Діксон Джонс представить новий інструмент "Величний SEO" на Search Marketing Day + COMPETITION!

  1. конкурс
  2. Нова функціональність Majestic SEO
  3. Рішення конкурсу

[ Автор тексту - Dixon Jones з Majestic SEO . Ви будете слухати презентацію Діксона протягом 2 тижнів SearchMarketingDay.com ]

Цікаво, якщо хтось може зрозуміти, що показує картина зліва . Це птах? Або може бути пінгвін ? Це полум'я? (Тому що, в будь-якому випадку, ми маємо амбіції запалити світ отримання посилань). Ми хотіли б знати ваші асоціації, викликані цією картиною - дайте їм у коментарях. Я задав подібне питання два дні тому на блозі Величний SEO - Ви знайдете там спекуляції англомовних позиціонерів.

На наступному тижні ми маємо намір реалізувати на практиці те, що представлено на картинці, а насправді технологія, що стоїть за нею - це буде абсолютно нова річ у діапазоні можливостей Majestic SEO . Ми працюємо над цим довшим часом. Якщо ви хочете залишатися попереду конкурентів, ви можете почати гадати, що ми маємо намір реалізувати - і бажано поділитися спекуляціями в коментарях або особисто в найближчі тижні.

Новий сервіс матиме прем'єру на початку наступного тижня під час лондонського випуску SMX-конференції, де ми будемо мати наш стенд. Ми покажемо це світові там.

Через тиждень, 22 травня, я перебуватиму в Польщі, в Познані, для Дня пошукового маркетингу. Тут служба буде мати свою польську прем'єру.

Спробуйте вгадати те, що графіка зараз. Варто відзначити, що темою моєї презентації на SearchMarketingDay.com буде "Новий спосіб подивитися на посилання та якість пост-пінгвіна". Якщо ви хочете бути впевненими, що ви дізнаєтеся про нашу нову послугу якомога швидше, підпишіться на розсилку новин MajesticSEO (все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати безкоштовний обліковий запис MajesticSEO і вибрати отримання бюлетеня).

[Від редакції SprawnyMarketing.pl]

конкурс

Щоб ви хотіли більше спекулювати, ми оголошуємо конкурс, в якому ви можете виграти безкоштовний прохід на конференцію SearchMarketingDay (22 травня) і навчання SEO Мартіном Макдональдом та Джо Cygnus (23 травня), на суму 2570 злотих.

Ми нагородимо автора найближчої правди про об'єкт на малюнку вище . Спекуляції щодо зображення також будуть спекуляціями про тему презентації Dixon під час SearchMarketingDay.com.

Чекаємо відповіді на неділю , 13 травня, 23:59 . Конкурс буде вирішено на початку наступного тижня.

Якщо ви хочете збільшити свій шанс на безкоштовну запис SMD, ви можете - додатково - взяти участь в конкурсі, організованому Majestic SEO на їх профіль fejsbukowym ,

PS Павло Рабінек дає у своєму блозі 5 причин, чому ви повинні бути на День маркетингового пошуку 2012 ,

Нова функціональність Majestic SEO

З вчорашнього дня ми вже знаємо нову функціональність Majestic SEO. Діксон Джонс і компанія вводять два нових показника, перший називається Citation Flow, другий - Trust Flow. Кожному з'єднанню, що надходить на досліджуваний сайт, призначається значення від 0 до 100 окремо для вимірювання потоку цитування, окремо для вимірювання потоку довіри.

Потік цитування - сила зв'язку, що у спрощеній формі - від піраміди зв'язків за нею. Він вимірює кількість посилань, які надходять на сайт.

Потік довіри вимірює значення сайтів, які безпосередньо і опосередковано пов'язуються з досліджуваним сайтом.

На осі Y діаграми ми маємо потік довіри, на осі X - потік цитування. Кожна точка символізує одне посилання на перевірений сайт. Перекриваються точки (ланки) символізуються все більш глибоким (темнішим) відтінком пурпуру.

Таким чином, графік дозволяє швидко оцінити значення профілю посилання на сайті:

  • "Щільність діаграми" (кількість точок) вказує кількість вхідних посилань,
  • висока щільність точок біля точки 0,0 вказує на низьку якість профілю, ймовірно, на основі каталогів, вибухів і бідних резервних об'єктів,
  • точки над лінією "вище" 45 ° означають, що профіль посилання на досліджуваний сайт базується більше на кількості, менше на якості,
  • рівномірний розподіл точок уздовж лінії 45 °, вище лінії і нижче, сигналізує про природний профіль зв'язку, і чим більше "розставлення" "звертається" на північний схід, тим краще він відображає профіль ділянки.

Наприклад, профіль посилання для сайту SprawnyMarketing.pl:

(   Екран ми взяли з Zgred   )
( Екран ми взяли з Zgred )

Більш детальну інформацію можна знайти в блозі Величний SEO і ще більш докладно - під час презентації Dixon Jones всього за тиждень SearchMarketingDay.com у Познані!

Рішення конкурсу

Конкуренція виявилася складною, відповідей було мало, і ніхто з сміливця не влучив у мету точно. До речі, виявилося, що для перемоги потрібна можливість чітко представити свої думки (точність деяких відповідей нам була важко назвати формою нової функції Majestic SEO через їх неповну / загадкову природу).

Нарешті, ми вирішили, що найближчим до істини був користувач, підписуючи себе як "гудок маркетингу", і він виграє квиток на 2 дні конференції SearchMarketingDay.com , Вітаємо, і ми закликаємо всіх інших читачів реєстрація для конференції :-).

Вам сподобалася стаття?
Підписатися на розсилку новин,
і ви будете в курсі.

Це птах?
Це полум'я?
Вам сподобалася стаття?