Даніель Рош і SEO Wordpress

 1. Питання про Даніель ...
 2. Ви захоплені Іспанією, якщо я не помиляюся, навіть для весілля з вашою нареченою в 2012 році, ви вирішили...
 3. Як виглядає типовий день Данила? SEO - це робота, яка займає багато часу, як ви керуєте своїм професійним...
 4. Ви спеціалізовані WordPress: чому були орієнтовані на цю CMS?
 5. Ви також автор a WordPress і SEO керівництво - Ви знайдете тут блог, присвячений довіднику ...
 6. SEO та питання WordPress
 7. Ви, хто постійно стежите, як ви бачите майбутнє цієї CMS?
 8. Які поради ви могли б дати для оптимізації WordPress?
 9. Деякі обов'язкові плагіни для вас для хорошого SEO в WordPress?
 10. Що стосується вашої конференції WordCamp, яка відбулася 18 і 19 січня 2013 року в Парижі, у мене є...
 11. Що ви можете сказати нам про зовнішні зворотні посилання? Я використовую їх, це добре чи не для мого SEO?
 12. Ви також скажете: ні для вкладених коментарів! Чому? Я думаю, що це добре, щоб мати можливість відповісти...
 13. Щоб уникнути спаму, я використовую akismet. Я чув про NoSpamNX. Чи знаєте ви цей плагін? Що ви думаєте?
 14. Щось ще для кінця?

Сьогодні я пропоную це інтерв'ю Данила Роха, незалежного консультанта  WordPress  , природні посилання та вебмаркетинг Сьогодні я пропоную це інтерв'ю Данила Роха, незалежного консультанта WordPress , природні посилання та вебмаркетинг. Данило також є творцем і редактором SeoMix , виділений блог спеціально для wordpress і SEO.

Даніель був також моїм гостем з статтею про гостьових блогів Сторінки автора ! Не соромтеся поглянути на цю статтю або короткий огляд посібника Seo & WordPress з яких він є автором.

Якщо ви використовуєте WordPress, ви знайдете в цьому інтерв'ю поради щодо оптимізації WordPress, переваг і обмежень CMS. Приємного читання!

Питання про Даніель ...

Для тих, хто ще не знає вас, чи можете ви сказати кілька слів про вас?

Перш за все, дякую вам за запрошення. Я постараюся зробити презентації швидко: мене звуть Даніель Рох, мені 27 років і я живу поблизу Нанта. Я вболівальник WordPress і наркоман SEO. Я незалежний консультант з SeoMix, а також менеджер веб-маркетингу для онлайн-сайту "Bien et Bio". Час від часу я також виступаю як спікер (SMX Paris, WordCamp Paris, Visibility Live Camp, SeoCampus Nantes і скоро TeknSEO).

Я також люблю Іспанію. Я впертий, перфекціоніст і не завжди дуже добре володію орфографією (у мене є письмово "лапу муха", як сказав мій учитель французької ...).

Ви захоплені Іспанією, якщо я не помиляюся, навіть для весілля з вашою нареченою в 2012 році, ви вирішили це зробити, на тему Іспанії. Чому ця країна? Чи можете ви розповісти нам більше про цю пристрасть?

Відповідь проста: у мене є походження і сім'я Відповідь проста: у мене є походження і сім'я. Так що неминуче я їду щороку, і я люблю цю мову.

Минулого року я навчився танцювати Севільян, і там я навчаюся грати в Cajon (ударний інструмент для фламенко, танго або румба).

Єдина провина Іспанії: спільнота WordPress трохи менш важлива, ніж у Франції.

Як виглядає типовий день Данила? SEO - це робота, яка займає багато часу, як ви керуєте своїм професійним і особистим життям?

На жаль, типового дня немає, адже мої послуги дійсно відрізняються один від одного. І, крім того, я маю дві різні позиції, як я пояснив раніше.

Тому мій день дійсно буде залежати від завдань, які я б планував зробити: він переходить від створення посилань до виправлення помилок 404, від написання контенту до вдосконалення внутрішньої структури сайт. І в цілому йде реалізація і моніторинг сайтів або тестів SEO, як розробка тем, плагінів або хакі для мого CMS фетиш: WordPress.

Ви спеціалізовані WordPress: чому були орієнтовані на цю CMS?

Тому що WordPress - це життя! ^^

Більш серйозно, тому що WordPress є CMS, який зумів зробити те, що інші зробили тільки пізно: фокус на користувача. WordPress набагато більш ергономічний, ніж Drupal, Joomla або Magento. І кожна нова версія робить його ще простішим у використанні.

Але на додаток до цього, захоплення WordPress пояснюється додатковими причинами: основні, без налаштування або плагінів, це набагато потужніше для SEO. Крім того, вона дуже легко регулюється. Вбудовані гачки, фільтри і системи дій дозволяють змінювати, видаляти, замикати будь-яку функцію ядра WordPress, не доторкаючись до нього.

Ви також автор a WordPress і SEO керівництво - Ви знайдете тут блог, присвячений довіднику а також мій скромна думка - розкажіть, будь ласка, трохи більше про цей досвід!

Це був проект, який я довго мав на увазі: зробіть резюме передового досвіду, порад та підказок для покращення  SEO WordPress  , І, як великі уми зустрічаються іноді / часто,  Олів'є Андріє  Abondance запропонував мені те ж саме в той же час Це був проект, який я довго мав на увазі: зробіть резюме передового досвіду, порад та підказок для покращення SEO WordPress , І, як "великі" уми зустрічаються іноді / часто, Олів'є Андріє Abondance запропонував мені те ж саме в той же час.

Всього за один місяць виклик був започаткований: скласти путівник понад 120 сторінок, що є актуальним для початківця, як для знавця. Це завжди під тиском, що ми працюємо краще і найшвидше, і я думаю, що це так, тому що виклик був успішним, коли я бачив ехо, що мав про керівництво. До речі, якщо ви ще не купили його, пора це зробити.

Але через кілька місяців я забронюю вам набагато кращий сюрприз. Але через кілька місяців я забронюю вам набагато кращий сюрприз

SEO та питання WordPress

Які основні переваги WordPress для вас? Його межі та його недоліки?

Як фанатний WordPress, я б сказав, що WordPress не має проблем, і це буде брехня. Як і будь-яка CMS, важка частина є етапом навчання для розробника. Як тільки цей курс закінчиться, ми дійсно розуміємо логіку команд WordPress і можемо зробити все. І, чесно кажучи, цей етап навчання набагато швидше, ніж з іншими CMS на ринку.

На даний момент, я ніколи не знайшов нездійсненний елемент з цією CMS: деякі речі важче зробити, ніж інші, але він зупиняється на цьому.

Ви, хто постійно стежите, як ви бачите майбутнє цієї CMS?

Перспективний!

Я більше уважно читаю доповіді про події та зустрічі щодо майбутніх версій WordPress, і це дуже обнадійливо.

Їхні команди дійсно ставлять користувача в центр свого підходу: чого не вистачає в WordPress? Що не працює? Що більше не служить?

І на цьому, наступні версії WordPress дійсно будуть відмінними!

Які поради ви могли б дати для оптимізації WordPress?

Зверніть увагу на ключові слова !!!!!!!!!!!

Я думаю, що не можу сказати це достатньо, але це часто є основною причиною поганого SEO CMS. Вони занадто численні і часто несуттєві, що викликає серйозні проблеми індексації або дублювання контенту.

Це велика чорна пляма CMS для SEO, і часто там, де я починаю свою роботу з оптимізації.

Деякі обов'язкові плагіни для вас для хорошого SEO в WordPress?

Я б сказав, що їх декілька. Якщо я згадаю лише 5, я б сказав, звичайно:

 • Akismet: щоб уникнути спаму
 • SEO WordPress: правильно налаштувати ваш сайт
 • Перенаправлення: для ... (думаю, ви зрозумієте)
 • 404 Сповіщати: відстежувати сторінки помилок вашого сайту
 • WP Super Cache: для оптимізації швидкості сайту

Що стосується вашої конференції WordCamp, яка відбулася 18 і 19 січня 2013 року в Парижі, у мене є кілька питань. Крім того, я запрошую читачів читати ваші звіт і дивіться свої слайди !

Ви говорите, про коментарі, ви повинні перевірити їх вручну, що я можу зрозуміти, чому (спам, посилання і т.д. ..), але чому ви говорите, що ми не повинні ділитися на сторінки? Чи впливає це на SEO? Або тільки з досвіду користувача?

Користувальницький досвід не має нічого спільного з цією рекомендацією Користувальницький досвід не має нічого спільного з цією рекомендацією. Для користувача це може бути навіть актуальним.

На жаль, підсторінки коментарів мають іншу URL-адресу, і вони повністю дублюють вміст статті над коментарями.

Якщо у вас є 3 сторінки коментарів, ви невиправдано дублювали вашу статтю 3 рази. Крім того, релевантність коментарів на підтемах не покращує відповідність основної статті (логічна, оскільки URL-адреса відрізняється).

Що ви можете сказати нам про зовнішні зворотні посилання? Я використовую їх, це добре чи не для мого SEO?

Ні добре, ні погано: все залежить від того, як ми їх використовуємо.

Для тих, хто не знає, що це таке, це система, яка перевіряє посилання, що містяться у ваших статтях, і надсилає повідомлення до цих посилань. Якщо пов'язаний вміст має включену систему Trackback, він автоматично посилається на ваш вміст.

Для погано продуманого посилання, ми можемо легко використовувати цю функцію, щоб створити штучно і дуже швидко посилання на свій власний вміст. Тому, якщо користувач активує таку функцію, потрібно буде бути обережним, щоб пом'якшити ці зворотні посилання.

Ви також скажете: ні для вкладених коментарів! Чому? Я думаю, що це добре, щоб мати можливість відповісти безпосередньо зацікавленій людині

Тут теж, я кажу, що на рівні SEO, не на ергономічному рівні Тут теж, я кажу, що на рівні SEO, не на ергономічному рівні. Користувальницький досвід може бути покращений за допомогою цієї системи, але не ваш SEO.

І причина досить проста: дія "відповідь на коментар" погано закодована. Він відображається як посилання. Виключення посилання означає зміну вмісту та передачу популярності. І там вона робить це собі. І якщо у вас є 50 коментарів, у вас буде ще 50 посилань на своїй сторінці ...

Так що так на цей варіант, але не кодується таким чином. Найбільш логічним було б добре стару КНОПКУ, яка додала б змінну для відповіді на конкретний коментар.

Щоб уникнути спаму, я використовую akismet. Я чув про NoSpamNX. Чи знаєте ви цей плагін? Що ви думаєте?

Аксімет залишається кращим. Але NoSpamNX також робить хорошу роботу. Кожен для того, щоб перевірити той, який він вважає за краще. Смаки та кольори, все таке ...

Щось ще для кінця?

Довго живе WordPress і довго живе SEO. І, як вже було сказано раніше, я застережу вас трохи здивованим для SEO-керівництва WordPress через кілька місяців, а також для SeoMix.

Дякуємо Вам величезне Данило за ваш час і ваші відповіді.

"Рука-Іспанія" картина від роялті-фрі, джерело pixabay.com

GD Star Rating
загрузка ...

Як виглядає типовий день Данила?
Ви спеціалізовані WordPress: чому були орієнтовані на цю CMS?
Які поради ви могли б дати для оптимізації WordPress?
Деякі обов'язкові плагіни для вас для хорошого SEO в WordPress?
Що ви можете сказати нам про зовнішні зворотні посилання?
Я використовую їх, це добре чи не для мого SEO?
Чому?
Чи знаєте ви цей плагін?
Що ви думаєте?
Щось ще для кінця?