Деякі поради SEO для Narendra Моді Blog-PM Індії

 1. # 1 Мета-теги
 2. a) Заголовок мета:
 3. b) Мета опис:
 4. Перевага наявності мета-опису:
 5. # 2 Швидкість сторінки
 6. # 3 Виконайте мовні теги Href на своєму веб-сайті
 7. # 4 Додавання розбивки на блог
 8. # 5 Оптимізуйте зображення свого блогу
 9. # 6 Використовуйте теги заголовків у ваших блогах
 10. # 7 Внутрішнє посилання
 11. # 8 Введіть опцію Facebook і Twitter News Feed
 12. # 9 Додати RSS-канал до сторінки блогу

Будучи експертом SEO, дослідження є важливою частиною моєї роботи, і, виконуючи дослідження, блог, який захопив мою увагу, був Блог г-н Нарендер Моді .

Narendra Modi є зразком для наслідування, тому що він зробив багато речей для Індії, а також взяв на себе ініціативу поширення дигіталізації в Індії через Цифрова Індія .

Коли я увійшов на його сторінку блогу, мій SEO розум почав аналізувати його і придумати список пропозицій, які я хочу дати Modi G, щоб його блог міг перевершити результати пошуку.

Ну Modi G! Приємно бачити, що ваш сайт лежить у вершині результатів. Але ось деякі пропозиції, які ваш блог може слідувати ... якщо ви думаєте чому потрібно SEO , тоді шановний Нарендра Моді, наступні моменти, безумовно, відповість на ваше запитання:

# 1 Мета-теги

Якщо вам потрібно краще класифікувати на будь-якому реальному веб-сканері, будь то Google або Bing? Видатними серед найбільш імперативних компонентів у вашому контролі є мета-теги ваших сторінок.

Мета-теги допомагають підтримувати назву вашого сайту, оскільки це біти тексту, які відображають вміст сторінки, але тільки в коді сторінки. Мета тег допомагає в SEO багато, але не кожен з них, а не постійно. Однією з цілей цієї сторінки є роз'яснення, які метатеги допомагають вам розібратися, і які закінчилися застарілими. Мета-теги мають дві речі:

a) Заголовок мета:

У досконалому світі кожна сторінка вашого сайту має назву, яка відображає терміни, які ви очікуєте, що ця сторінка буде знайдена після. Ви зробили невелике дослідження ключових слів, щоб краще фільтрувати ці терміни.

Виходячи на ваш мета-тег заголовка, він виглядає дуже просто, і ви можете знайти підроблені блоги Narendra Modi на Google.

Щоб уникнути цього, ви можете додати офіційного до вашого мета-тега.

Наприклад, пан NarenderModi - офіційний блог.

b) Мета опис:

Крім того, я виявив, що на домашній сторінці вашого блогу немає жодного мета-опису, а Google за промовчанням вибрав кілька рядків зі сторінки вашого блогу як вступ до вашого блогу. Це робить вашу сторінку застарілою. Таким чином, додайте привабливий мета-опис, що містить ключові слова, або можете сказати пошукові терміни, якими користуються користувачі.

Перевага наявності мета-опису:

 • Мета-опис допомагає пошуковим системам перевершувати сторінки, які містять схожі або точні ключові слова, щоб надати користувачам точні результати.
 • Мета описи допомагає користувачам одержувати уявлення про веб-сайт або сторінку блогу.

Отже, я рекомендую вам додати унікальні мета описи на сторінці свого блогу.

# 2 Швидкість сторінки

Друге, що я спостерігав, це те, що швидкість сторінки вашого блогу в даний час дуже повільна. Як ви можете бачити нижче на знімках, він показує 59 з 100 . І, вона повинна 70 або вище.

Швидкість сторінки означає те, що потрібно для вашого браузера, щоб отримати основний байт інформації з веб-сервера. Швидше швидкість сторінки, краще рейтинг сторінки, переходи та сприйняття вашого бренду.

Швидше швидкість сторінки, краще рейтинг сторінки, переходи та сприйняття вашого бренду

Без сумніву, прискорення вашого веб-сайту є складним завданням для того, щоб добре оцінити Google, а також зберегти ваші переваги первинного занепокоєння. Отже, я поділяю 10 речей, які ви можете зробити, щоб заощадити кілька секунд швидкості сторінки та оцінити вищі переваги для завантаження;

 • Зменшити час відгуку сервера
 • Мінімізувати HTTP-запити
 • Увімкнути кешування браузера
 • Оптимізуйте зображення
 • Зменшити перенаправлення
 • Зменште кількість плагінів, які ви використовуєте на своєму сайті

# 3 Виконайте мовні теги Href на своєму веб-сайті

Оскільки ваш веб-сайт має справу як з мовами хінді, так і з англійською, вам слід виконати мовні теги HREF. Цей тег був введений у грудні 2011 року компанією Google. Тег hreflang дозволяє показувати інструменти веб-пошуку, які стосунки між сторінками веб-сайту змінюються мовами. Це корисно, коли ви створили вміст, визначений для місцевої аудиторії. Мітки href містять a дволітерний код мови , яка вказує мову пов'язаного документа.

Теги Hreflang мають вирішальне значення, оскільки вони усувають деякі занепокоєння, з якими власники сайтів стикаються з дублікатом вмісту. Наприклад, якщо ви створили версію англійської мови на домашній сторінці на англійській мові, ви б позначили її, використовуючи hreflang = "hi", щоб з IP-адресою країна, що говорить мовою хінді, може отримати цю сторінку на хінді замість англійської. .

# 4 Додавання розбивки на блог

Додайте сторінки до ваших блогів, оскільки це допомагає підвищити структуру блогів і полегшити їх розуміння. Проблеми розбиття сторінок можуть впливати на будь-який сайт: від блогів з декількома тегами або сторінок класифікації до величезних сайтів електронного бізнесу з параметрами та альтернативами клієнта.

Можливі побічні ефекти поганого нумерації сторінок;

 • Копіювати проблеми вмісту
 • Знаки ранжирування розділені між багатьма сторінками
 • Глибина сканування занадто глибока на великих категоріях: Google повинен сканувати через занадто багато посилань, щоб перейти на ваші сторінки

На сьогоднішній день Google демонструє ознаки поліпшення у розрізненні пагінованого вмісту, а також є два великі підходи до спостереження за розміщенням сторінок.

 • Canonicalize для перегляду всіх версій
 • Показувати розбивку сторінок за допомогою розмітки HTML

Вибір, який ви обираєте в основному, зводиться до розміру вашого сайту та простоти використання.

# 5 Оптимізуйте зображення свого блогу

Переглядаючи ваші блоги, я виявив, що ваші блоги більш сфокусовані на письмовій інформації, а зображення відсутні. Повідомлення в блогах не повинні містити лише текст, ви повинні включати фотографії, які пояснюють ваш вміст. Але пошукові системи не просто шукають зображення. Або, можливо, вони шукають зображення з "alt text". Оптимізація зображення дійсно важливий фактор для розгляду в SEO.

Наразі ваші зображення блогу не оптимізовані належним чином.

Наразі ваші зображення блогу не оптимізовані належним чином

Оскільки пошукові системи не можуть «бачити» зображення так само, як люди можуть, «альт-текст» зображення дає їм змогу дізнатися, про що йде мова - що в кінцевому підсумку допомагає знайти ці фотографії в пошуку. Альтернативний текст покращує роботу користувача, оскільки він відображатиметься в контейнері зображень, коли зображення не може бути знайдено або показано і може підвищити доступність для людей з поганим зором, які використовують програми для читання з екрана.

# 6 Використовуйте теги заголовків у ваших блогах

Написання блогу на веб-сайті або сторінці блогу не достатньо. Це повинно бути читабельним, а також SEO-дружній. Заголовки структурують всю сторінку, тому ви повинні використовувати заголовки. Заголовки допомагають Google захопити основні теми довгого посту і, таким чином, можуть допомогти у вашому рейтингу. Якщо ви хочете, щоб ваша аудиторія знайшла свій шлях у ваших статтях, ви повинні використовувати підзаголовки. Якщо ви сподіваєтеся оновити ваш сайт за допомогою SEO, то для вас дуже важливо, щоб ваші теги H1 і H2 були правильними.

Відповідне використання компонентів заголовків H1, H2, H3, H4, H5, H6 є важливим для виділення вмісту у вашому веб-документі.

Відповідне використання компонентів заголовків H1, H2, H3, H4, H5, H6 є важливим для виділення вмісту у вашому веб-документі

Основною причиною тегів заголовків є надання зручного для читача вмісту. Композиція методом для різних стилів заголовків дозволить читачеві стежити за потоком статті і краще зрозуміти її.

# 7 Внутрішнє посилання

Внутрішні зв'язки повинні бути обов'язковою проблемою для всіх власників сайтів. Не тільки читачі та відвідувачі можуть натискати такі посилання, щоб знайти додатковий вміст на вашому веб-сайті, а також спостерігати за ними. Коротше кажучи, внутрішні зв'язки між вашими повідомленнями та вашими сторінками сприятимуть як вашим зусиллям SEO (оптимізація пошукової системи), так і загальним користувачем вашого веб-сайту.

Це допоможе Google виконати алгоритм, щоб виділити ваш вміст перед іншими, коли ваша аудиторія шукає статті, які містять докладне ключове слово.

Це допоможе Google виконати алгоритм, щоб виділити ваш вміст перед іншими, коли ваша аудиторія шукає статті, які містять докладне ключове слово

# 8 Введіть опцію Facebook і Twitter News Feed

Коли я пройшов по вашій сторінці, я знайшов багато вільного простору на правій стороні веб-сайту, що зовсім не добре для зручного веб-сайту. Щоб уникнути порожнечі і заповнити прогалину, ви можете додати розділ каналів новин Facebook і Twitter на домашній сторінці вашого блогу. Це насправді хороша ідея!

# 9 Додати RSS-канал до сторінки блогу

Додавання каналу RSS у ваш блог - чудова ідея, і ви повинні це зробити. Це найкраще оновлення, оскільки воно буде показуватися спочатку, і сповіщати блогерів, які підписалися на ваш шанований блог, з кожним новим оновленням на сторінці вашого блогу.

Оскільки зовнішній вигляд дуже важливий, через RSS Feed, кожен відвідувач зможе побачити будь-яку сторінку вашого блогу. Найкраще, якщо ви помістіть цей параметр піктограми у верхній частині сторінки. Інакше, розміщення його в кінці змісту може бути хорошим варіантом.

Інакше, розміщення його в кінці змісту може бути хорошим варіантом

Висновок

З цими дивовижними 9 порад SEO, я впевнений, що ваша сторінка блогу буде отримати більш високі рейтинги в SERPS зі збільшенням веб-трафіку, і найвищий рейтинг переходів клієнтів.

Щоб отримати більше на теми, пов'язані з SEO, тримайтеся за нашими SEO блог . Для будь-якого запиту або будь-якої допомоги, пов'язаної з SEO, не соромтеся зв'язатися з нами через коментар нижче!

Про автора

Аналітик з інтернет-маркетингу, нинішній директор @ kvrwebtech.com З 2009 року надає інтернет-маркетингу як середовище для всіх видів бізнесу для досягнення цілей сучасної епохи. Успішно займалися проектами в секторі нерухомості, фінансів та освіти.