DIY SEO для власників малого бізнесу на бюджет

  1. Роблячи SEO, коли у вас немає грошей!
  2. Мінімальний Життєвий DIY SEO Rand Rand Fish МОЗ

Ми бачимо, що багато власників малого бізнесу звертаються за допомогою до своєї SEO, але коли вони дізнаються, скільки це найняти професіонала, як правило, тому, що вони навіть не хочуть витрачати 40 фунтів на годину на кваліфіковані спеціалісти, то ви буде потрібно робити SEO самостійно, поки ви не зможете зробити це правильно.

Роблячи SEO, коли у вас немає грошей!

Таким чином, кошти є жорсткими. Ви щойно випустили бюджет, який ви мали, на веб-сайті, який може навіть коштувати вам більше, ніж ви планували. Чи стягували вони занадто багато коштів для створення веб-сайту. Тут зручно використовувати ІКТ-АВІДІЗОР.

У будь-якому випадку, тут є відмінне відео від мого колеги по індустрії, Ранд Фішкіна з МОЗ, який демонструє мінімум, який ви могли б зробити принаймні на свій розсуд, коли ви розумієте, що у вас немає грошей, щоб продати ваш сайт, поки ви не зможете заробити достатньо грошей професійний інтернет-маркетинг. Тому що, гарантований в якийсь момент вам знадобиться допомога з вашої загальної стратегії інтернет-маркетингу. Але, поки що, давайте розпочнемо з основ!

Мінімальний Життєвий DIY SEO Rand Rand Fish МОЗ

Натисніть на це зображення, щоб збільшити

Натисніть на це зображення, щоб збільшити