірий або білий капелюшок, ми роз'яснимо вам все в цій статті!

Білий капелюх SEO: стан мистецтва SEO

Біла шапка SEO - це техніка, яка полягає в суворому дотриманні офіційних рекомендацій пошукових систем (99% часу це будуть рекомендації Google).

Білий капелюх SEO, вихованця домашніх тварин

Давайте почнемо з простої аналогії: використовуючи білу шапку SEO схоже бути ідеальним учнем у класі. Ви вивчаєте свої уроки, завжди виконуйте домашню роботу, використовуйте свій кращий почерк і беріть участь у класі, роблячи вас одним з улюблених учнів (викладач - гугл тут). 👩🏻🏫

У цьому ж класі ви знайдете студентів, які віддають перевагу техніці, яка може бути асимільована чорним капелюхом SEO: вони не вивчають свої уроки, обманюють під час тестів, купують есеї з Інтернету або платять іншим однокласникам писати їх для них. #ThugLife. Проте їм вдається отримати оцінки, які так само хороші або навіть кращі, ніж у студентів, які працюють важко. Відмінність полягає в тому, що вони роблять це з меншими зусиллями (хоча це ймовірно). До тих пір, поки вони не потраплять у злочин, вчитель не має можливості покарати їх за таку поведінку.

White Hat SEO = душевний спокій

Ця аналогія має схожість з тим, що відбувається в області органічного ранжування, з білими лицарями і темними лицарями SEO. Методики White Hat SEO вимагають більше роботи, але дозволять вам відчувати себе більш розслабленими, коли приходить нове оновлення алгоритму Google . Дійсно, Google не намагається зловити хороших студентів, він хоче зірвати "обманщиків". Отримані, деякі шахраї можуть проскочити через кілька оновлень, але це ризик, щоб розглянути, тим не менш.

Тим не менш, SEO професіоналів, які використовують білі капелюх SEO виключно насправді досить рідкісний вид, який можна знайти. Нехтуючи користуватися технічними засобами, стає все важче і важче підніматись у пошукових виданнях (сторінках результатів пошуку). Тим більше, що, як згадується в Ця стаття зворотні посилання так важливі в поточному алгоритмі Google. Дійсно, отримання посилань на ваш сайт вимагає багато часу, сил і терпіння. Ось чому вам іноді доводиться шукати тактику SEO, яка є дещо агресивнішою, щоб прискорити процес і грати в тій же лізі, що й ваші конкуренти ...

Деякі методики SEO:

- Оптимізація структури сайту, щоб полегшити його читання для сканерів Google
- Оптимізація роботи користувачів
- Ведення деяких гостьових блогів
- Створення цікавого, якісного контенту, що приверне посилання. Подумайте, наприклад, про вічнозелений вміст.
- Створення контенту з урахуванням довгострокової стратегії

Сірий капелюх SEO: між ними

Сірий капелюх SEO в основному більш spicier версії біла капелюх SEO використовується для швидкого підвищення вашого SEO
не вдаючись до неортодоксальних методів або йдучи проти керівних принципів Google.

Наприклад, за допомогою сірого SEO ви можете "стимулювати" побудову зворотної лінії, безпосередньо зв'язавшись з відповідними сайтами у вашій ніші, щоб попросити їх додати посилання на ваш сайт, або ви могли б відправляти посилання на ваш сайт у розділі коментарів іншого відповідного сайту сайту. Ви могли б створити величезну кількість контенту, але все одно спробували б зберегти якість і зміст, відповідно до ваших SEO і редакційних стратегій. Ви б не використовували 'puncontent', який полягає у повторному використанні вже існуючого вмісту, і злегка перефразовуйте його, щоб зробити його своїм власним, уникаючи прапорець 'duplicatecontent' від Google.

Підвищення вашого органічного рейтингу

Сірий капелюх SEO можна було б порівняти з тим студентом у класі, який іноді просив свого сусіда відповісти під час тесту або скопіювати вправу перед заняттям, оскільки він не зробив це вдома. Якщо він зробить це ненав'язливо і розумно, вчитель ніколи не помітить.

Сірий капелюх SEO це спосіб прискорити речі, коли справа доходить до органічного рейтингу. Ці методи безпосередньо не відповідають принципам та умовам використання Google. Вони просто є способом допомогти організувати органічне будівництво посилань , щоб піднятися в видачах. Використання сірих методів SEO hat дозволить вам зберегти ваші краю проти ваших конкурентів, як дуже мало сайтів буде обмежуватися тільки з використанням білого капелюху SEO.

Чорний капелюх SEO: темна сторона сили?

Чорна капелюх SEO полягає у використанні методів, які заборонені пошуковими системами. Але чи означає це, що ви не повинні використовувати ці методи взагалі?

Не зовсім. Google відредагував документ під назвою правила для веб-майстрів перелік усіх методів і вмісту, які не можна використовувати для поліпшення вашого рейтингу в пошуковій системі. Якщо ви дотримуєтеся цього списку і не використовуєте будь-яких методів, які знаходяться на ньому, то ви технічно не в області чорної капелюхи SEO і залишиться під радаром. Тим не менш, повзунок, щоб відрізнити різні кольори SEO насправді не всі чорні або всі білі. Кордон між білим, сірим і чорним капелюхом SEO постійно рухається і суб'єктивно. Колір техніки значною мірою залежить від способу його реалізації.

Проте, якщо ви хочете бути студентом-шахраєм і не потрапити до вчителя Google, ви повинні знати, що ви робите. Деякі оновлення алгоритму Google, такі як Penguin, призначені для покарання сайтів, які не відповідають правилам для веб-майстрів.

Оскільки чорна капелюх SEO охоплює методи, які не схвалені компанією Google, ризик полягає в тому, що ваш сайт може бути покараний, що означає, що ваш рейтинг буде сильно вплинути на вас, і ви знизилися б у видачах, або ще гірше, ваш сайт може бути повністю виключений з пошукові системи. Знаючи ризики, ви повинні залишатися обережними і використовувати ці методи розумно і з тонкістю.

Чорна капелюх SEO страждає від поганої репутації, викликаної частково тим, що більшу частину часу ці методи використовуються аматорським способом і без методу. Ви набагато частіше потрапляєте в Google за використання цих методів, якщо ви робите це явно для сайту, який ще не має жодних повноважень SEO . Купівля зворотних посилань або вдавання до закрученого контенту, таким чином, стане набагато більш помітним, особливо SEO стратегії сайту виступає в основному на чорних капелюх SEO методів.

Купівля зворотних посилань або вдавання до закрученого контенту, таким чином, стане набагато більш помітним, особливо SEO стратегії сайту виступає в основному на чорних капелюх SEO методів

Інфографіка з Годинник пошукової системи

Повірте, що будете

У світі спеціалістів SEO те, що можна вважати чорним або білим, часто є предметом дискусії. Думки численні і грунтуються на суб'єктивних і об'єктивних переживаннях, які живлять багато вірувань, коли мова йде про класифікацію техніки в ту чи іншу таксономію. Наприклад, багато людей думають, що коли SEO управляється вручну, це автоматично білий капелюх. Люди схильні думати і боятися, що коли автоматизуються завдання, то воно миттєво підпадає під категорію чорного капелюха.

Проте, автоматизація завдань може бути зроблена просто для підвищення продуктивності та економії часу, без зменшення якості. Таким чином, створення 10 тегів аналітики в одному налаштуванні дозволяє заощадити час порівняно з кожним новим блогом / створенням сайту. Деякі інструменти також дозволяють вам заощадити дорогоцінний час і оптимізувати перенаправлення 301 і 404, внутрішні зв'язки тощо. Чи можна це дійсно вважати «обманюванням» або просто оптимізацією? Ми дозволимо вам бути суддею про це.

Найкраща практика

Зрештою, мистецтво ранжування полягає у знанні того, як змішувати різні типи SEO і використовувати їх належним чином . Чорний капелюх SEO, навіть якщо не схвалений Google, може дозволити вам отримати більш швидкі результати з точки зору рейтингу, а результати білої капелюсі SEO займе більше часу, щоб показати, але буде більш довговічним. Тому важливо навчитися використовувати ці прийоми відповідно до свого рівня кваліфікації. Це також дуже важливо, якщо ви довіряєте професіоналу завдання ранжирування вашого сайту, ви повинні знати, якщо він схиляється до темної сторони або більше схожий на Gandalf White… або Grey!

Чи більше у вас є біла капелюх чи чорна капелюх SEO типу людини? Або ви використовуєте трохи обох? Як ви думаєте, чорна капелюх SEO іноді занадто демонізована?

Але що це означає?
Чорний капелюх SEO: темна сторона сили?
Але чи означає це, що ви не повинні використовувати ці методи взагалі?
Чи можна це дійсно вважати «обманюванням» або просто оптимізацією?
Чи більше у вас є біла капелюх чи чорна капелюх SEO типу людини?
Або ви використовуєте трохи обох?
Як ви думаєте, чорна капелюх SEO іноді занадто демонізована?