Денні Сео: Зелений гуру

(CNN) - Якщо етичні покупки має зірку, це Денні Сео, знаменитості еко-стиліст, який чемпіонів зеленого споживацтво зі сторінок журналу Organic Style, де він редактор в цілому, а також його книги і телевізійні виступи. (CNN) - Якщо етичні покупки має зірку, це Денні Сео, знаменитості еко-стиліст, який чемпіонів зеленого споживацтво зі сторінок журналу Organic Style, де він редактор в цілому, а також його книги і телевізійні виступи

Шлях Денні: Сприяння зеленому lifestlye як весело і доступно для всіх.

Він допоміг багатьом з великих голлівудських уболівальників стати більш зеленими, і був названий "новою Мартою Стюарт" за його ентузіазм, позитивність і його практичний підхід до нашого життя. безпечний для довкілля .

"Думайте великим", радить він.

"Не хвилюйтеся з приводу малих речей. Якщо ви багато їдете, вкладаєте в гібрид. Якщо ви оновлюєте будинок, вкладайте кошти в супер-ефективну систему опалення та охолодження. Нові підлоги? килими (наприклад, матеріал Shaw підлоги Anso Nylon).

Одна велика заява дійсно має значення. "Він вважає, що бути зеленим не обов'язково має бути важкою роботою, і що ми всі можемо змінити ситуацію, живучи стильно, комфортно."

Він повинен знати. Еко-повноваження Денні були з самого початку - він фактично народився на День Землі (22 квітня) - і він почав намагатися змінити світ у надзвичайно ранньому віці. Він почав екологічну групу, коли йому було 12 років, що переросло в національну організацію.

Він написав свою першу книгу в 19 років. Коли журналісти з Washington Post проводили інтерв'ю з ним про іншу тему і помітили його добре оформлену еко-квартиру, раптом він став зелений спосіб життя експерт.

Але, хоча він не вірить, що нам треба відмовитися від покупок, щоб врятувати планету - далеко від цього, що новий телевізор з плоским екраном, якого ви жадаєте, насправді може використовувати менше енергії, ніж версія трубки, яку ви вже маєте - він вірить, що ми повинні змінити спосіб покупки.

"Ми повинні бути вдумливими споживачами", говорить Денні.

"Наприкінці дня нам потрібні речі в нашому повсякденному житті: продовольчі товари, одяг, чистячі засоби, транспорт. Я думаю, нам треба припинити покупки як діяльність у вихідні дні або як щось робити, коли" нудьгувати ". Замість того, щоб робити покупки, коли вам потрібно, це може призвести до більш відповідальної форми покупки.

"Якщо холодильник розбивається, і ви не можете його відремонтувати, то вам не потрібно купувати новий? Чому б не отримати найбільш енергоефективну модель, яку ви можете знайти ... це сценарій безпрограшний".

Більш дешевий і кращий варіант

Незважаючи на високий імідж багатьох стильних, екологічно чистих продуктів - і сприйнятої високої вартості органічних продуктів - Денні твердо вірить, що еко не повинно бути дорогим.

"Стелла Маккартні органічна бавовна футболка. Так, це буде дорого", говорить він.

"Але Стелла Маккартні завжди була дорогою. А футболку з органічної бавовни JCPenney можна купити і за 15 доларів. Все залежить від того, де ви робите покупки.

"Для людей що скаржаться що гібридні автомобілі є надто коштовні, чому не дивляться на використані автомобілі? Я знайшов Toyota Prius з тільки 10.000 милями на це для приблизно 40 процента з sticker ціна. Не поганий."

Оскільки зелені проблеми стають набагато більш частиною суспільної свідомості, великі бренди "зеленіють" свої продукти, а екологічні вибори стають набагато більш доступними - що значно полегшує переходу звичайних споживачів.

"Близько десяти років тому це було важко", говорить він.

"Ви повинні були замовити туалетний папір з переробленого паперу за каталогом! Сьогодні в магазинах по всій країні набагато простіше знайти повсякденні зелені продукти. Є величезний попит на якісні, добре зроблені, стильні екологічно чисті продукти. з JCPenney доводить, що йти зеленим пішов в мейнстрім.

"Ви можете придбати нетоксичні засоби очищення в магазинах, таких як Target, Duane Reade і навіть магазини Staples. І всі основні мережі продуктових магазинів несуть широкий спектр органічних продуктів ... навіть загальна їжа стала органічною!"

Все це означає, що ми бачимо нове покоління екологічно свідомих покупців. Але вони не є, як ви можете собі уявити, молодими, ранніми прихильниками.

"Щодня я отримую електронні листи від людей, які запитують," де я можу знайти зелену версію того чи іншого ". І це від людей, яких ви ніколи не очікували: покоління моїх батьків.

"Коли я побачив мило" Метод ", що сиділо на кухонній стійці батьків, я знав, що все змінилося.

Для Денні, ключ до успішного переміщення того, що було маргінальним занепокоєнням у мейнстрім, показує людям, що менш забруднюючий, менш марнотратний варіант не повинен бути побожним вибором - це може бути насправді легше, дешевше і так само стильно, як добре.

"У моєму світі, я роблю це з красивими фотографіями, надихаючим текстом і інформацією, як до", говорить він.

"Мої книги є повнокольоровими, чудовими і веселими. Мої телевізійні сегменти навчальні, але орієнтовані на рішення ... не похмурість і приреченість. Я з легкістю використовую онлайн-ресурси, прості веб-кліки і право на точку Немає витраченого часу! "

Все про Культура і спосіб життя Природа та навколишнє середовище

Нові підлоги?
Якщо холодильник розбивається, і ви не можете його відремонтувати, то вам не потрібно купувати новий?
Для людей що скаржаться що гібридні автомобілі є надто коштовні, чому не дивляться на використані автомобілі?