Чотири ключові поняття для поліпшення вашого SEO Content-LaneTerralever

Для більшості людей внутрішнє поєднання може виглядати як основна тема для обговорення; хоча ця навичка може здаватися більш примітивною, ніж не часто, часто це фундаментальні практики, які пропускаються. Отже, що таке внутрішній зв'язок? Внутрішні посилання - це гіперпосилання, які спрямовують читача з однієї сторінки на іншу в межах одного цільового домену. І що робить внутрішнє поєднання такої великої справи? Внутрішні зв'язки виконують три головні цілі:

  1. Дозвіл безшовної навігації по сайту.
  2. Курація ієрархії інформації на веб-сайті.
  3. Циркулюючи рейтингові повноваження на всьому сайті

Разом ці ролі можуть зробити різницю між сильним, гнучким веб-сайтом із слабкого, роз'єднаного домену.

Отже, в чому секрет у виконанні цих трьох подвигів? Подивіться самі.

Будівельний контент і його багато Будівельний контент і його багато

Зміст є королем; це не повинно бути несподіванкою для будь-якого спеціаліста з SEO або маркетолога вмісту. Внутрішні посилання не можуть бути створені, якщо існує нестача внутрішніх сторінок для зв'язку між ними. А якість внутрішніх сторінок приходить небагато і далеко без ефективна маркетингова стратегія змісту встановіть на місце.

Після того, як була створена цілісна маркетингова стратегія, і з'явився відчутний зміст, тепер настав час почати зв'язування.

Але перш ніж ви вирішите приступити до вашої зв'язуючої шаленості, запитайте це: як саме потрібно йти про зв'язок? Хоча є багато різних стратегії внутрішніх зв'язків подібно до просування певних предметів більше, ніж для інших, або для маніпулювання посиланнями для того, щоб відвідувач міг перейти через веб-сторінку певним чином, гарне емпіричне правило з самого початку внутрішньо пов'язується з наміром покращити досвід користувача.

Це, як правило, гарна думка, щоб мати на увазі, перш ніж переважна ваш читач з нескінченною кількістю посилань на вибір, прокручуючи сторінку.

Використовуючи якірний текст

Знову ж таки, хоча це може здатися простим якірним текстом, це ще один важливий фактор, який слід враховувати при обговоренні внутрішнього зв'язку та заслуговують на висвітлення. Текст прив'язки - це виділений, часто синій, текст, який вказує на слова як на активну гіперпосилання, що веде до іншого джерела. А оскільки це все-таки SEO, хто не хотів би класифікувати ще одне ключове слово?

Використання якоря текстів може допомогти досягти саме цього. Використання заголовка або домену певної сторінки в тексті прив'язки може допомогти цьому певному рейтингу сторінки, коли він достатньо посилається.

Також часто рекомендується використовувати якорні тексти, а не пов'язані зображення, коли вони внутрішньо пов'язують. Незважаючи на відсутність шкоди в посиланні зображення, водночас рекомендується, щоб зображення не було головним джерелом внутрішнього зв’язку, але все ще належним чином позначали альт.

Додаткову інформацію про якірні тексти див Офіційний довідник з якоря .

Deep Linking

Тут дещо може стати… глибоким.

Це перше побачення вашого сайту з читачем, і перші враження - це все. Але замість того, щоб ваш сайт зіпсував унікальну можливість, через іншу безглузду, поверхневу розмову, яка в кінцевому підсумку призводить до того, що її дата "підстрибує", правильно обладнати ваш сайт посиланнями, які призводять до глибоких, послідовних взаємодій, що дає їй цей показник переходів завжди заслуговує.

Посилання на високопоставлені сторінки на сайті, наприклад на домашній сторінці або на сторінці " Зв'язатися з нами ", часто є втраченою причиною, оскільки багато хто з основних навігаційних записів легко направляють користувачів на ці сторінки.

Глибоко посилайтеся на інфраструктуру свого сайту, щоб дозволити користувачам досліджувати глибину вашого сайту, взаємодіючи з деякими з більш насиченого вмісту, який він надає.

Використання посилань, які роблять сенс

Хоча внутрішні посилання призначені для того, щоб привести користувачів до корисного вмісту, пов'язаного з темою, до якої вони зараз читаються, багато разів люди створюватимуть посилання - не надають додаткової користі користувачеві - просто створили посилання.

Важливо пам'ятати, що в той час як ці посилання можуть бути корисними для власника сайту, для цілей SEO, вони повинні залишатися призначеними більше для користі читача, ніж ваша власна.

Нестандартні, нерелевантні посилання можуть утримувати стільки людей, скільки ефективне з'єднання може принести. Якщо вміст між цими двома сторінками, з якими ви намагаєтеся приєднатися, не має ніякого зв'язку, можливо, ці сторінки не повинні бути пов'язані.

Читачі хочуть бути захоплені хорошим, відповідним змістом. Керувати користувачем далі від їхніх інтересів неминуче призведе до того, що вони залишать ваш сайт.

Зрозумійте, чого спочатку хоче ваша аудиторія, а потім звертайтеся до них трохи більше з цілеспрямованим посиланням.

Отже, що таке внутрішній зв'язок?
І що робить внутрішнє поєднання такої великої справи?
Отже, в чому секрет у виконанні цих трьох подвигів?
Але перш ніж ви вирішите приступити до вашої зв'язуючої шаленості, запитайте це: як саме потрібно йти про зв'язок?
А оскільки це все-таки SEO, хто не хотів би класифікувати ще одне ключове слово?