Drupal проти Wordpress: Який CMS підходить саме вам?

 1. Безпека
 2. Wordpress
 3. Простота використання
 4. Wordpress
 5. Доступність
 6. Wordpress
 7. SEO
 8. Wordpress
 9. Настроюваність
 10. Wordpress
 11. Продуктивність
 12. Wordpress
 13. Вердикт

Drupal і Wordpress зарекомендували себе як лідери в системах керування онлайн-контентом. Хочете добре продуманий, функціональний веб-сайт, не заплутавшись із занадто великим кодом і технічними характеристиками? Будь-яка з цих CMS »є ідеальними.

Проте, поки вони випускаються в аналогічний час ( Wordpress у 2003 та Drupal у 2001 році) обидві ці функції виконують дуже різні функції. Вибір між ними буде залежати від характеру вашого проекту. З роками роботи з обома, ми даємо вам lowdown про те, що CMS є кращим вибором для вас.

Безпека

Drupal

Рідко зламаний або скомпрометований, Drupal має заслужену репутацію висококваліфікованої CMS. Уразливості розміщуються на веб-сайті Drupal.org і виправляються якнайшвидше. Існує причина, чому популярні сайти - The Economist, Warner Brothers, навіть Білий дім! - використовувати Drupal. Ви рідко чуєте про те, що сайти Друпалу були зламані - і це тому, що вони дуже рідко є.

Wordpress

На жаль для Wordpress з його безліччю плагінів, платформа відносно вразливим хакерам і третім особам. Це також найпопулярніша CMS, тому вона набагато вища. Однак, якщо ви готові встановити плагіни безпеки, щоб (іронічно) заповнити прогалини безпеки, що залишилися іншими плагінами, Wordpress досить безпечний.

Простота використання

Drupal

Друпал набагато більше зосереджений на технічно підкованих, і це показує. Вона має досить складний інтерфейс. Незважаючи на те, що поєднані пакети «початківців» дружніх для початківців, редагування будь-якого вмісту, що виходить за межі контенту, має круту криву навчання. Його інтерфейс, однак, досить чуйний і простий у використанні. Теми "поза коробкою" також можуть бути досить розрідженими, тому ми складаємо список 10 кращих тем для друзів на сайті kickass щоб допомогти вам. Перевірте чиновника Друпал проходження детальний посібник з налаштування.

Перевірте чиновника  Друпал проходження  детальний посібник з налаштування

Wordpress

Приймаючи 5 хвилин для встановлення та інтегрованих з кількома веб-хостинг-сервісами, однією з головних переваг Wordpress є його простота у використанні. Не хочете, щоб заплутатися в CSS, HTML і PHP? Простий, упорядкований інтерфейс користувача - це все, що потрібно зосередити. Проте, якщо ви хочете отримати більш глибоке налаштування вашого сайту, ви можете це зробити. Ось такий поглиблений посібник про встановлення Wordpress.

Ось такий  поглиблений посібник  про встановлення Wordpress

Доступність

Drupal

Наймання розробника часто може коштувати трохи більше, ніж розробник Wordpress, просто через попит і пропозицію. Drupal є серйозною CMS для серйозних підприємств, тому додаткові витрати для більшості будуть незначними. Незважаючи на наявність трохи більш обмеженого кола тем і плагінів, Drupal менш ймовірно стягуватиме плату за обидві в порівнянні з Wordpress. Коли ви приймаєте до уваги гнучкість і можливості платформи, вона цілком доступна за те, що ви отримуєте.

Wordpress

Wordpress побудований на тому, що бюджетний. Маючи мільйони безкоштовних плагінів і десятки безкоштовних тем, це чудова CMS для бюджету. Ви можете - якщо хочете - найняти розробника, якщо ви хочете ще більше налаштування. Через популярність CMS, вони можуть бути досить доступними, теж.

SEO

Drupal

SEO в цілому досить CMS-агностик. Це означає, що Wordpress і Drupal є ефективними для SEO - в залежності від вмісту, звичайно. Тим не менш, Drupal має більш високу пропускну здатність для великих сайтів із високим вмістом, тобто він може мати невеликі переваги для великих сайтів - і є більш настроюваним (якщо ви знаєте, що ви робите, звичайно!).

Wordpress

З відмінним плагінів, таких як SEO SEO , ви можете мати сайт, оптимізований для пошукових систем, і працювати дуже швидко. Wordpress безумовно допомагає зробити SEO трохи простішим, і, наважуюся сказати, фіктивний доказ. Але в цілому - і Drupal, і Wordpress мають порівнянний потенціал для розміщення добре оптимізованого сайту. Вони просто роблять це трохи інакше. Друпал має перевагу для великих сайтів, а Wordpress - для менш технологічних.

Настроюваність

Drupal

З простого сайту на одну сторінку до того, що підтримує тисячі веб-сторінок і мільйони користувачів, Drupal може надати все це. CMS пропонує широкий спектр модулів, тем і налаштувань. Якщо цього недостатньо, ви можете (якщо ви розумієте техніку!) Редагувати все на Drupal - аж до самого ядра. З правильними здібностями, ви можете зробити Drupal робити (майже) все, що вам потрібно.

З правильними здібностями, ви можете зробити Drupal робити (майже) все, що вам потрібно

Wordpress

З Wordpress мільйони тем і плагінів, ви можете досить легко створити те, що ви хочете. З невеликою кількістю HTML / CSS, ви можете отримати його до Т. Теми часто дозволяють швидко змінити колір сайту, шрифти, макет з легкістю. Тим не менш, це не дуже пропонують таку ж гнучкість, як Drupal.

Тим не менш, це не дуже пропонують таку ж гнучкість, як Drupal

Продуктивність

Drupal

Drupal розроблений, щоб мати можливість обробляти величезну кількість даних і налаштування. У зв'язку з цим його продуктивність вражає. Однак для роботи Друпалу необхідний невеликий обсяг роботи та оптимізація. Залишившись у руках експерта, Drupal-запущений сайт може бути як ресурсно-важким, так і високопродуктивним. Однак для тих, хто має невеликий технічний досвід, реальність може бути зовсім іншою.

Wordpress

Спочатку розроблений як платформа для блогів, Wordpress швидко перетворюється на занадто багато плагінів і занадто багато вмісту. Однак, коли він використовується для більш легких веб-сайтів, продуктивність CMS настільки ж порівнянна, як і Drupal - навіть для тих, хто має нульовий технічний досвід.

Вердикт

Зрештою, обидва вони є чудовими системами керування вмістом, які розміщують надзвичайно популярні бренди та бізнес з високим рівнем трафіку. Було б редукціонізмом сказати, що "Drupal / Wordpress - це краща CMS". Однак вони корисні по-різному.

Wordpress трохи дешевше і простіше для початківців або код-неписьменних. Друпал, швидше за все, є найкращим вибором для абсолютного контролю, налаштування та гнучкості для великих сайтів і коду. Зрештою, вибір CMS буде залежати від ваших потреб для вашого веб-сайту. Вони також можуть безкоштовно завантажуватися! Спробуйте їх обидва і подивіться, що ви віддаєте перевагу.

Чи не вирішили, що краще підходить вашому бізнесу? Перевірте цей інший пост на Drupal 8 - Чому це найкращий вибір для вашого сайту .

Якщо вам потрібна допомога у створенні або налаштуванні вашого сайту на Drupal або Wordpress, зв’яжіться з нами Повний пакет !

Хочете добре продуманий, функціональний веб-сайт, не заплутавшись із занадто великим кодом і технічними характеристиками?
Не хочете, щоб заплутатися в CSS, HTML і PHP?
Чи не вирішили, що краще підходить вашому бізнесу?