Довгий хвіст Pro огляд: SEO Software Рішення для ніші маркетингу + бонус ($ 20.00) \ t

 1. Що таке Long Tail Pro?
 2. Як довго Tail Pro працює?
 3. Особливості довгого хвоста Pro
 4. Знайти ключові слова насіння
 5. Особливості довгого хвоста Pro Platinum
 6. Перевірка конкурентоспроможності ключового слова
 7. Перевірка рейтингу
 8. LongTailPro Плюси та мінуси
 9. Плюси:
 10. Довгий хвіст Pro ціноутворення
 11. Довгий хвіст Pro знижка
 12. Висновок
 13. FAQ

Коли йдеться SEO інструменти або інструменти дослідження ключових слів, Довгий хвіст Pro це зручне програмне забезпечення для SEO, яке може допомогти розширити наш бізнес. Дві з найскладніших частин пошукової оптимізації збільшують рейтинг сервісних ключових слів і приводять до більш органічного трафіку.

Я мій досвід в останні кілька років, я виявив, що належне стратегії ключових слів не може хотіти зворотні посилання для збільшення рейтингу SERP. Я пояснив це у цьому блозі що пояснює, як збільшити рейтинги SERP за рахунок покращення CTR.

Успішна стратегія ключових слів складається з інструментами дослідження якості ключового слова. Як список моїх улюблених і найкращі інструменти дослідження ключових слів для блогів, LongTail Pro програмне забезпечення дослідження ключових слів займає важливе місце. Я згадував про інструмент Long Tail Pro на різних посадах, таких як Tumblr SEO , Методики SEO Blogger , зменшити показник відмов і т. д. Але я не міг переглядати інструмент «Довгий хвіст» тут у Pro Blog Tricks.

Таким чином я подумав сьогодні являє собою кращий день написати Довгий Хвіст Pro Огляд огляду . Я знаю, що є багато відгуків про довгі хвости. Але, я думаю, що ви можете знайти набагато більше інформації про програмне забезпечення LongTail Pro з цього всеосяжного огляду Long Tail Pro .

Як завжди, як і інші відгуки, сьогодні я отримав спеціальний подарунок для вас. Якщо ви переконані, що важливо мати LongTailPro (я знаю, що ви), я нададу вам знижку Long Tail Pro в кінці цього огляду LongTail Pro. Так що не забудьте перевірити розділ бонусів.

Що таке Long Tail Pro?

Для людей, які не знають, що саме таке LongTail Pro, дозвольте коротко пояснити про інструмент LongTail Pro.

Довгий хвіст Pro це сумісний настільний інструмент SEO, який працює на комп'ютерах Windows і Macintosh. Spencer Haws і його команда розробили LongTail Pro (LTP), щоб вирішити необхідність на ринку, щоб знайти ключові слова з низькою конкуренцією, які є прибутковими і можуть бути легко розставлені в пошукових системах. Як SEO і блогер (або навіть контент-маркетолог), одна проблема головного болю полягає в пошуку низьких конкурентоспроможних ключових слів, які перетворюються як вітер.

На щастя, Spencer Haws створив цей чудовий інструмент SEO для користувачів настільних комп'ютерів. Це означає, що вам не потрібно щодня відкривати ваш веб-браузер і входити в інші онлайнові служби, щоб знайти ключові слова для ніш, проаналізувати веб-сайти конкурентів, знайти оцінки конкурентоспроможності ключових слів тощо. на вашому персональному комп'ютері інші речі стають дуже легкими.

Як LongTail Pro є преміум SEO інструмент, ви можете думати, що там все одно для тестування LongTail Pro перед покупкою преміум версії. Насправді, ви можете провести тест-драйв Довгий хвіст Pro протягом наступних 10 днів безкоштовно за допомогою цього посилання . Але програма LTP Basic SEO має мінімальні можливості порівняно з іншими пакетами.

Як довго Tail Pro працює?

Щоб запустити програму Long Tail Pro на вашому комп'ютері, ви повинні мати встановлений Adobe-air завантажити звідси . Після завантаження та встановлення Adobe-air можна перейти на сторінку LongTail Pro через це посилання і завантажити LongTailPro разом (безкоштовна пробна версія) або купити Long Tail Pro з посиланням купона в нижній частині бонусної секції. Він розміром лише 7 МБ або менше.

Деякі інструменти, такі як аналіз конкурентів для роботи, вам слід надати свій ключ API SEOMOZ. А надання доступу до ваших Google Adwords важливо для створення більш довгих ключових слів хвоста.

Цей інструмент SEO є просто більш ніж програмне забезпечення дослідження ключових слів. Він поставляється з універсальними інструментами, щоб зробити багато діяльності SEO. Ось кілька особливостей Long Tail Pro.

 • Створення необмежених проектів : Проекти допоможуть вам організувати ваші SEO операції. Якщо у вас є декілька веб-сайтів і блогів, можна створити кілька проектів для кожного веб-сайту. Або створюйте власні проекти для кожного створеного вами блогу, щоб можна було відстежувати результати пізніше за допомогою даних ключових слів для веб-майстрів Google. Хіба це не круто?
 • Створити ключове слово для насіння ключове слово : Як інструмент дослідження ключових слів, ми очікуємо, що функція пропозиції ключових слів, чи не так? У LongTailPro можна створювати нові ідеї щодо ключових слів, які ваш конкурент не може використовувати у своїх маркетингових кампаніях. (Я буду писати повний підручник про те, як використовувати довгий хвіст Pro для створення ключових слів ніші і як їх раннього ранжування)
 • Експортні ключові слова : Ви можете експортувати ваші досліджувані проекти ключових слів з Long-Tail Pro на лист Excel. Це займе всього кілька секунд.
 • Ключові слова імпорту : Ви вже маєте ключові слова, але хочете проаналізувати їхню конкурентоспроможність ключових слів та інші статистичні дані? Якщо так, то LongTailPro проаналізує цю інформацію, що знаходиться під радаром, протягом декількох хвилин.
 • Перевірити доступність доменного імені : Чи використовували ви досі інструменти перевірки доменів? Тому після сьогоднішнього дня вам не потрібно використовувати будь-які онлайн доменних імен доступність інструментів перевірки для пошуку доступних доменних імен. LTP перевірятиме та повідомлятиме про те, чи має який-небудь домен на рівні логарифма. Це дуже корисний інструмент для пошуку доменних імен для нішевих сайтів.
 • Аналіз SERP : З інструментом LongTailPro, ви можете перевірити рейтинги сайтів в Google, Yahoo, і Bing для вашого цільового ключового слова, так що ви можете визначити, чи можна ранжувати на першій сторінці SERP чи ні. Я розповім про це пізніше ...
 • Перевірка ключових слів : просто як у Інструмент SEMrush - складність ключових слів , є можливість у LTP перевірити ключові слова конкурентоспроможності. Таким чином, ви можете визначити, які ключові слова легше оцінювати в пошукових системах.
 • Знайдіть високі ключові слова для CPC з довгими хвостами : бажаєте знайти ключові слова на рівні $ 100 + CPC, щоб підвищити прибуток від Google Adsense? Таким чином, використовуючи параметри фільтра, ви можете легко знайти високі ключові фрази з високою конвертацією, легко ранжирувати та високою.
 • Улюблені ключові слова : якщо ви знайшли спеціальне ключове слово, яке може мати високу ціну за клік, низький рейтинг ключових слів тощо, для ваших майбутніх вправ можна їх улюблені / виділити.

Як ви помітили в описаних вище функціях LongTailPro, LongTail Pro є повним інструментом дослідження ключових слів з довгим хвостом. Оскільки довгі ключові слова сприяють понад 70% глобальних щомісячних пошуків, не варто ігнорувати важливість довгого хвоста ключових слів у пошуковій оптимізації .

А також ключові слова Long Tail перетворюють 2.5 краще, ніж ключові слова з коротким хвостом . Ось чому такі професійні блогери, як Пат Флінн рекомендую LongTail Pro.

Особливості довгого хвоста Pro

Як настільна програма SEO, LongTailPro має кілька функцій, які ви не повинні забувати. Я поясню трохи більше про кілька істотних особливостей LongTailPro.

Знайти ключові слова насіння

Коли йдеться  SEO інструменти  або інструменти дослідження ключових слів,  Довгий хвіст Pro  це зручне програмне забезпечення для SEO, яке може допомогти розширити наш бізнес

Інструмент дослідження ключових слів LTP

Тут починається дослідження ключових слів. Одна з головних причин, чому ви знайдете найкраще програмне забезпечення для дослідження ключових слів, - знайти ключові слова для насіння. З LTP пошуку насіння ключових слів дуже просто. Але я хочу, щоб ви звернули увагу на розділ фільтрів. Ось де виходять смачні фрукти.

Створити ключові слова, які мають значення $ 100 + CPC? Або ви хочете генерувати довгі ключові слова з довжиною 5+? Або хочете знайти ключові слова з низьким конкурентоспроможністю з довгим хвостом із мінімальними пошуками за глобальну кількість X? Це дуже прості завдання для LongTailPro.

Це дуже прості завдання для LongTailPro

Використовуючи фільтр ключових слів LongTailPro, ви можете створити велику кількість вигідних ключових слів

За промовчанням сторінка результатів LongTail Pro містить кілька стовпців, таких як ключові слова, середня CPC, локальні пошуки, глобальні пошуки та щомісячні пошуки. До розділу фільтрів можна додати додаткові дані, такі як доступні імена доменів, конкурс назви Google і Bing.

Ключові слова, створені LongTailPro

Конкурентний аналізМи вважаю, що найбільш корисною особливістю LongTailPro є пошук ключових слів насіння. Тому що кожен блоггер хоче знайти низькі конкурентоспроможні ключові слова довгого хвоста, які приносять лідерів і продажів.

Я опублікував повний посібник Як знайти конкурентів SEO ключові слова з SEMrush інструмент пошуку маркетингових систем кілька місяців тому. Я отримав дуже хороші відгуки на цю посаду. Однак, SEMrush не настільний інструмент SEO. Таким чином, ви повинні увійти в SEMrush для аналізу ваших конкурентів. Але, LongTail Pro має вбудований інструмент для аналізу веб-сайтів конкурентів і веб-сторінок.

Щоб скористатися цією функцією, ви повинні мати MOZ (раніше SEOmoz) ключ API і ID доступу . Використовуючи Moz API, ви можете отримати важливі дані будь-якого веб-сайту, такі як авторизація сторінки, вхідні посилання, авторизація домену, MozRank, Google PageRank і вік веб-сайту тощо.

Ви можете отримати ідентифікатор доступу Moz і ключ API, створивши безкоштовний обліковий запис MOZ ось тут .

Мені дуже подобається функція аналізу конкурентів Long Tail Pro, оскільки ви можете відразу перевірити статистику декількох веб-сторінок.

Коли ви перебуваєте в конкурентній ніші, ви знаєте, що для ранжування для будь-якого ключового слова на вершині видачі, ви повинні будувати високоякісні зворотні посилання. Якщо на першій сторінці існує авторитетний веб-сайт, наприклад, Wikipedia, Inc.com, то стає все важче класифікувати це ключове слово на SERP.

Але, з LongTail Pro , Ви можете проаналізувати SERP для будь-якого місця на будь-якій мові, щоб перевірити статистику веб-сторінок 10 найкращих результатів.

Аналіз конкурентів

Ось як я зміг збільшити трафік моїх постів. Як ця стратегія блогів, я зміг класифікувати деякі публікації в блозі на позиції № 1 Google для конкурентних ключових фраз. Як блогер і власник малого бізнесу ви завжди повинні перевіряти поточні сторінки результатів пошуку (SERP) для ваших ключових слів. . Якщо ви знайшли, що на першій сторінці немає великих конкурентів, ви можете піднятися з ключовим словом.

Особливості довгого хвоста Pro Platinum

LongTail пропонує дві версії свого програмного забезпечення: LongTail Pro і longTail Platinum . LongTailPro стягує тільки раз $ 97. Але, LongTail Platinum додатково стягує $ 17 / місяць. Однак кілька важливих функцій, таких як перевірка конкурентоспроможності ключових слів, улюблених ключових слів і імпорту до 10000 кнопок відразу, ви не можете отримати версію LongTail Pro. Тож дозвольте мені пояснити, що це за особливі особливості на Long Tail Platinum і як вони працюють.

Примітка : Коли ви купити LongTailPro , Ви повинні вибрати пакет LongTailPro + Long Tail Platinum, оскільки перший місяць є повним безкоштовним, і якщо ви не любите продовжувати платиновий пакет LongTail Pro, ви можете відключити щомісячну підписку і використовувати LongTail Pro як є.

Перевірка конкурентоспроможності ключового слова

Це одна з корисних функцій у LongTail Platinum. Ви можете знайти ключове слово конкурентоспроможність (в SEMrush, це складність ключового слова ), яка показує складність ранжування для конкретного ключового слова. Ця функція допоможе вам підібрати найкращі ключові слова, які дуже легко оцінити, і іноді ви можете передбачити свої позиції в SERP!

У журналі LongTail Platinum ви знайдете стовпець Avg KC (середня конкурентоспроможність ключових слів) на сторінці дослідження ключових слів та аналізу конкурентів.

 • Від 0 до 10 - немає конкуренції (дуже легко оцінювати, не потрібно додаткових методів оптимізації на сторінці)
 • Від 10 до 20 - надзвичайно низька конкуренція (легко класифікувати, може знадобитися кілька заходів з оптимізації на сторінці)
 • Від 20 до 30 років - Низька конкуренція (легко класифікувати, але може знадобитися кілька оптимізацій на місці)
 • Від 30 до 40 - помірний конкурс (нейтральний, потрібна підтримка на сайті)
 • Від 40 до 50 - Дещо висока конкуренція (трохи важко класифікувати, потрібні кілька вхідних посилань)
 • Від 50 до 60 років - дуже висока конкуренція (важко конкурувати, потрібні вхідні посилання з багатьох унікальних доменів)
 • Від 60 до 70 років - надзвичайно висока конкуренція (дуже важко конкурувати, потрібні зворотні посилання з високих авторитетних веб-сайтів)
 • 70 - 100 - навіть не думайте про це! (Дуже важко класифікувати, потрібні якісні зворотні посилання з авторитетних веб-сайтів)

Тепер ви зможете знайти ключові слова з потенціалом рейтингу. Програмне забезпечення має свій внутрішній алгоритм, який використовує різні показники для розрахунку оцінки конкурентоспроможності ключового слова. Але, одним клацанням миші, ви можете отримати ключове слово конкурентоспроможність кожного ключового слова дуже легко.

Якщо ваша стратегія ключових слів добре організована, ви знайдете цільові ключові слова з низькою конкурентоспроможністю.

Перевірка рейтингу

Функція LongTailPro Keyword Rank Checker дозволяє знайти рейтинг ключових слів кореневих доменів або часткових URL-адрес на Google, Bing і Yahoo! Пошукові системи. Немає обмеження ключових слів або URL. Так небо - це межа! Таким чином, ви можете перевірити кілька рейтингів ключових слів різних URL-адрес один раз.

Підказка : Проаналізуйте 10 найкращих результатів Google для ключового слова за допомогою інструмента аналізу конкурентів, а потім введіть ці цільові сторінки в інструмент перевірки рейтингу. Потім розпочніть націлювання на інші ключові фрази, щоб дізнатися їх рейтинг. Це хороший спосіб знайти слабкі місця ваших конкурентів. Крім того, ви можете використовувати SEMrush інструмент аудиту сторінки знайти слабкі місця Ваших конкурентів. Щоб дізнатися більше про SEMrush, ознайомтеся з цим Повідомлення про перегляд SEMrush .

LongTailPro Плюси та мінуси

Я використовую LTP для створення сотень довгих ключових слів для мого блогу. При використанні цього програмного забезпечення я знайшов кілька плюсів і мінусів. Ось деякі з них:

Плюси:

 • Швидкість : я не кажу про швидкість програмного забезпечення LTP. Я знаю, що він завантажується швидко, тому що це всього лише 6 МБ програмного забезпечення. Я маю на увазі швидкість, що LTP економить багато часу. Подумайте, скільки часу знадобиться, щоб знайти авторитет сторінки, авторитет домену, пейджер і вік домену декількох доменів. Я взяв би за них години. Але, на щастя, з інструментом SEO Long Tail Pro, ви можете прискорити процес і заощадити ваш цінний час, зусилля.
 • Простота : Хоча LongTailPro надає вам безліч статистичних даних, за простим інтерфейсом, він виконує сотні розрахунків і алгоритмів, які забезпечують чіткі і правильні результати в найкоротші терміни. Якщо ви встановите проміжок часу між двома запитами Google, це займе кілька хвилин. Незважаючи на це, Long Tail Pro - це просте, але потужне програмне забезпечення для SEO.
 • Підтримка клієнтів : Коли справа доходить до інтернет-маркетингу, підтримка хорошої служби підтримки клієнтів має важливе значення. Інші люди могли виявити, що Long Tail Pro не є програмним забезпеченням, яке вони шукали. Але команда Long TailPro робить велику роботу, допомагаючи клієнтам вирішувати свої проблеми. У деяких випадках вони також допомагають людям через Skype.
 • Повний інструмент дослідження ключового слова Long Tail : LongTailPro і LongTailPlatinum мають всі функції, які ви хочете знайти ідеальні ключові слова, які можуть принести вам більше клієнтів з першого дня. Спробувати. Ви також побачите значне збільшення ваших звітів про доходи та звітів про доходи.

Мінуси:

 • Не працює на комп'ютерах на базі Linux : Ну, більше дев'яносто відсотків маркетологів і SEO використовують комп'ютери Windows і Mac. Але є кілька блогерів, які використовують комп'ютери на базі ОС Linux. Так чому ж LTP не підтримує ці операційні системи?
 • Це програмне забезпечення : це може бути одним з найбільших мінусів Long Tail Pro. Оскільки мобільні пристрої будуть більш популярні в кожен день, багато блогерів використовують з планшетних ПК до смартфонів для ведення своєї діяльності. Оскільки вони не можуть отримати доступ до LongTailPro, це може бути великою причиною для людей, які не використовують LTP. Але, вони могли б створити додаток для мобільних пристроїв, щоб вони могли відчути досвід Long Tail Pro в своїх мобільних пристроях теж.

Довгий хвіст Pro ціноутворення

Як я вже говорив раніше в огляді Long Tail Pro, цей інструмент SEO є першокласним програмним забезпеченням SEO для комп'ютерів. В основному, є два пакети, які мають різні варіанти зарядки. LongTail Pro є одноразовою пропозицією $ 77 ($ 97) (зі знижкою), а LongTail Pro платиновий пакет стягує додаткові $ 17 щомісячної плати. Ось цінні теги LongTailPro у візуально.

Ось цінні теги LongTailPro у візуально

Таблиця ціноутворення Long Tail Pro з ексклюзивною знижкою

Довгий хвіст Pro знижка

LongTailPro є важливим інструментом SEO, який повинен мати ваш арсенал SEO. Як блогер, я настійно рекомендую вам принаймні тест-драйв LongTailPro для наступних 10 вільних . Протягом цього періоду часу ви отримаєте багато переваг лише за допомогою інструмента дослідження ключових слів. Але, якщо ви збираєтеся придбати продукт LongTailPro, у мене є багато для вас. Якщо ви купуєте LTP через мою партнерську посилання нижче, ви отримаєте знижку $ 20 . Коли ви купуєте Long Tal Pro через мою партнерську посилання, я отримаю невелику комісію, але ви не будете стягувати додаткову плату.

Отримайте знижку в $ 20 OFF LongTailPro

Коли ви збираєтесь придбати LongTail Pro, я рекомендую вам скористатися цим кодом купона або купити пакет LongTailPro + Platinum, оскільки ви можете отримати 30 днів безкоштовних функцій платини.

Висновок

Неважливо, яка ваша ніша. Якщо ви хочете ранжувати вашу веб-сторінку в пошукових системах і керувати цільовим трафіком, то вам слід звернути увагу на дослідження ключових слів. Дослідження ключових слів не ідеально підходять без якісних інструментів дослідження ключових слів.

Оскільки використання ключових слів Long Tail є найкращим способом ранжування на перших сторінках видань, не варто ігнорувати важливість дослідження довгого хвоста ключового слова . Безсумнівно, Довгий хвіст Pro є найкращим програмним забезпеченням дослідження ключових слів, найкращим інструментом дослідження ключових слів ніші.

Якщо у вас є блог, який ви монетизуєте через Google Adsense, ви можете легко знайти високі ключові слова. Професійні блогери, такі як Пат Флін з SmartPassiveIncome.com використовують LTP як основний інструмент SEO, щоб знайти невикористані ключові слова довгого хвоста, які приносять їм багато цільового трафіку, який з часом перетворюється на клієнтів.

Так чому ж ви все ще чекаєте? Ви ще не завантажували LongTailPro безкоштовно протягом наступних 10 днів? Ось посилання знову.

Завантажити Long Tail Pro безкоштовно (Пробна версія 10 днів + купон LongTail Pro Included)

Продовжуйте використовувати інструмент LongTailPro відразу. Якщо ви вже є користувачем, я хотів би знати ваші відгуки та відгуки про Long Tail Pro у розділі коментарів нижче. Як ви використовуєте LongTailPro для вашого бізнесу? Які результати LongTail Pro?

FAQ

Для кого довгий хвіст?

 • Той, хто бореться з дослідженням ключових слів і пошуком ніш.
 • Фрілансери, які страждають від читачів-блоків і важко придумати прибуткові ключові слова.
 • Зайняті маркетологи, які хочуть заощадити час , роблячи те, що вони хочуть зробити.
 • Новачки і професіонали , будь-хто може використовувати LTP і вигоду від нього.
 • SEO, які намагаються розрізняти веб-сторінки в пошукових системах.
 • Блогери, які не можуть придбати високоякісні продукти преміум-класу SaaS .
 • Нішеві маркетологи, які хочуть знайти вигідні ніші, які роблять їм гроші.
 • Блогери, чиї сайти не роблять їх грошима , не перетворюючи людей на абонентів і клієнтів.
 • Ринок самураї привертає увагу, що хоче швидкого, зручного інструменту, з сучасним і зручним інтерфейсом .
 • Кожен електронний маркетологів, які хочуть простий, але потужний інструмент SEO робочого столу.

Чи можна встановити LongTailPro більше одного комп'ютера?

Так, ви можете, і їхня підтримка клієнтів пояснює, як це зробити.

Чи потрібна мені платинова версія?

Як моя думка, так. Ви повинні купити платинову версію, оскільки вона економить багато часу і має найкращі функції.

Що краще Long Tail Pro або Market Samurai?

Найбільш поширені питання про LTP - це різниця Long Tail Pro проти Market Samurai . Ось що розробник LongTail Pro, Спенсер Хос, повинен був сказати про LongTailPro та Market Mamurai.

Основна відмінність полягає в тому, що LongTailPro є великим заощадженням часу над MS. З LongTail Pro ви зможете вводити одночасно декілька ключових слів (а не тільки 1 з MS). Отже, замість введення в 1 насіння ключового слова, чекає п'ять хвилин, потім повертається і входить в ще одне; Ви можете ввести 5 ключових слів насіння (наприклад), натиснути генерувати, а потім побачити всі ідеї ключових слів одночасно!

Ви також можете PRE-фільтрувати свої ключові слова (тому вам залишаються лише ключові слова, які відповідають вашим CPC, обсягу пошуку або іншим критеріям). Інша велика заощадження часу.

Нарешті, ви можете автоматично перевіряти домени точного збігу (замість того, щоб перевіряти тільки один раз за допомогою MS). Є й інші відмінності, але насправді я створив LongTailPro, тому що я був незадоволений Market Samurai, тому я спеціально створив його для поліпшення на те, чого не вистачає MS.

Що таке Long Tail Pro?
Як довго Tail Pro працює?
Що таке Long Tail Pro?
Як довго Tail Pro працює?
Хіба це не круто?
Створити ключові слова, які мають значення $ 100 + CPC?
Або ви хочете генерувати довгі ключові слова з довжиною 5+?
Або хочете знайти ключові слова з низьким конкурентоспроможністю з довгим хвостом із мінімальними пошуками за глобальну кількість X?
Так чому ж LTP не підтримує ці операційні системи?
Так чому ж ви все ще чекаєте?