Дізнайтеся про всі онлайн SEO інструменти, які використовуються веб-майстрами

  1. >> Інструмент добору ключових слів Google
  2. >> Word трекер
  3. >> Ключове слово Spy
  4. >> Перевірка правопису
  5. >> Екскаватор SEO

Так само, як більшість хороших речей життя є вільними (наприклад, славний захід сонця, небесна посмішка дитини, вид на Ніагарський водоспад з башти Скайлон або любов між двома друзями душі), більшість інструментів SEO теж безкоштовні. Тим не менш, ці безкоштовні інструменти виявляються надзвичайно корисними, особливо коли веб-майстри стикаються з постійно зростаючим припливом нових і нових технологій в індустрії цифрового маркетингу. Однак, щоб йти в ногу з заплутаною безліччю завдань, з якими стикаються онлайн-маркетологи майже щодня, ось деякі з інструментів, які допоможуть їм у багатьох відношеннях.

>> Інструмент добору ключових слів Google

Це, безсумнівно, найпопулярніший онлайн інструмент SEO, який допоміг тисячам професіоналів SEP. Однак, щоб скористатися всіма перевагами цього інструменту, потрібно ввійти до нього, а потім вибрати кілька ключових слів і ввести їх. Це активує Google, щоб запропонувати певні терміни, схожі на ключові слова / ключові слова, вибрані раніше. Інструмент добору ключових слів Google також допомагає зібрати список ключових слів, які можна використовувати для оптимізації рейтингу сайту.

>> Word трекер

Word tracker - це онлайнова служба, яка надає значну інформацію про ключове слово, щоб допомогти розташувати сайт на видному місці в   Інтернет-послуги Word tracker - це онлайнова служба, яка надає значну інформацію про ключове слово, щоб допомогти розташувати сайт на видному місці в Інтернет-послуги . Вона також дозволяє підвищити мета-теги, назву сторінки та тіло документа, щоб збільшити видимість. Більше того, це допомагає визначити перепади інтересу в Інтернеті. Це також дозволяє скористатися помилками інших людей, щоб збільшити трафік веб-сайту.

Для того, щоб використовувати словники Wordt, потрібно просто ввести очікуваний термін. Word tracker буде реагувати на пошук у своїй базі даних, і буде пропонувати до 500 відповідних ключових слів, які фактично були введені в основний пошук за реальними двигунами інтернет-трафіку за останні 2 місяці. Можна натиснути на будь-яке з цих ключових слів, щоб отримати підмножину більш близьких ключових слів.

>> Ключове слово Spy

Ключове слово Spy в даний час працює в США, Великобританії, Австралії та Канаді. Завдяки цьому інструменту ключових слів і програмному забезпеченню ключових слів, можна виконати передові дослідження ключових слів і відстеження ключових слів, щоб взяти до уваги або вивчити те, що конкуренти рекламували в своїх кампаніях AdWords та інших кампаніях PPC. Крім того, зараз можна отримати повний аналіз, статистику, бюджет, афілійовані особи та рекламні копії конкурентів.

>> Перевірка правопису

Цей інструмент дозволяє виправити найбільш громіздкі орфографічні помилки, з високим ступенем точності і швидкості, а також поліпшити копію.

Якщо запропоновано кілька виправлень, можна вибрати один з них. Є випадки, коли помилки пропускаються, щоб обмежити відображення попереджень або коли запропоновані виправлення не повністю адаптовані до контексту. Отже, краще не покладатися виключно на результати, отримані інструментом, і переглядати текст особисто.

>> Екскаватор SEO

Seo digger є ще одним інструментом аналізу веб-сайтів, який може заощадити цінний час при пошуку ключових досліджень за ключовими словами. Власне кажучи, це відмінно онлайн SEO інструмент, який є не тільки безкоштовним (не більше зараз), але може забезпечити один з істотними даними ключових слів для всіх і вся. Однак, потрібно ввести посилання на веб-сайт у простір запиту, і протягом декількох хвилин будуть представлені звіти про ключові слова та фрази, які мають найвищі рейтинги в Google. Але, на жаль, зараз повідомляється, що він мертвий і, ймовірно, замінено на SEM rush.