Досвід роботи в Instagram: як привернути фоловерів?

 1. Instagram корисний для:
 2. Що буває з людьми, які проходять 1 курс з маркетингу?
 3. процес
 4. вибір контенту
 5. 1. IOS:

Більше 40% великих світових компаній вже присутні в Instagram, вони вибрали свій формат, активно збирають шанувальників бренду і постійно знаходять нових. Найбільша аудиторія сьогодні у MTV (999 000 фоловерів), Starbucks (891 000 фоловерів) і Nike (559 000 фоловерів). Дивно, що успішний досвід західних брендів не дуже мотивує російські компанії приходити в Instagram, де присутні вже більше 400 000 російськомовних користувачів (за підрахунками медіа-агентства «Trend Media»).

Instagram корисний для:

 • реклами товарів і послуг;
 • створення потрібного іміджу компанії;
 • підвищення лояльності до бренду;
 • отримання зворотного зв'язку;
 • розкрутки інших майданчиків компанії в соціальних мережах (багато користувачів активно «расшарівать» фотографії до себе в Twitter, Facebook, ВКонтакте, Flickr і Tumblr, Foursquare);
 • виходу на міжнародний ринок.

експеримент

Щоб підштовхнути російські бренди до своїх шанувальників в Instagram, наше агентство провело онлайн майстер-клас з ведення аккаунта. Розвинути його вийшло за 2 тижні з нуля до 1 200 читачів, фотографії до кінця експерименту стали збирати по 300-600 лайків і 20-30 коментарів.

Що буває з людьми, які проходять 1 курс з маркетингу?

Нічого особливого: у них залишаються знання з 1 курсу з маркетингу. Але що, якщо з'єднати 3 кращих курсу з маркетингу і віддати їх за супервигідною ціною тим, хто хоче знати все?

Ми зібрали всі ключові знання в області інтернет-маркетингу і перетворили їх у зрозумілі інструкції та покрокові алгоритми. Тобі залишилося тільки скористатися ними.

Реклама


процес

Слідами Остапа Бендера ми ще раз придумали бренд «Роги і копита» і назвали його @roga_kopita в Instagram (його досі можна знайти за тим же ніком). Спочатку ми анонсували його поява в Twitter у @s_nik , @izdato , @akolesnikov , @sazam і @neznashka і через 12 годин отримали 100 читачів.

Закінчивши брендування аккаунта, ми виклали першу картинку з нашим батьком-засновником і підготували контент до публікації протягом 2-х тижнів. При цьому, при покупці нашого товару всім передплатникам були запропоновані унікальні умови ( «Знижка 10% на все роги в жовтні»).

При цьому, при покупці нашого товару всім передплатникам були запропоновані унікальні умови ( «Знижка 10% на все роги в жовтні»)

вибір контенту

1. Товар. Продати товар - покажіть його в кращому світлі - Instagram на допомогу.

2. Інфографіка. Вона пізнавальна і симпатична. Допоможе розповісти про вас докладно, не викликаючи естетичного «фе».

3. Співробітники та побут. Хороший способів збільшити лояльність аудиторії - це показати, хто працює у вашій компанії. У вас же відмінні співробітники, навіщо їх приховувати? Розкажіть про вашу компанію зсередини, зробіть пару фоторепортажів робочого процесу.

Розкажіть про вашу компанію зсередини, зробіть пару фоторепортажів робочого процесу

4. Жарти і цитати. Завжди приємно прочитати вдалий жарт і подумати над глибокою думкою. Звертайте увагу на те, що вони повинні співвідноситися з іміджем вашого бренду.

Звертайте увагу на те, що вони повинні співвідноситися з іміджем вашого бренду

5. Фото-вікторини. Набравши аудиторію, показавши свій товар, будні і всіх симпатичних співробітників і співробітниць, можна перейти до налагодження контакту з аудиторією за допомогою забавних вікторин.

Набравши аудиторію, показавши свій товар, будні і всіх симпатичних співробітників і співробітниць, можна перейти до налагодження контакту з аудиторією за допомогою забавних вікторин

6. Провокуйте аудиторію на позитивний контакт з вашим аккаунтом, щоб вони не забували вас лайкать, коментувати і продовжували любити.

Провокуйте аудиторію на позитивний контакт з вашим аккаунтом, щоб вони не забували вас лайкать, коментувати і продовжували любити

7. Конкурси. Коли ми набрали 900 фоловерів, то вирішили влаштувати конкурс на краще фото домашнього вихованця. Для початку ми виклали умови участі на нашому сайті і розмістили рекламу в акаунтах блогерів ( @akolesnikov ; @s_nik ), У них тоді було 5 000 і 10 000 фоловерів в Instagram. Приз ми вирішили не називати, щоб люди боролися заради спортивного інтересу, а не конкретної наживи. У підсумку, за кілька днів ми отримали 1 200 фотографій (більше, ніж фоловерів) і збільшили число передплатників до 1 100.

Пам'ятайте, коли ви вирішите провести конкурс, то обов'язковою умовою зробіть згадка вашого облікового запису та хештега конкурсу. Це допоможе вам розкрутити акаунт і легко зібрати статистику, за якою можна визначити переможця.

Фото переможця конкурсу:

Фото переможця конкурсу:

Існує думка, що в Instagram тільки лайкають фотографії, але не коментують. Це оману. Лайкають, звичайно, активніше, але і під фотографією, що викликає думки і емоції, іноді влаштовують справжній холівар. За запевненням творців Instagram, в липні в секунду на платформі з'являлося 600 лайків і 81 коментар.

Використовуйте хештеги латиницею і кирилицею. У Instagram, на відміну від Twitter, існують хештеги, які постійно поповнюються і проглядаються користувачами. Наприклад, в Росії найпопулярніші, як це не дивно, #russia (795 000 фотографій) #moscow (685 000 фотографій). Для збільшення кількості передплатників радимо використовувати популярні хештеги, топ яких можна подивитися на сайті web.stagram.com.

Спілкуйтеся з аудиторією. Ставте питання під фотографіями. Можна запитати, чи сподобалася їм ця фотографія, або що користувачі про неї думають.

Якщо ваш Instagram-аккаунт синхронізований з Facebook, то все лайки користувачів відображаються у них в стрічці, що дає додатковий інформаційний охоплення. Тому, плануючи просування аккаунта, не зациклюйтеся на одній соціальній мережі і пам'ятайте, що Instagram тісно пов'язаний з іншими соц. майданчиками, пошуковими системами і світом інтернету.

Наостанок, ось список кращих додатків для обробки фотографій, які допоможуть вам в роботі:

1. IOS:

 • snapseed
 • jusgramm
 • diptic
 • fotogramme
 • fotorus

2. Android:

 • picsplay
 • picsart
 • photoshop

Дякую за допомогу в підготовці матеріалу колегам: @sazam , @akolesnikov , @izdato , @neznashka

Що буває з людьми, які проходять 1 курс з маркетингу?
У вас же відмінні співробітники, навіщо їх приховувати?