Чотири переваги та недоліки PDF-файлів для SEO

  1. Переваги
  2. 2. PDF-файли містять метадані
  3. 3. PDF-файли містять посилання
  4. 4. PDF-файли показують фрагменти збагачених авторством
  5. Недоліки
  6. 2. Довжина PDF-файлів
  7. 3. PDF-файли мають невелике / складніше управління
  8. 4. PDF-файли не мають коду Google Analytics
  9. Висновок

Але, незважаючи на те, що пошукові системи можуть індексувати файли PDF, це не означає, що це завжди найкраща стратегія для вашого SEO

Але, незважаючи на те, що пошукові системи можуть індексувати файли PDF, це не означає, що це завжди найкраща стратегія для вашого SEO. У статті нижче я розгляну переваги та недоліки індексації PDF для вашої пошукової оптимізації.

Переваги

1. PDF-файли легко створювати

Файли PDF тепер легко створювати. Ви можете зберегти документ Word, файл Illustrator і т.д. у форматі PDF. Серед іншого, це робить прес-релізи, справи та інформацію про продукт легко створюваними і ще простіше в Інтернеті та індексованими. Вам не потрібні знання HTML або іншої мови програмування.

2. PDF-файли містять метадані

Подібно до веб-сторінок, PDF-файли містять метадані, такі як заголовок, мета-опис та мета-ключові слова. Ви можете знайти це у розділі "Файл >> Властивості". Хоча мета-опис і мета-ключові слова взагалі нічого не робити для пошукових систем хороший рекламний мета-опис може забезпечити натискання результату.

3. PDF-файли містять посилання

Ви можете помістити посилання в PDF-файли, і оскільки PDF-файл можна індексувати, посилання також індексуються. Коли багато файлів пов'язано з вашим PDF-файлом з інших веб-сайтів, посилання у вашому PDF-файлі забезпечують значення посилання на ваш власний веб-сайт.

4. PDF-файли показують фрагменти збагачених авторством

Як зазначено, PDF-файли можуть відображати насичені фрагменти так само, як веб-сторінки. Так само, як на веб-сторінках, показаний перший автор (автор). Розгляньте ретельно, який письменник ви хочете отримати. Також не забувайте, що автор додає домен, в якому знаходиться файл PDF "Внесок до" у своєму профілі Google+.

Недоліки

1. PDF-файли не мають опцій навігації

Одним з найбільших недоліків PDF-файлів є те, що коли відвідувач потрапляє в PDF-файл через пошукову систему, він не має можливості звернутися до іншої сторінки вашого сайту. Відвідувач може повернутися тільки до пошукової системи, що збільшує шанси втратити відвідувача.

2. Довжина PDF-файлів

Оскільки PDF-файли так легко створювати, часто буває, що документ розділяється на декілька менших документів. Пошукова система не може знайти та побачити зв'язок між цими документами, тому частину всього документа можна знайти лише в результатах пошуку. Ця історія не є повною.

Коли все вкладено в один документ, воно часто містить кілька тем, в результаті чого пошукова система не може визначити релевантність.

Файл PDF повинен бути побудований як веб-сторінка, але чи є це також зрозумілим для особи, для якої документ призначений, - це питання.

3. PDF-файли мають невелике / складніше управління

Веб-сайт зазвичай керується за допомогою CMS (Content Management System). Файли PDF часто не можна керувати за допомогою CMS. З модифікацією у файлі PDF спочатку вам доведеться завантажити його, перетворити у файл Word, зберегти його як PDF і завантажити знову.

4. PDF-файли не мають коду Google Analytics

Особисто я не думаю, що можливість вимірювання PDF-файлу через Google Analytics є найбільшим недоліком. Коли відвідувач приходить до файлу PDF через ваш веб-сайт, його можна виміряти за допомогою функції відстеження подій або віртуального перегляду сторінок. Якщо відвідувач приходить безпосередньо до PDF-файлу через пошукову систему, це неможливо виміряти. Просто тому, що не можна розмістити код Google Analytics у файлі PDF. Таким чином, кількість загальних переглядів сторінок нижче, ніж реальність, оскільки перегляди PDF не включені.

Висновок

Використання PDF-файлів має як переваги, так і недоліки для SEO. Для вашого власного веб-сайту ви повинні самі вирішити, чи виграють переваги від недоліків. Моя особиста порада полягає в перетворенні вмісту у форматі PDF на веб-сторінку. Як результат, у вас є і зберегти більше контролю, і ви можете виміряти все добре. Потім ви отримаєте інформацію про те, як краще оптимізувати вміст.