Докладний SEO аналіз конкурентів - Joomla Master | Шаблони Joomla 2.5 Компоненти Joomla 2.5 Модулі Joomla 2.5

  1. Для чого створюється аналіз конкурентів?
  2. Як і на якій стадії проводиться аналіз конкурентів?

Аналіз конкурентів у багатьох галузях, а не тільки в області онлайн-маркетингу, є одним із загальних типів аналізу

Аналіз конкурентів у багатьох галузях, а не тільки в області онлайн-маркетингу, є одним із загальних типів аналізу. Особливо велику роль відіграє аналіз конкуренції в разі SEO . Конкуренція в безкоштовних результатах пошуку часто відрізняється від обраних реальних конкурентів. Як конкуренції, з точки зору SEO, ми беремо сайт, який відображає результати по тим же пошуковим запитам, що і ваш сайт. Просуванням сайтів в Чехії ми займаємося вже починаючи з 2008 року і ми хочемо поділитися з Вами нашим know-how.

Для чого створюється аналіз конкурентів?

Якщо говорити дуже загально, то аналіз конкуренції з точки зору SEO може допомогти вам визначити ваших конкурентів в Інтернеті, знайти невикористані можливості в рамках неоплачуваних результатів пошуку в певній галузі і допомогти вам створювати новий контент.

Аналіз конкуренції робиться на самій ранній фазі - при підготовці введення проекту на ринок. У разі маркетингових проектів в мережі Інтернет (мається на увазі будь-якого продукту, будь то товари або послуги) вже на початковому етапі планування, на додаток до аналізу ключових слів, яка вказує, чи цікавить взагалі продукт, і якщо так, то який. Аналіз займається дослідженням середовища неоплачених результатів пошуку, а також допомагає визначити, чи є конкуренція в вами обраних ключових словах, і яка її позиція в SERP. Чи цікавий даний сегмент з точки зору пошуків інвестицій? Чи надає він можливості для вас, і які? Ретельний аналіз перед початком роботи над проектом може врятувати вас від невдалого проекту і даремно викинутих інвестицій.

Як і на якій стадії проводиться аналіз конкурентів?

Аналіз SEO повинен надати вам загальний погляд на ситуацію в області неоплачуваних результатів пошуку. Вдаватися в подробиці окупається тільки в разі конкретної необхідності.
Показники аналізу посилальної маси дасть вам порівняльне розуміння того, де знаходиться ваш сайт в порівнянні з конкурентами.

Більш детальний аналіз цільових сторінок посилань конкуренції необхідний для визначення, які з типових вступних сторінок конкурентів є сторінках найбільш популярними при потоці трафіку від рефералів. Чи є на вашій веб-сторінці подібна типова сторінка? Не проблема конкретних цільових сторінок для натхнення для Вашого тематичного змісту маркетингового плану?

З іншого боку, більш детальний аналіз сайтів допомагає скласти уявлення про те, як формуються ці посилання, які теми цікаві та з яких сайтів вони призводять на сайт конкурента.
Аналіз посилальної маси - докладний і досить виснажливий аналіз, який має сенс робити тільки для пари топових в пошуку конкурентів.

З точки зору SEO, можна побіжно визначити основні видимі слабкі сторони конкурентів з он-точки зору на сторінці і деякі технічні недоліки. Доцільно встановити єдині критерії, які можуть вплинути на органічний рух, а також підготувати для будь-якого конкурента, наприклад невелику матрицю SWOT-аналізу, який не дозволить вам зайти в непотрібні подробиці, і в той час як на перший погляд, вони йдуть, щоб порівняти окремі слабкі місця і визначити можливості для вашого сайту там, де конкуренція "спить".

Так званий приблизний аналіз позицій ключових слів не є в будь-якому випадку догмою, однак, приблизно можна порівнювати позиції важливих для вас ключових слів з конкурентами з пошуку. Йдеться про порівняно простому і швидкому порівнянні при учловіі, що у вас є готовий список відповідних ключових слів.

Кожен аналіз конкуренції по-своєму унікальний. Ми рекомендуємо проводити тільки ті аналізи, які будуть мати сенс в залежності від ваших побажань і необхідного результату.

Сподобалася стаття? Дізнайтеся більше на нашому сайті MEDIAUNIT.cz .

Для чого створюється аналіз конкурентів?
Як і на якій стадії проводиться аналіз конкурентів?
Для чого створюється аналіз конкурентів?
Чи цікавий даний сегмент з точки зору пошуків інвестицій?
Чи надає він можливості для вас, і які?
Як і на якій стадії проводиться аналіз конкурентів?
Чи є на вашій веб-сторінці подібна типова сторінка?
Не проблема конкретних цільових сторінок для натхнення для Вашого тематичного змісту маркетингового плану?
Сподобалася стаття?