Допоміжні SEO-інструменти і SEO-сервіси

Енциклопедія пошукового просування Ingate

Крім розглянутих вище інструментів аналізу сайту, плагінів і програм є допоміжні інструменти, що полегшують роботу з просуванню сайту .

Один з таких допоміжних SEO-інструментів - http://htmlweb.ru/analiz/sitemap , Який дозволяє генерувати карту сайту. Можна створити як XML-карту для пошукових роботів Яндекса і Google, так і локальну карту сайту і розмістити її на відповідній сторінці в форматі html. За додаткову плату можна придбати скрипт, який буде самостійно підтримувати актуальність обох карт сайту.

Ще один важливий SEO-сервіс - http://tools.promosite.ru/updates/ , Який показує, який і коли стався апдейт . Якщо ви збираєте позиції сайту тільки після апдейта пошукової системи , То вам необхідно стежити за такими подіями. Уточнення категорії апдейта дозволяє робити правильні висновки про те, що вплинуло на позиції: посилання, текст, регіональні зміни або інші фактори.

Відстежувати і аналізувати зміни в пошуковій видачі допомагає також сервіс ru/?analyzer=update> http://analyzethis.ru/?analyzer=update . У ньому міститься близько 30 видів звітів, які кожен день фіксують зміни в пошуковій видачі. Наприклад, за допомогою цих звітів можна подивитися, як змінюється швидкість індексації , Чи змінився облік помилок, синонімів, омонімів в ранжируванні пошукових систем. Використовуйте цей інструмент, коли у видачі відбулися серйозні зміни і вам потрібно зорієнтуватися, які саме. В цьому випадку дивіться всі звіти і графіки в динаміці.

Незамінним SEO-інструментом є http://www.wordstat.yandex.ru/ . За допомогою нього можна прогнозувати трафік, підбирати запити, аналізувати сезонність і регіональність . Це важливий інструмент, який використовується перед стартом рекламної кампанії і в ході її коригування.


Повернутися назад: Онлайн сервіси та програми для перевірки тексту Читати далі: Практика складання звітів в Google Analytics


Ru/?