Додати статтю безкоштовно для просування сайту статтями

  1. Схожі записи:

У даній статті я б хотів зібрати список найкращих безкоштовних каталогів, де можна безкоштовно додати статтю з індексуємим посиланням на ваш сайт. Всім відомо, що пошукові системи останнім часом не дуже люблять тематичні ферми типу каталогів статей. Проте деяким з них все ж вдалося вижити і вони як і раніше дають непоганий ефект. Нижче я приведу кращі каталоги статей, проіндексовані яндексом і гуглом, де ви можете додати статтю безкоштовно.

www www.rusarticles.com PR 2, Тиц 325
Один з кращих на мій погляд безкоштовних каталогів статей. Всі статті перевіряються вручну і схвалюються протягом доби після додавання. На жаль, в тілі статті зовнішні посилання ставляться з атрибутом nofollow, проте в поле "Про автора" можна вписати індексованих посилання на ваш сайт.

ruarticles ruarticles.net PR 1, Тиц 10
Хороший трастовий каталог статей. У текст статті можна додати одну зовнішню посилання. Час модерації - тиждень. Всі статті проходять жорстку модерацію і приймаються тільки якісні статті розміром від 3000 символів. Шлаки тут не пройде.

каталог-статей каталог-статей.рф (Колишній kata-log.ru) PR 2, Тиц 0
Посилання на сайт можна ставити тільки в поле про автора, статті розглядаються протягом 5 днів після додавання

articlehost articlehost.ru PR 3, Тіц 0
Даний каталог добре проіндексований яндексом, але гугл з якихось причин його не злюбив і в індексі далеко не всі сторінки. До статті можна додати до 3-х посилань ведучих на один домен, розмір статті від 1500 символів.

thearticles thearticles.ru PR 0, Тиц 0
Браузер видає попередження "Reported Attack Page" Безкоштовний білий каталог для розміщення статей, в статтю можна додати до 3-х зовнішніх посилань ведучих на один сайт. Час модерації - до 5 днів.

4-articles 4-articles.ru PR 0, Тиц 0
На жаль сайт більше не існує. Незважаючи на нульові показники, каталог відмінно проіндексований Яндексом і Google. Статті додаються без модерації, щоб додати статтю необхідно лише зареєструватися на сайті. Ресурс досить демократичний і автори дозволяють додавати копіпаст.

Також хотілося б відзначити основні переваги просування сайту статтями, і чому ви повинні користуватися саме цим методом, а не якимось іншим. Я вважаю, що написання статей і додавання їх в каталоги є одним з кращих способів для отримання безкоштовного трафіку на ваш сайт, а також для поліпшення позицій в пошукових системах. Чому? По-перше тому, що статті ви можете опублікувати в таких каталогах, які мають високі параметри PR та ТИЦ, а також володіють високою відвідуваністю і користуються довірою з боку пошукових систем.

Такі каталоги статей постійно розвиваються і кількість контенту в них збільшується з кожним днем. Тому вони особливо цікаві для пошукових роботів Google і Яндекс. Каталоги статей постійно індексуються пошуковими системами, тому розміщення статей допоможе також прискорити індексацію вашого сайту. Дуже часто після додавання статті в якісні каталоги, ваш сайт може з'явитися в результатах пошуку протягом всього декількох хвилин.

При розміщенні однієї статті ви отримаєте не тільки одне посилання з даного каталогу. Добре написана стаття може бути процитована в сотні інших каталогів статей і сайтів, оскільки каталоги статей дозволяють використовувати статті безкоштовно, якщо веб-майстер поставить посилання на джерело статті. Таким чином, якщо ви розмістите статтю в популярному каталозі, то кількість зворотних посилань може вирости експоненціально всього за кілька днів.

Ще однією перевагою розміщення статей є текст анкоров посилань, оскільки в статті ви можете використовувати будь-які ключові слова і фрази. У багатьох безкоштовних каталогах при розміщенні статті надається спеціальне поле "Про автора", в яке ви можете вставити будь-які ключові слова і додати посилання на свій сайт з потрібним анкором.

Написання статей займе у вас не так багато часу, ви можете приділяти цьому всього за 30 хвилин в день, і через деякий час ви помітите істотне збільшення трафіку на ваш сайт і поліпшення позицій в пошукових системах.

Якщо вам відомі інші якісні каталоги, де можна безкоштовно додати статтю, бажано з високими показниками Тиц і PR і хорошою індексацією, прошу повідомляти в коментарях - список каталогів буде оновлюватися.

Схожі записи:

  • Нічого не знайдено.

Чому?