Дев'ять кроків для вибору ключових слів для Google AdWords

 1. 1. Зрозумійте, що робить хороше ключове слово або фразу
 2. 2. Подумайте, як ваші клієнти
 3. 3. Зв'язати все разом
 4. Чи працює ваш інтернет-магазин?
 5. 4. Будьте конкретними та цілеспрямованими
 6. 5. Перелічіть різні варіанти
 7. 6. Використовуйте інструмент ключових слів Google, щоб отримати ідеї
 8. 7. Націлювання на мову та місце розташування
 9. 8. Зрозуміти параметри відповідності ключових слів
 10. 9. Виключити "від'ємні" ключові слова

Добре підібрані ключові слова та фрази гарантують, що ваші оголошення з оплатою за клік (PPC) бачать люди, які шукають продукти та послуги, подібні до вашої Добре підібрані ключові слова та фрази гарантують, що ваші оголошення з оплатою за клік (PPC) бачать люди, які шукають продукти та послуги, подібні до вашої. Правильні ключові слова допомагають залучити потенційних клієнтів, збільшити кількість кліків і мінімізувати витрати на рекламу

1. Зрозумійте, що робить хороше ключове слово або фразу

Ключові слова та фрази мають бути дуже специфічними та відповідними до того, що ви пропонуєте. Коли хтось вводить ваші ключові слова в Google, вони повинні шукати бізнес точно так само, як і ваш. Як наслідок, ті користувачі, які натискають вашу об'яву, вже будуть схильні до покупки від вас.

2. Подумайте, як ваші клієнти

Поставте себе в взуття ваших клієнтів. Якщо вони шукають продукт або послугу, подібну вашій, які слова та фрази вводять у Google? Саймон Гость, начальник відділу маркетингу продуктивності в Заздрість , каже "Bid на ваших термінах бренду! Вони є дешеві, перетворюють добре, допомагають захищають проти конкуренції, та вони дійсно допомагають вашому рангу пошукової системи. Що не любити?"

3. Зв'язати все разом

Google заохочує релевантність: це не просто оплата, щоб дістатися до верхньої частини списку. Таким чином, ваші ключові слова повинні бути тісно пов'язані з формулюванням у рекламі з оплатою за клік. Це, в свою чергу, має відповідати словам і фразам, які ви використовуєте на цільової сторінки на вашому веб-сайті, на який посилається оголошення.

Це, в свою чергу, має відповідати словам і фразам, які ви використовуєте на  цільової сторінки  на вашому веб-сайті, на який посилається оголошення

Чи працює ваш інтернет-магазин?

Залучайте покупців і здійснюйте більше продажів за допомогою інтернет-магазину від BigCommerce. Їх красиві, чуйні шаблони призначені для SEO-дружніх.

Спробуйте безкоштовно протягом 15 днів

4. Будьте конкретними та цілеспрямованими

Уникайте використання загальних термінів або слів. Не спокушайтеся додавати ключові слова, які не пов'язані з вашим оголошенням, але які генерують велику кількість трафіку. Люди, яких ви залучаєте, не будуть зацікавлені у вашому продукті або послузі, витрати будуть вищими, і це може негативно відбитися на вашому бізнесі.

Одні ключові слова часто є занадто загальними, тоді як більш довгі фрази, як правило, є більш орієнтованими. Наприклад, "доставка органічних овочевих коробок" - це специфічна фраза, яка приверне саме тих клієнтів, які користуються послугами доставки органічних овочів. Використання цих ключових слів окремо або в інших комбінаціях може бути набагато менш успішним.

5. Перелічіть різні варіанти

Ваші клієнти можуть використовувати різні терміни для вашого продукту або послуги. Тому завжди вказуйте варіації ключових слів. Вони можуть включати розмовні терміни, синоніми (наприклад, магазин і магазин), назви продуктів і серійні номери, альтернативні варіанти написання, а також варіанти однини і множини. Можна навіть перерахувати загальні помилки.

6. Використовуйте інструмент ключових слів Google, щоб отримати ідеї

Щоб отримати ідеї щодо ключових слів і розширити список, можна використовувати оголошення Google Планувальник ключових слів . Вам потрібно лише надіслати слово, фразу або веб-сторінку, пов'язані з тим, що ви хочете рекламувати, а потім виберіть відповідні ключові слова з результатів. Як тільки інструмент надає деякі початкові ідеї, ви можете використовувати найкращі з них для створення ще більш конкретних ідей.

Якщо у вас є багато ключових слів, можна створити окремі кампанії на основі кількох ключових слів, які мають чітко сфокусований характер.

7. Націлювання на мову та місце розташування

Можна змінити налаштування мови та розташування, щоб забезпечити показ оголошень перед потрібними користувачами. Завжди переконайтеся, що націлювання на місцеположення відображає, де ви здійснюєте свою діяльність. Залежно від того, де перебувають ваші клієнти, ви можете встановлювати території, країни, регіони, міста або навіть менші водозбірні райони.

Індивідуальне націлювання може бути дуже точним. Ваша об’ява відображатиметься лише для тих користувачів, які вказані вами, наприклад, для всіх, які знаходяться в межах десяти кілометрів від вашого підприємства. Це ідеально підходить для місцевих магазинів або ресторанів, наприклад.

8. Зрозуміти параметри відповідності ключових слів

Google пропонує кілька способів відповідати ключовим словам . Спосіб використання пунктуації під час введення ключових слів вказує, який тип відповідності потрібно.

 • Широке відповідність - це налаштування за умовчанням для всіх ключових слів Google. Ваші об’яви можуть запускатися, коли хтось шукає будь-які слова, пов’язані з вашими ключовими словами. Якщо ваші ключові слова - "дизайн саду та технічне обслуговування", ваша об'ява може з'явитися, якщо хтось вводить "підтримку саду". Варіанти, такі як синоніми (наприклад, магазин / магазин), форми однини та множини також можуть ініціювати показ ваших оголошень. Вам не потрібно використовувати будь-які знаки пунктуації, щоб вказати, що ключове слово має широке зіставлення.
 • Модифікатор широкої відповідності схожий на широкий, але трохи націлений. Ви вказуєте одне або кілька слів, поставивши знак "плюс" перед кожним. Ваша об'ява буде показуватися лише для пошуків за допомогою цих слів або близьких їх варіантів (наприклад, неправильні написання чи множинні числа).
 • Збіг фрази більш націлений. Ваше оголошення відображається лише тоді, коли хтось вводить фразу, яка відповідає вашій ключовій фразі - наприклад, "дизайн саду та обслуговування". Отже, якщо хтось вводить "міський дизайн саду та технічне обслуговування", ваша об'ява буде запущена. Використовуйте лапки, щоб вказати, що ваші "ключові слова" повинні відповідати фразі.
 • Точний матч ще один крок далі. Пошуки повинні бути ідентичними фразі ключових слів або тісними варіантами (наприклад, з тим же значенням або словами в іншому порядку). Щоб отримати точну відповідність, вкажіть [фразу ключових слів] у квадратних дужках. При точному збігу можна отримати вищі рейтинги кліків (CTR), оскільки оголошення відображається лише тоді, коли пошук здійснюється спеціально для вашої ключової фрази.

9. Виключити "від'ємні" ключові слова

Виключення "від'ємних" ключових слів є корисним способом зупинити нерелевантні пошуки, які ініціюють показ вашого оголошення. Додайте знак "мінус" перед ключовим словом, щоб його спеціально виключили. Так що, якщо ви були дизайнером саду, використовуючи ключову фразу "дизайн саду", ви могли б додати '-book', щоб гарантувати, що пошуки книг для садівництва не приносять оголошення. Якщо ви продаєте камери, а не відеокамери, ви можете зробити відеокамери негативним.

Ви можете виявити, що ключове слово, яке ви хочете використовувати, також пов'язане з іншим. Наприклад, ключове слово може мати більше одного значення, або назва вашого підприємства може також бути названою щось абсолютно незв'язаним. Якщо так, можна використовувати мінус-слова, щоб запобігти показу об'яв для цих пошуків.

Якщо вони шукають продукт або послугу, подібну вашій, які слова та фрази вводять у Google?
Що не любити?
Чи працює ваш інтернет-магазин?