Де прокачатися в інтернет-маркетингу? 7 офлайн-курсів для прагнучих

 1. 1 Школа «PRянік» (локація - Харків)
 2. Тетяна Рябченко (засновниця школи «PRянік»):
 3. 2 Академія WebPromoExperts (локація - Київ, є безкоштовні онлайн-конференції)
 4. Антон Воронюк (керівник академії WebPromoExperts):
 5. 3 Школи практичного інтернет-маркетингу I-Marketing School (локація - Харків)
 6. Оксана Кіхтенко (засновник I-Marketing School):
 7. 4 Перша школа інтернет-маркетингу одного дня I-Marketing.ua (локація - Київ)
 8. Стас Матюшенко (співзасновник I-Marketing.ua):
 9. 5 Практична Школа бізнесу Make It (локація - Харків)
 10. Ніка Донченко (засновник школи):
 11. 6 Клуб Інтернет-Маркетологів (локація - Київ)
 12. Олександр Сухоруков (співзасновник Клубу Інтернет-Маркетологів):
 13. 7 Весняний семінар від Artjoker (локація - Харків)
 14. Катерина Дев'яткіна (організатор семінару):

Інтернет-маркетингу сьогодні не вчить тільки ледачий. Проводяться вебінари, запускаються онлайн-курси, відкриваються школи. Як серед цієї маси пропозицій вибрати дійсно варте уваги, і довірити свого часу в надійні руки? Щоб кошти, які ви вкладете в освіту, не виявилися викинутими на вітер, а в майбутньому подарували вам нову професію або розвиток свого бізнесу.

Ми вирішили вам допомогти в цьому виборі, і зробили підбірку шкіл і курсів, випускники яких стають співробітниками провідних компаній, а також відкривають свої власні проекти, впроваджуючи отримані знання на практиці підвищують продажу і досягають успіху.

Отже, 7 офлайн-курсів для прагнучих прокачатися в інтернет-маркетингу. Вибирайте, які зручні вам географічно, тематично і фінансово.

1 Школа «PRянік» (локація - Харків)

Спеціалізація - підготовка фахівців з корпоративного PR. Ідеально підійде для маркетологів, які працюють всередині компанії, і яким доводиться бути свого роду людиною-оркестром, який і блог веде, і розсилки робить, і зі ЗМІ зв'язується, і навіть покриває HR-питання.

У лютому 2015 року розпочався третій набір школи, і навесні засновники обіцяють запустити не тільки четвертий, але і відкрити новий курс по блогінгу.

Лектори школи - виключно дівчата (організатори запевняють, що так склалося випадково :-). Крім відточеною програми (11 лекторів з доповідями на самі «хворі» теми корпоративного маркетолога), в «PRяніке» дуже розвинена система мотивації студентів виконувати домашні завдання - кращим дають подарунки :-)

Вартість навчання складає 1400 грн., Але є ціна для «ранніх пташок», так що радимо підписатися на оновлення школи в Facebook і стежити за відкриттям нового набору, щоб встигнути записатися по самій вигідною ціною.

Тетяна Рябченко (засновниця школи «PRянік»):

Тетяна Рябченко (засновниця школи «PRянік»):

«Приблизно 3,5 роки тому до мене прийшла колега по громадській організації і попросила допомогти навчити нового співробітника, а ще краще організувати цілий курс. Я склала програму навчання виходячи з основних обов'язків піарника і запросила харизматичних практиків з вузькою спеціалізацією. Важливий момент - все лектори спираються на власний досвід, ми не пояснюємо на прикладі Джобса, Гейтса або Бренсона.

При цьому я чітко розуміла, що величезний пласт роботи учнів - домашні завдання і робота з реальним клієнтом, наприклад, компанією Pixus, кав'ярнею «Золотий Дукат» або проектом Motivate Me. Тільки так я можу бути впевнена, що студенти чогось навчилися, а не просто прослухали чергову лекцію. Головне завдання школи - «розкласти все по поличках» і зібрати назад знання в єдину систему працюючих інструментів. І познайомити дітей один з одним, звичайно :)

Формувати співтовариство маркетологів / піарників, допомагати їм розвивати малий і середній бізнес - ось головні завдання для мене і куратора школи Тетяни Бесєдовський. Тому, тепер школа охоплює питання маркетингу і медіа - в квітні стартує поглиблений курс по блогам, а в травні - по маркетингу. Всього в голові ми тримаємо 19 курсів, які хочеться дати Харкову. Маю велику надію, що все вийде! »

2 Академія WebPromoExperts (локація - Київ, є безкоштовні онлайн-конференції)

Цю альма-матер можна сміливо назвати гігантом навчання інтернет-маркетингу на просторах України. Почавши з одноденних семінарів близько трьох років тому, сьогодні WebPromoExperts - це безліч курсів, на яких готують інтернет-маркетологів будь-якого напрямку (SEO, SMM, юзабіліті, веб-аналітика, PPC). На сайті ви знайдете більш детальну інформацію.

Тривалість курсів варіюється від 8 до 12 лекцій, і для тих, хто не може присвятити 1-2 місяці перебування в столиці є дистанційні програми, вебінари, а також одноденні безкоштовні онлайн-конференції (найближча відбудеться вже в цю п'ятницю, 20 березня, реєструйтеся ).

Вартість курсів варіюється від 4700 до 10000 грн., В залежності від теми і локації (Ківі або дистанційка).

Антон Воронюк (керівник академії WebPromoExperts):

Антон Воронюк (керівник академії WebPromoExperts):

«Академія WebPromoExperts на ринку з 2012 року. За цей час ми відучили майже півтори тисячі студентів на 10 офлайнових курсах в Києві та 6 дистанційних курсах . У WebPromoExperts провідні експерти вчать бізнес збільшувати продажі за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Моя позиція, якщо зростає ринок - ростемо з ним і ми.

З точки зору підходів до якості - основний акцент на практику. За винятком курсу для новачків «Інтернет-маркетинг Старт», ми не беремо студентів без сайту (реального практичного проекту над яким працювати). Всі наші курси заточені на поліпшення своїх проектів. Студенти роблять SEO-аудит, запускають рекламні кампанії Adwords і Директ, налаштовують акаунти систем веб-аналітики ітд. Все це підкріплюється домашніми завданнями і зворотним зв'язком від куратора курсу, який і приймає іспит.

Що для мене значить WebPromoExperts? Це три роки життя, з яких ні дня не було нудно. Багато драйву, нових чудових людей і не залишає відчуття, що робиш щось важливе. І це чудово :-)".

3 Школи практичного інтернет-маркетингу I-Marketing School (локація - Харків)

Стартувала школа влітку 2014 року, і за цей час уже випустила 4 покоління інтернет-маркетологів. Наша компанія завдяки I-Marketing School поповнилася новим, дуже талановитим співробітником - менеджером проектів Богданом Лисяк.

Починалася I-Marketing School з одного курсу - комплексного інтернет-маркетингу. Сьогодні ж запущені 3 напрямки - крім вищезгаданого, тут почали готувати фахівців до сертифікації по контекстній рекламі, поглибленому просуванню інтернет-магазинів, а також аспектам PR в IT-галузі.

Сьогодні ж запущені 3 напрямки - крім вищезгаданого, тут почали готувати фахівців до сертифікації по контекстній рекламі, поглибленому просуванню інтернет-магазинів, а також аспектам PR в IT-галузі

Вартість навчання в школі складає від 1500 до 2500 грн., Тривалість одного курсу - 2 місяці. Детальніше про те, хто викладає, які є модулі, і коли буде наступний набір, читайте на сайті школи .

Оксана Кіхтенко (засновник I-Marketing School):

Оксана Кіхтенко (засновник I-Marketing School):

«Я працюю в сфері інтернет-маркетингу більше 5 років. Вчитися доводилося самій, тому що ніяких відповідних курсів на той момент не було. Через кілька років, я вирішила створити такі курси інтернет-маркетингу, на яких мені б хотілося вчитися самій!

Мета Школи - давати учасникам тільки найактуальніші знання та інструменти. Тому, кожен лектор в I-Marketing School - експерт у своїй області.

Ми запрошуємо, як співробітників провідних digital агентств (Artjoker, Promodo, UAA), так і незалежних експертів.

Саме навчання засноване на постійній практиці. Тому наших випускників з радістю беруть на роботу як наші партнери, так і інші компанії.

Нещодавно школа була номінована на премію IT Jam Awards, як найкращий освітній проект в сфері PR & Marketing, 21 березня буде нагородження в Києві ».

4 Перша школа інтернет-маркетингу одного дня I-Marketing.ua (локація - Київ)

Ідеальне рішення для тих, хто не може присвятити навчання тривалий час, і хоче дізнатися все «прямо тут і прямо зараз». Семінари проходять рідко, але влучно. Засновники - Стас Матюшенко і Сергій Аліксюк, підходять до вибору тем і спікерів дуже педантично, віддаючи перевагу не «попсі», а тем складніше. Навіть досвідчені фахівці знайдуть тут курс під себе і свої потреби.

24 березня відбудеться зустріч з експертом - Андрієм Капельцовим, досвідченим SEO-спецом, який розповість про сірих методи просування. Вартість участі 500 грн. Реєстрація на сайті .

Стас Матюшенко (співзасновник I-Marketing.ua):

ua):

«I-Marketing.ua - це школа швидкого навчання інтернет-маркетингу.

Ми в стислі терміни (1-2 дні) допомагаємо представникам бізнесу істотно поліпшити свої знання і прокачати навички. У нас на семінарах доводиться багато працювати, але це, за відгуками слухачів, добре окупається.

За рахунок такого формату у нас можуть вчитися слухачі з різних міст, адже приїхати на один день набагато простіше, ніж їздити на заняття 2 рази на тиждень протягом півтора місяців.

Також ми є організаторами крупних галузевих конференцій: Smm Rocks - по соціальним медіа та digital, і EmailConference - конференції з email-маркетингу і лояльності. »

5 Практична Школа бізнесу Make It (локація - Харків)

Восени 2014 року розпочався набір до школи Make It, унікальність якої полягає в тому, що тут вам допомагають впровадити бізнес-ідею з нуля - з моменту її зародження і закінчуючи розкруткою в інтернеті.

За півтора місяця студенти під настановою досвідчених спікерів створювали Лендінгем, наповнювали їх продають текстами, оптимізували їх під пошукові машини, налаштовували контекст, просували в соціальних мережах - в загальному практика і тільки практика.

Другий набір планується в травні 2015 року, так що стежте за новинами на сторінці школи в Facebook .

Ніка Донченко (засновник школи):

Ніка Донченко (засновник школи):

«Make It - це практична школа бізнесу, місія якої - допомогти людям запустити бізнес з нуля з мінімальними витратами. Ось приходить людина з ідей (а іноді і без неї), вчиться у нас, а в кінці навчання у нього реальний діючий проект, що приносить прибуток.

Основна фішка школи в тому, що у нас практичні заняття, до кінця кожного заняття у учасника не тільки теоретичні знання, а реальний практичний інструмент (сайт, сторінка а соц. Мережах, скрипт для продажу ітд). Ну а якщо зовсім коротко, то наш слоган говорить про це: «Все просто мріють, а ми робимо!».

6 Клуб Інтернет-Маркетологів (локація - Київ)

Контент, яким діляться спікери КІМ - високого класу. Тут ви дізнаєтеся інтернет-маркетинг з іншого боку, хардового і привабливою, немов пісня сирени. Якщо вам мало тих знань, якими ви володієте в даній сфері зараз, то зустрічі Клубу Інтернет-Маркетологів - саме те, що потрібно, коли відчувається гостре бажання щось поліпшити, а ідеї скінчилися, і отриманих знань вже не вистачає.

Зустрічі проходячи 2 рази в місяць, і на днях відбулася 40-ша зустріч. Ювілей, з чим і вітаємо засновників клубу - Романа Рибальченко і Александа Сухорукова.

Ювілей, з чим і вітаємо засновників клубу - Романа Рибальченко і Александа Сухорукова

Вартість відвідування однієї зустрічі не для учасників клубу від 100 до 150 грн., А для членів клубу - безкоштовно (членський внесок становить 500 грн. На півроку з можливістю відвідувати абсолютно всі зустрічі). На сайті КІМ ви знайдете відео, презентації і подробиці про діяльність клубу. Заходьте .

Олександр Сухоруков (співзасновник Клубу Інтернет-Маркетологів):

Олександр Сухоруков (співзасновник Клубу Інтернет-Маркетологів):

«Клуб Інтернет-Маркетологів для мене це хобі або ж можливість в комфортній обстановці поспілкуватися з тими людьми, які цікавляться тим же, що і я, а також приємно і корисно провести час. Якусь певну одну мету не ставимо собі, але ми прагнемо зробити майданчик для спілкування, знайомства, обміну досвідом, підтримки зв'язків і, в якійсь мірі, для просування інтернет-ринку.

Намагаємося на зустрічах обговорювати «найсмачніші» теми і фішки по SEO, SMM, контексту, email-маркетингу, підвищення конверсії та інших напрямках.

Запрошуємо як відомих спікерів, так і зовсім новачків в плані виступів, але аж ніяк не в плані досвіду.

У кожного, хто до нас приходить в якості слухача, на початку зустрічі є кілька секунд щоб сказати пару слів про себе, і чим він може бути корисний для присутніх (не тільки по своїй професії). Це дає можливість присутнім зрозуміти, хто сидить поруч з тобою, і при бажанні познайомитися, а спікеру дає розуміння, в якому ключі спілкуватися з аудиторією.

Ми з Романом Рибальченко завжди раді бачити будь-кого, хто цікавиться інтернет-маркетингом і готовий виділити кілька вечірніх годин, щоб послухати спікерів і попити чай / кава з печивом ».

7 Весняний семінар від Artjoker (локація - Харків)

Не секрет, що ми регулярно проводимо навчальні семінари, на яких ділимося знаннями, фішками і практичними навичками розвитку бізнесу в мережі.

21 березня в Спалахи (вул. Демченко, 6) відбудеться сьомий за рахунком семінар - 6 спікерів, 6 насичених годин, багато спілкування, частування і приємні бонуси для кожного учасника події. Гасло семінару «Готуємо бізнес на превеликий плавання!», І обраний він не спроста. Програма складена з урахуванням того, щоб кожен слухач отримав свій набір потрібних знань, який допоможе йому поліпшити свій бізнес за допомогою інструментів інтернет-маркетингу.

Вартість участі в семінарі - 300 грн. Чекаємо всіх бажаючих провести суботу з користю для себе і свого бізнесу, зареєструватися можна тут .

Катерина Дев'яткіна (організатор семінару):

Катерина Дев'яткіна (організатор семінару):

«Все починалося з камерних заходів, розрахованих для клієнтів, але після Дня Великого Мозку , Коли ми відкрили двері для всіх бажаючих долучитися до культури Артджокера, було вирішено поміняти формат події. Тепер семінари проходять в просторих приміщеннях, в яких буде комфортно більш, ніж ста слухачам. Також ми робимо акцент на бізнес-кейси, запрошуючи спікерів-практиків. В обов'язковому порядку учасників семінару чекають нові знання, подарунки і душевна атмосфера.

Цього разу ми запросили поділитися досвідом Надю Перевізник (PR-директора Сім'ї ресторанів Діми Борисова), а також Дениса Сергушкіна (власника інтернет-магазину Lime). Я вже подивилася їх презентації - це просто бомба, впевнена, що сама буду сидіти і слухати з відкритим ротом :-)

Ще ми підготували багато подарунків - хто був на наших семінарах, той знає, що ми розігруємо книги, футболки з Великим мозком, і ще багато приємних бонусів, і в цей раз їх буде ще більше.

Приходьте! :-) ».

Як серед цієї маси пропозицій вибрати дійсно варте уваги, і довірити свого часу в надійні руки?
Що для мене значить WebPromoExperts?