Детальна інструкція про те, як збільшити швидкість 3G модема! |

Вітаю Вас дорогі відвідувачі блогу WebMasterDima . Перед сном вирішив написати ще один пост, в якому хочу розповісти вам про те, чи можливо прискорити швидкість 3G / 4G модему. Якщо це можливо, то як? Мене дуже часто запитують про те, як збільшити швидкість 3g модему, адже користуюся я ними з 2008 року, і за майже 7 років роботи зрозумів що і як.

WebMasterDima


Так само рекомендую вам прочитати ще один мій пост, в якому розповідається про шарашкину контору під назвою MegaFon, і як я насилу працюю за допомогою інтернету №1 від мегафона . Насправді, хочу вам трохи зіпсувати настрій, і сказати про те, що збільшити швидкість інтернету 3G модема практично неможливо! Все що пишуть в інтернеті про те, як збільшити швидкість 3g модему, насправді це просто статейки, які заточені під ключові запити, щоб отримувати трафік на свій сайт, так як дійсно, питання дуже популярний. Не можна змусити інтернет працювати швидше, якщо мова йде про поганому сигналі, або ваше місцезнаходження за містом, то можна поліпшити сигнал мережі. Але якщо ви знаходите в інтернеті інформацію про те, як отримати безкоштовний трафік на модем, як прискорити модем в десять разів, як не платити за інтернет, як прискорити модем, якщо у вас найдешевший тариф, то це все маячня інформація! Запам'ятайте, якщо у вас тариф за 200 рублів з пропускною спроможністю інтернету в 1 мб / сек, то ви ніяким чином не зможете домогтися швидкість 10 мб / сек!

У операторів теж сидять не дурні, і програмісти там на найвищому рівні. Якщо ви хочете велику швидкість, то просто підключіть дорожчий тариф, або поміняйте модем, якщо він у вас дійсно слабкий. Так само в мережі можна знайти таку інформацію, де розповідається про те, як переробити швидкість старого модему з 3.6 Мбіт, до наприклад 30 мб / сек. Хлопці, це маячня !!!! Це те ж саме, що спробувати розігнати стандартний жигуль до 300 км / год !!! Це можна зробити, якщо в ньому поміняти буквально все, особливо движок! Але запам'ятайте, ви не зможете отримати високу швидкість. Хочете високу швидкість?

1. Купуйте найновіший модем (у мене 100 Мбіт)

2. Підключайте найдорожчий тариф. Наприклад у фігамона є тариф в 690 рублів, де вночі швидкість не враховується. Зараз якраз качаю курс «як стати блогером тисячником 2.0» з торрента))) Швидкість доходить до 3.4 mb за секунду при перекачування, тобто майже 35 mb швидкість.

Але насправді можна поліпшити швидкість прийому, якщо у вас наприклад тариф до 30 мб / сек, але швидкість закачування файлів дуже слабка, або сторінки відкриваються досить повільно. Зараз я вам розповім про те, як можна прискорити прийом сигналу від вашого провайдера, і відповідно як поліпшити швидкість інтернету!

1. ПІДКЛЮЧИТИ БІЛЬШЕ ДОРОГИЙ ТАРИФ. Дурний рада, але це дійсно так воно і є. Практично всі інтернет - провайдери надають своїм абонентам низьку пропускну здатність, тим самим навіть не варто розраховувати на те, що з тарифним планом в 200 - 300 рублів ви отримаєте максимальну швидкість. Проблему можна вирішити підключивши інший тарифний план (опції), але більш докладно звичайно зможете дізнатися на сайті провайдера. Найголовніше, на що варто звертати свою максимальну увагу, так це на те, яка максимальна швидкість надається на тарифі і який обсяг трафіку ви зможете отримати.

2. КУПИТИ НОВИЙ МОДЕМ. Мабуть це найкращий спосіб отримати нову швидкість прийому і передачі даних. Дуже багато користувачів хочуть отримувати максимальну швидкість, маючи модем 3 - 5 річної давності. Ви б ще SkyLink згадали) Я особисто рекомендую вам оновлювати модеми хоча - б 1 раз в 2 роки. Якщо у вас древній модем з пропускною швидкістю до 3.6 Мбіт, то обов'язково придбайте новий модем. У мене в одного 4G модем, швидкість просто шалена, як на DOM.RU. Але звичайно трафіку не вистачає, що вже тут говорити.

3. ПРОГРАМИ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ІНТЕРНЕТУ. Насправді, в мережі можна зустріти величезну кількість різних програм, завдяки яким ви зможете прискорити швидкість свого інтернету. Але по суті, всі ці програми суцільна маячня і шахрайство. Вам можуть пропонувати заплатити за ключ для програми, або в програмі буде знаходитися вірус (що найчастіше), або просто програма виявиться простим маренням. Таких програм просто море, і я не рекомендую з ними зв'язуватися.

Таких програм просто море, і я не рекомендую з ними зв'язуватися

4. USB ПОДОВЖУВАЧ. Ну ось ми наближаємося вже до більш природним методам прискорення модему. Варто звернути увагу на те, що подовжувач для usb модему не така вже й дурна штука, перевірено мною. Якщо у вас дуже поганий сигнал (2 - 3 палиці), то подовжувач просто знадобиться. У мене разок дійшло навіть до того, що мені довелося вивести свій модем через вікно, після чого сторінки сайту стали відкриватися просто миттєво. Багато затверджуватимуть вам про те, що чим довше шнур, тим гірше сигнал. Все це маячня! До речі, рекомендую підключати модем саме в роз'єм usb 3.0, якщо такий є.

5. УСИЛИТЕЛЬ 3G СИГНАЛА. Просто незамінна річ, особливо якщо ви живете в приватному будинку, а вже тим більше за містом. Так, дійсно, заплатити за підсилювач 3G сигналу потрібно буде пристойно, іноді близько 3 - 5 тисяч рублів. Але повірте це необхідно, якщо швидкість інтернету не годиться не в які рамки.

6. АНТЕНА. Ви можете самостійно зробити антену для свого 3G модема.

7. ЗАБИТИ НА МОДЕМ І ПІДКЛЮЧИТИ НОРМАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ, НАВІТЬ ЯКЩО НІ МОЖЛИВОСТІ! Багато хто думає так, що от якщо відключити 3G модем, провідний інтернет не підключають, то користуватися буде не чим? Так марення це і все! Зараз є величезна кількість нормальних провайдерів, просто багато хто не так сильно і популярні, як лідери інтернету.

Чому ви думаєте я закінчую на даному свій пост? Чому я надав так мало інформації? Чому так мало інструкцій, картинок? Та тому, що це все маячня! Повірте мені, я користуюся 3G з 2007 року, ще починаючи з того, як перші модеми стояли по 8 000 рублів, я сидів на всіх операторах, на яких тільки можна, зараз сиджу на фігамоне, дивлюся як він дере з мене гроші і підключає платні послуги, без мого відома відповідно. Я навіть дуже часто намагаюся потрапити на свій улюблений блог webmasterdima.ru, після чого потрапляю на сайт з пекучими школярками, бо мегафон піклується про нас! Зрозуміло це відбувається тільки на моєму мегафоні, підключаю інші модеми, такого немає.

Зрозуміло це відбувається тільки на моєму мегафоні, підключаю інші модеми, такого немає

Як збільшити швидкість 3G модема? Та ніяк по суті! Якщо сигнал відмінний, то міняйте модем або тариф. Якщо мова йде саме про поганому сигналі, то купіть подовжувач 3G модема, не знаю які у вас магазини, у нас в Нижньому або на радіоринку, або в DNS можна знайти. Якщо ви проживаєте за містом, в селі або на дачі, то звичайно не потрібно витрачати гроші на usb подовжувач, вам потрібно придбати підсилювач 3G сигналу, причому найдорожчий. А так я рекомендую просто купити новий модем!

Що стосується модемів, то у мене їх вже колекція, яку я можливо зараз піду викину. В арсеналі 2 модема MTS, 3 билайн, 1 SkyLink, 1 Tele2. Всі вони до 3.6 мегабіт, я прекрасно розумію про те, що вони мені більше не зможуть стати в нагоді. А взагалі, якщо у вас є хоч якась можливість підключити нормальний інтернет, то підключайте!

Якщо це можливо, то як?
Хочете високу швидкість?
Багато хто думає так, що от якщо відключити 3G модем, провідний інтернет не підключають, то користуватися буде не чим?
Чому ви думаєте я закінчую на даному свій пост?
Чому я надав так мало інформації?
Чому так мало інструкцій, картинок?
Як збільшити швидкість 3G модема?