Дорослий SEO: Основи побудови посилань

 1. Порада 1: Оцініть конкуренцію
 2. Порада 2: Натисніть на спільноту
 3. Порада 3: Приєднуйтеся
 4. Порада 4: Старі процедури
 5. Порада 5: Дайте руку допомоги
 6. Порада 6: Спонсоруйте пост
 7. Отримання посилань з веб-сайтів і блогів
 8. Отримання посилань з соціальних медіа
 9. Отримання посилань з каталогів
 10. Списки електронної пошти
 11. Основи посилань на дорозі для дорослих SEO
 12. Посилання через сайти "хто це порнозірка"
 13. Основні поради для уникнення штрафних санкцій
 14. На закінчення

Є багато різних способів отримати посилання на ваш сайт для дорослих, і це може бути легко, як тільки у вас є процес для цього.

У порівнянні з аналогічною практикою для інших сайтів - фокусування на широких темах, таких як подорожі, спорт і мода - є переваги. З одного боку, у вас менше конкурентів, що призводить до набагато нижчого рівня конкуренції за результати. Головним недоліком є ​​відсутність можливостей створення лінків, оскільки деякі сайти не бажають асоціювати себе з нішою для дорослих. Це не повинно перешкодити вам створювати профіль посилання для вашого сайту для дорослих, який ми розглянемо в цій статті.

Порада 1: Оцініть конкуренцію

Як ми вже згадували, існує менше можливостей для створення сайтів для дорослих (позитивний і негативний). Один із способів отримати пристойний приріст полягає у створенні стратегії, заснованої на профілях посилань ваших конкурентів.

По-перше, потрібно створити таблицю для всіх посилань місць, на яких потрібно здійснити зворотний зв'язок. Потім ви використовуєте інструмент для оцінки зворотних посилань 8-10 ваших найближчих конкурентів і копіювати їх у ваш Excel.

Ключовими речами, які слід пам'ятати, є потік довіри та авторитет домену, обидва з яких допомагають визначити хорошу зв'язок. Безкоштовні інструменти, такі як Majestic, допоможуть вам зробити це і знайти сотні місць для створення зворотних посилань.

Порада 2: Натисніть на спільноту

Використання форумів і полів для коментарів є простим способом створення посилань, де б ви не хотіли. Незважаючи на те, що Google нещодавно віддала більше уваги цій техніці, вона коштує невеликої кількості часу.

Ви можете визначити хороші можливості коментування, ввівши ключові слова, такі як "1 коментар", "2 коментаря" тощо, які показують сторінки з коментарями в них. "Disqus" також варто відвідати, оскільки це популярна платформа для коментування.

Подібні правила застосовуються до форумів та їхніх власних платформ; "працює на ip.board", "працює на Fireboard" і "працює від vbulletin", що дозволяє знаходити сайти подібним чином.

Коментуючи форуми та статті, вставте повне посилання на цільову сторінку і не використовуйте "прив'язувальний текст", оскільки це може збільшити шанси на покарання Google.

Порада 3: Приєднуйтеся

Багато сайтів для дорослих матимуть розділ для "наших друзів", який зазвичай є списком сайтів, які звернулися з проханням про зворотний зв'язок у відповідь на те ж саме на власному домені. Для вихідної стратегії обов'язково використовуйте сигнали, такі як потік довіри та повноваження домену, щоб ідентифікувати та зв'язати сайти, які, на вашу думку, дадуть вам хороший імпульс. На вхідних - людей, які звертаються до вас - перевірте, що вони мають подібний рівень трафіку на вашій сторінці, інакше їх немає.

Якщо ви хочете дізнатися більше про обмін посиланнями, перейдіть до цієї сторінки .

Читайте також SEO Пошук дорослих SEO Ключові слова - інструменти і методи, роз'яснення

Порада 4: Старі процедури

Існує кілька методів, які допомагають сайтам створювати посилання. Тепер вони слугують для диверсифікації профілю посилання і дозволяють їй мати більш природний вигляд.

Деякі маленькі кроки для досягнення великих прибутків включають:

  1. Змінюючи якірний текст - Додавання декількох непотрібних слів може зробити деякі посилання більш природними. Варто робити це, а також зберігати речі в точці.
  2. Змішати якість - Ще один природний приріст можна досягти, забезпечуючи рівномірне поширення якості ваших посилань. Маючи третю частину Ваших посилань високої якості, третю помірну якість і третю низьку якість можуть відправити хороший сигнал.
 • Обсяги моніторів - спробуйте зберегти максимальну кількість зворотних посилань за день, оскільки ви не хочете з'являтися спамом. Щось на зразок 3-5 зворотних посилань на день є ідеальним.
 • Перейдіть до ніші - Google любить посилання, які надходять з відповідних сайтів, тому може бути доцільно отримати половину ваших посилань з сайтів, схожих на ваш.

Кожен з цих порад може не створити багато результатів самостійно, але разом вони впевнені, що варто зробити.

Порада 5: Дайте руку допомоги

SEO - це спільнота, і ви виявите, що допомагати іншим сайтам, щоб піти про свій бізнес, дійсно можна розплатитися, коли мова йде про керування посиланнями. Ось чотири кроки для надання допомоги сайтам і отримання щось натомість:

 1. Створіть список сайтів, на які потрібно націлити. Використовуйте такі інструменти, як Moz і Majestic, щоб оцінити їхню довіру і використати це для створення списку доменів, упорядкованих за якістю.
 2. Візьміть до кожного сайту і зверніть увагу на все, що може бути не так. Необхідно відзначити такі речі, як 404, видалені відео, застарілий вміст, повільно завантажувані сторінки та інші елементи. Можливо, у вас просто є кілька ідей для поліпшення - перелічіть їх усі.
 3. Отримуйте адреси електронної пошти для всіх сайтів, розмістіть їх у вашій таблиці, потім зв’яжіться з сайтом і дайте їм знати, що ви знайшли.
 4. Як тільки ви розмовляєте з ними, скористайтеся можливістю розповісти їм про свій сайт і запитайте їх, якщо вони не заперечують, даючи вам посилання в обмін на поради. При цьому переконайтеся, що посилання "dofollow" (він відстежується) і приймати все, що ви можете отримати, так як навіть прямий URL може мати вплив.

Порада 6: Спонсоруйте пост

Деякі люди скажуть, що триматися подалі від плати за посилання, але спонсорство посади трохи відрізняється. Такі великі сайти, як Forbes, дозволять рекламодавцям платити гроші, щоб спонсорувати їхній контент і тому платити за посилання, так що це, звичайно, не "чорна капелюх".

Слід пам'ятати, що це може бути дорого. Більшість сайтів стягуватимуть близько 100 доларів за одну посаду, в деяких випадках - до $ 300 і позаду. Тим не менш, ви завжди можете вести переговори, оскільки сайти для дорослих не мають стільки запитів на спонсоровані повідомлення. Зробіть це, сказавши, що їхні ціни значно перевищують ваш бюджет, який, як правило, виконує завдання.

Щоб дізнатися, чи варто ціну, яку вони цитують, обов'язково оцініть якість сайту та перевірте, чи це не просто ферма посилань. Те ж саме правило застосовується і тут: створити таблицю та заповнити її сайтами, які використовують спонсорований вміст для монетизації. Ви отримуєте якісні посилання на сайтах з високим рівнем повноважень домену та довірою, сильним контентом та прийняттям посилань "зробити наступним". Потім створіть стовпець для їхніх контактних даних і відправляйтеся.

Читайте також SEO для сайтів дорослих - Як керувати органічним трафіком

Є ряд інших порад, які допоможуть вам отримати посилання в певних місцях. Кожен вимагає іншого підходу, і ми почнемо з веб-сайтів і блогів.

Отримання посилань з веб-сайтів і блогів

Ключовим моментом тут є отримання відповідних посилань з сайтів, які знаходяться у вашій ніші. По-перше, ви хочете створити список цих доменів, а потім надіслати їх електронною поштою про переваги торгівлі посиланнями. Зазвичай ваш сайт відображається у віджеті "друзів", але завжди просите їх показати, де він є доказом.

Професіонал може очікувати дуже мало для початку, так як новачки не зможуть легко потрапити на великі сайти. Орієнтуйтеся на сайт, який має великий обсяг трафіку та збирається з нього.

Отримання посилань з соціальних медіа

Google нещодавно надав велике значення посиланням на соціальних платформах, які дійсно можуть допомогти вашому SEO, якщо ви зробите це правильно. Під час написання публікації не забудьте опублікувати хороший вміст - матеріал, який поділятимуть користувачі, і вкажіть заклик до дії, який вимагає, щоб користувачі поділилися тим, що ви розмістили.

Планування повідомлень може зайняти багато часу, тому для автоматизації процесу варто використовувати інструменти типу Hootsuite. Є навіть інструменти, які дозволяють автоматично обмінюватися вмістом із соціальними каналами, що пропускає трохи процесу.

При виборі платформи пам'ятайте, що популярні мережі, такі як Facebook, заборонять деякі форми контенту. Tumblr, Reddit і Twitter є менш суворими і кращими можливостями для вмісту для дорослих.

Отримання посилань з каталогів

Довідники зі створення спам-посилань не є королями в сучасному світі, оскільки Google негайно додасть ваш веб-сайт до чорного списку, якщо вони знайдуть вас на домені з поганою репутацією. Якщо ви йдете по цьому маршруту, тільки цільові каталоги якості, а не ті, які зроблять вас у біді.

Списки електронної пошти

Списки електронної пошти використовуються дорослими виконавцями для створення наступних, додавання цінності для своїх облікових записів і, як правило, допомагають їм рекламувати все, що вони продають. Вони не допоможуть дорослому сайту трубки занадто багато, але вони можуть допомогти SEO в деяких випадках.

Використовуючи список для розповсюдження повідомлення, власник списку повідомлень може оголосити про обмін безкоштовними подарунками на частку певного вмісту в соціальній мережі або іншим чином. Покладання відео трубки за формою, яка вимагає, щоб користувач любив сторінку Facebook або слідував за обліковим записом Twitter, - це чудовий спосіб отримати посилання за допомогою електронної пошти.

Ми можемо мати кілька порад вище, але їх варто зробити. Багато речей приходять в рейтинг сайту, і ви дійсно не можете зробити це без виділення трохи вашого часу.

Основи посилань на дорозі для дорослих SEO

Якщо ви знаєте трохи про побудову посилань для дорослих SEO, ви, можливо, чули про техніку, яка називається 'link wheeling'. Це по суті спосіб створення високоякісних зворотних посилань за допомогою торгових зв'язків між сайтами, які ви володієте. Упродовж останніх років компанія Google принизила практику (найгірші злочинці бачать покарання), але вона залишається популярною технікою в ніші для дорослих.

Найкраще про колісні зв'язки є те, що вона приносить користь цілій екосистемі сайтів. Ось графік, який показує веб-сайт з підключених сайтів:

Знову ж таки, ключовим є встановлення відповідних зв'язків. Якщо на вашому веб-сайті йдеться про порно, то намагайтеся лише отримувати посилання лише з веб-сайтів на базі ІФОМ. Це допомагає вашим SEO, але також гарантує, що ви отримуєте відвідувачів, яких ви хочете.

Є безліч способів отримання посилань на ваші сайти, і одна з них полягає в тому, щоб встановити зв'язок внутрішньо. Наприклад, якщо у вас є багато відеозаписів певної порнозірки, ви можете посилатися на сторінку для них за допомогою опису кожного кліпу. Насправді це чудовий приклад того, як може працювати зв'язок, коли люди часто шукають відео порнозірки.

Читайте також Чотири способи монетизації сайту для дорослих.

Посилання через сайти "хто це порнозірка"

Нарешті, ми хочемо подивитися на створення зворотних посилань через тих, хто є порнозіркою сайтів. Багато людей приймають ці домени, щоб знайти певного виконавця, показуючи зображення або відео. Це трохи нагадують форуми, оскільки люди коментуватимуть посаду, щоб поділитися ім'ям людини в ЗМІ.

Як це допоможе вашому SEO? Ну, ви можете або запитати ім'я порнозірки з посиланням на них на вашому веб-сайті, який повинен змусити людей коментувати посаду і змусити її підвищити рейтинг. Ви також можете отримати хороший органічний пост від людей, які використовують ваші кліпи і зображення, щоб знайти самих порнозірок.

Самі сайти легко знайти, тому що вони часто віддають ключі в їх назві. Наприклад, "Namethatporn.com" і "Namethatpornstar.com" є двома найбільш популярними результатами. Ця техніка, як і багато хто з тих, про які ми згадували, є високоефективним способом побудови великого SEO для вашого сайту для дорослих.

Читайте також Кращі рекламні мережі для дорослих 2017 року

Основні поради для уникнення штрафних санкцій

Далі ми переходимо на більш темну сторону дорослої будівлі посилання: покарання. Ви можете отримати один з них з багатьох причин, і вони дуже важко оговтатися. Однією з головних причин є надмірна оптимізація, яка виникає в результаті занадто великої спроби відтворити систему. Під час вивчення вашого сайту компанія Google вивчатиме як фактори на сторінці, так і поза нею, тому вам слід врахувати ці десять пунктів :

 1. Уникайте техніки blackhat
 2. Перейти легко на ваш зв'язок або ризик штрафу від ключового слова наповнення
 3. Ніколи не дозволяйте щільності ваших ключових слів перевищувати 7%
 4. Не дублюйте вміст - створюйте свої власні і зберігайте високу якість
 5. Уникайте посилань на сайти зі спамом, ферми для зв'язку або інші місця з поганою репутацією - якість відбиттів від якості
 6. Слідкуйте за граматичними помилками та орфографічними помилками
 7. Не грайте в систему - вона наздожене вас
 8. Прийняти природний підхід, повільно збільшуючи кількість посилань, які ви робите в день (не вводьте лоти одночасно)
 9. Уникайте nofollow посилання, оскільки вони не вплинуть на ваш ранг
 10. Купуйте посилання лише через спонсоровані повідомлення та уникайте таких місць, як Seoclerks, або ризикуйте покаранням

З цими порадами, ви дійсно можете почати стягувати ваш сайт до результатів пошуку.

На закінчення

Існують переваги та недоліки кожної рекламної мережі. Завдяки послуги медіації оголошень Подібно до AdSpyglass , видавці можуть зв'язати себе з усіма платформами вище і скористатися перевагами, які кожен може запропонувати.

Наш процес простий:

 • AdSpyglass автоматично вибирає найбільш вигідні пропозиції з провідних рекламних мереж і відображає на своїх веб-сайтах оголошення з найвищою ціною за тисячу показів.
 • AdSpyglass надає нашим видавцям повну прозорість даних, які ми збираємо
 • Ми автоматично переключаємо теги оголошень на найбільш вигідні пропозиції

Вони створюють три величезні переваги для наших користувачів:

 1. Автоматичне збільшення доходу до 100%.
 2. Немає необхідності змінювати рекламні теги, щоб відповідати на шаблони веб-сайтів. Ви керуєте всіма своїми об’явами, наприклад, мережевими оголошеннями або власними оголошеннями, безпосередньо за допомогою панелі адміністрування AdSpyglass. Це допомагає уникнути помилок під час додавання шаблонів веб-сайтів і заощаджує ваш час, тим більше, якщо у вас є численні сайти.
 3. У звітах AdSpyglass можна переглянути детальну статистику з усіх рекламних мереж рекламних ресурсів, що дозволяє детально аналізувати та оптимізувати кампанії з усіх мереж в одній адміністративній панелі.

Спробуй зараз

Читайте також 10 кращих рекламних мереж для поп-реклами 2017 року

Читайте також Кращі рекламні мережі для дорослих 2017 року

Тут можна порівняти всі ставки CPM рекламних мереж за країнами: Кращі рекламні мережі 2017 .

Пов'язані статті

Як це допоможе вашому SEO?