Drupal 6 Соціальні мережі - огляд книг

Я тільки що закінчив переживати книгу   Drupal 6 Соціальні мережі   Автор Майкла Павкака і опублікований компанією PacktPub Я тільки що закінчив переживати книгу Drupal 6 Соціальні мережі Автор Майкла Павкака і опублікований компанією PacktPub. Це книга, яку кожен, незалежно від рівня знань у Drupal, може використовувати і цінувати. Drupal 6 Соціальні мережі показує, як можна використовувати Drupal для створення веб-сайту соціальної мережі, де користувачі можуть реєструватися, обмінюватися інформацією та взаємодіяти різними способами.

Єдине, що я оцінив найбільше про цю книгу, це те, наскільки новачок в цьому є. Я все про новаторів у цьому блозі, тому що я знаю, як калічить і заплутує, він може відчувати себе новим у чомусь, чути слова і дивуватися, що вони означають, знати, що є секретна мова, що ви ще не отримаєте. . Майкл в основному бере вас за руку і веде вас через використання Drupal таким чином, що навіть якщо ви ніколи раніше не чули про Drupal, ви все одно зможете добре використовувати цю книгу. Він не поспішає через попередні зауваження, але пояснює все, починаючи від процесу встановлення, до конфігурації, до того, що означають всі параметри в адміністративних настройках, і як їх змінити і налаштувати.

Навіть коли хтось дуже добре знайомий з Drupal, я дізнався про деякі нові речі і мав деяку інформацію, яку я роз'яснив через легкий, але ретельний підхід Майкла.

Ось опис розділів, в яких Drupal 6 соціальних мереж охоплює:

Глава 1 - це ваші двері в Drupal і соціальні мережі. Обговорюється те, що таке Drupal, що таке соціальна мережа, і чому Drupal підходить для створення сайту соціальної мережі.

Глава 2 проведе вас через процес встановлення, а також через планування сайту соціальної мережі. Мені це дуже подобається, тому що багато книг пропускають частину планування, що є важливим для успішного створення сайту.

Розділ 3 охоплює вміст користувача, зосереджуючись на вкладах ваших користувачів, через форуми, блоги, коментарі та файли, а також коротко розглянемо управління користувачами.

Розділ 4 підіймається, де 3 зупинилися і розглядає, як управляти користувачами та ролями. Це солодкий розділ, що охоплює теми блогу і OpenID.

Розділ 5 містить інформацію про можливість взаємодії з користувачем на сайті з органічними групами та за допомогою модуля друзів.

Розділ 6 описує способи спілкування з користувачами безпосередньо, через списки розсилки, Twitter-канали та повідомлення на сторінці.

Глава 7 ілюструє, як Drupal можна розширити, щоб відповідати потребам практично будь-якого сайту соціальної мережі, створюючи власний модуль для сайту. Це чудова точка входу в розробку власних модулів, і хоча ця книга не заглиблюється в це, вона є відправною точкою.

Розділ 8 стосується дизайну та налаштування теми, щоб ваш сайт виглядав унікально. Вона також вводить вас до створення власних тем. Там є цілі книги на тему, так що ця глава просто діє грунтовка.

Розділ 9 присвячений розгортанню установки Drupal, її захисту, підтримці, а також боротьбі зі спамом і переглядом звітів, які створює Drupal.

Глава 10 розглядає, як просувати свій сайт за допомогою SEO, маркетингу та соціального / вірусного маркетингу, а також короткий погляд на створення грошей з вашого сайту… приємно!

Ця книга не прагне навчити вас будувати інший Facebook. Жодна книга не може це зробити. Те, що він показує вам, - це ще один спосіб, за допомогою якого можна використовувати Drupal. Навіть якщо ви не зацікавлені в створенні сайту соціальної мережі, книга Майкла є цінною, оскільки вона вчить вас більше про те, як Drupal працює для спеціалізованої програми, як різні модулі роблять свою справу, і навіть має розділ про тему.

Шлях до навчання - це робити, і ця книга проходить через вас. Безумовно, це чудове доповнення до моєї бібліотеки. Я дуже рекомендую.

Ви можете захопити вашу копію (друковану або електронну книгу, або обидві) з Packtpub за знижку 10%! Так що поспішайте і захопіть вашу копію!