Доопрацювання та оптимізація 1С Підприємство 8 Консолідація

  1. Доопрацювання та оптимізація 1С Підприємство 8 Консолідація

Доопрацювання та оптимізація 1С Підприємство 8 Консолідація

У червні 2015 року спеціалістами нашої компанії був завершений ряд проектів для постійних клієнтів.

В рамках участі в проекті з автоматизації промислового холдингу нашим завданням стала розробка зовнішніх звітів в конфігурації 1С Підприємство 8 Консолідація. Якісне виконання даних робіт оптимізував систему в цілому і розширило можливості користувачів, а так же стало одним з перших етапів по створенню індивідуального 1С рішення для замовника.
У ці ж терміни були проведені роботи доопрацювання конфігурації 1С Підприємство 8.3 "Управління виробничим підприємством» і реалізації необхідних форм звітних документів.
Завдання було виконано і наші фахівці надали замовнику ряд нових документів, зокрема документ «Внутрішнє замовлення», оптимізований під візуалізацію в WEB інтерфейс е. Дані роботи дозволили оптимізувати роботу системи і користувачів в плані віддаленої роботи з системою 1С.

Так само були завершені роботи в конфігураціях 1С «Управління торгівлею» і 1С «Бухгалтерія підприємства» . За завданням нашого партнера Нашими фахівцями було виконано перенесення ряду налаштувань з 1С «Управління торгівлею» в конфігурацію 1С «Бухгалтерія підприємства« і проведена настройка прав доступу. Оперативно виконавши дане завдання ми оптимізували роботу системи і надали замовнику його оновлене і кастомизировать рішення 1С.

Залиште коментар