Джерела даних зворотного зв'язку - швидке порівняння

 1. Збір даних
 2. Джерела даних посилань
 3. Порівняння джерел даних
 4. Оцінка LinkRisk
 5. Унікальні домени в наборах даних і які% живуть при скануванні
 6. Індивідуальні URL-адреси в наборах даних, а також% від загального перегляду
 7. Унікальні посилання між джерелами
 8. Іноді цього ще недостатньо
 9. Висновок
 10. Якщо ми повинні були вибрати тільки одне джерело ……

Однією з найважливіших завдань нашого агентства є ручне скасування штрафів. Ручне покарання показується через сповіщення в консолі Інструментів для веб-майстрів.

Ручне покарання показується через сповіщення в консолі Інструментів для веб-майстрів

Цей пост блогу дивиться на основні джерела даних, що використовуються в індустрії SEO і порівнює дані, знайдені в експорті. Мета допомогти вам вирішити, який джерело даних може бути найбільш релевантним для завдань, які ви завершуєте, і що найважливіше, які джерела даних вам знадобляться при виконанні роботи з скасування штрафних санкцій Google.

Ми будемо використовувати Kerboo.com як домен і профіль посилання для аналізу. Ми вибрали це так, як ніколи не було зроблено «SEO». Ми активно рекламуємо сайт для цифрового маркетингового співтовариства, але ми можемо чесно сказати, що ми ніколи не «купували» посилання на сайт SEO.

В результаті хороших посилань, які ми заробили, ми взяли багато списків стилю, що дають нам гарну суміш високої та низької якості вхідних посилань.

Ми не використовували цей сайт, marketingsignals.com , оскільки сайт занадто новий. Ми лише ребрендіровали та запустили домен у квітні 2014 року. Ми також погоджуємося, що у нас є невеликий набір даних, оскільки ми лише порівнюємо один сайт - ми можемо розширити посаду та проаналізувати партію сайтів, але за те, на що ми хотіли відповісти, один сайту достатньо.

Збір даних

Одним з найважливіших елементів відновлення сайту з покарання на основі посилання Google є збір якомога більшої кількості даних про посилання.

Оскільки Google не завжди дає приклади того, що вони класифікують як погану посилання в запиті про повторний розгляд, збирання стільки ж на початку процесу є важливим фактором при розгляді часових рамок відновлення.

Джерела даних посилань

Хоча деякі інструменти в галузі стверджують, що мають 22 джерела зв'язку (?), Ми твердо віримо, що використання наступних 4 джерел даних дає вам якомога більш чітку картину.

Ім'я джерела посилається на веб-сайт, а посилання для завантаження надсилатиме вас до посібника про те, як завантажувати ваші посилання як сировину для експорту.

MajesticSEO - Перевірка зворотних зв'язків і дослідник сайту - Завантажити інструкції

Ahrefs - Провідник сайту та контролер зворотних посилань - Завантажити інструкції

Відкрити провідник сайту (OSE) - Пошукова система Moz для посилань - Завантажити інструкції

Інструменти Google для веб-майстрів (WMT) - Останній звіт про посилання - Завантажити інструкції

Свіжий індекс Majestic містить посилання, які сканери Majestic знайшли за останні 90 днів. Історичний індекс Majestic містить посилання, які Majestic повзав протягом останніх 5 років. Ми завжди рекомендуємо, якщо ви перебуваєте під ручним покаранням, вам потрібно зібрати як свіжі, так і історичні дані.

Історичний індекс дасть вам багато випадків, коли посилання не знайдено через втрату посилань і сайтів, що закриваються протягом більш тривалого періоду часу, тому майте це на увазі.

Для цілей цієї роботи ми зосередилися на свіжому індексі MajesticSEO.

Moz має ліміт 10 000 посилань, тому будь-який аналіз за межами 10000 потенційних посилань може залишити деякі з них. Ми впевнені, що Moz зробив нам експорт усіх відомих їм посилань через загальний розмір профілю посилання LinkRisk.com.

Порівняння джерел даних

Ось посилання на набір даних, який ми використовували

Всі дані були завантажені протягом 5 хвилин один від одного, і сканування було зроблено між 17.38 та 17.42 GMT 13 травня 2014 року - так що ми сподіваємося мати справедливий знімок, як це було зроблено на більш-менш той же час.

Ми сканували домени за допомогою LinkRisk. Експорт з цього буде складати основу наших порівнянь.

Не соромтеся скористатися набором даних вище і перевірте% від 408-х. Помилка тайм-ауту 408 запиту - це код статусу HTTP, що означає, що запит, який ви надіслали серверу веб-сайту (запит на завантаження веб-сторінки), зайняв більше часу, ніж сервер був готовий до очікування.

Ви можете побачити більше тайм-аутів на "поганих" посиланнях, оскільки хостинг може не досягати швидкості, і шанси виходу часу на сервер збільшені.

Ми порівняли кожен інструмент один з одним за такими критеріями -

Оцінка LinkRisk

ВсівеличніOSEAhrefsWMT

LinkRisk Оцінка 529 613 455 595 576

Ми бачимо велику різницю% у балах LinkRisk, наданих різними наборами даних.

Moz дав нам набагато більш низький рівень ризику, ніж Majestic і Ahrefs, пропонуючи Moz є кращим інструментом, коли справа доходить до пошуку більш якісних посилань. Це має сенс, оскільки OSE є лише частиною пакунка Moz, тоді як Ahrefs і Majestic є виділеними джерелами даних, і ви очікуєте, що вони зроблять глибше сканування.

Унікальні домени в наборах даних і які% живуть при скануванні

ВсевеличніOSEAhrefsWMT

Кількість доменів: 983 666 173 325 602 Активні домени 636 429 134 269 451 % Live 64.70% 64.41% 77.46% 82.77 % 74.92 %

Як ви можете бачити, всі дані, об'єднані та дедуковані, дали нам загалом 983 референтних домену. Різниця між джерелами даних вражає - Majestic і WMT дають понад 4 рази кількості доменів, ніж OSE.

Індивідуальні URL-адреси в наборах даних, а також% від загального перегляду

MajesticOSEAhrefsWMT

Кількість посилань 12898 418 1336 2290 Прямі посилання 2608 294 1160 1593 % Live 20.22% 70.33% 86.83% 69.56%

Коли ми дивимося на фактичну кількість посилань сторінок, дані надають відмінності досить відверто. MajesticSEO дав нам майже 13 000 посилань, хоча лише 20% з них були живими, коли ми їх перебирали. Це здається багато тому, що це свіжий індекс MajesticSEO.

Одним з найбільш випадкових висновків з цього було те, що власне WMT Google показує нам найвищий% nofollow посилання!

ВеличнийOSEAhrefsWMT% NoFollow

11.96 9.18 15.34 22.41

Унікальні посилання між джерелами

Враховуючи, що дані, надані кожним джерелом, були настільки різними, ми почали розглядати, скільки URL-адрес було унікальним для кожного набору даних - це допомагає нам допомогти клієнтам зрозуміти, чому нам потрібно зібрати всі доступні набори даних.

 • Усього відображається лише в OSE = 74
 • Всього з'явилося тільки в Ahrefs = 278
 • Всього з'явилося всього в WMT = 1,257
 • Всього з'явилося тільки в MajesticSEO = 11488

Як і очікувалося, Majestic показує нам найпопулярніші URL-адреси. Цікаво бачити, що хоча Moz, здається, дає нам набагато менший набір даних, є ще 74 URL-адреси, знайдені в даних OSE, які були знайдені в жодному іншому джерелі.

Іноді цього ще недостатньо

Хоча це не буває часто, ми іноді бачимо, як Google надсилає приклад поганих посилань, які не можна знайти в будь-яких наборах даних. Це ніколи не є ідеальним і реальність така, що ми можемо зробити дуже мало. Існує багато теорій, які обговорювалися у списку посилань WMT, що обертається через більший набір даних.

Якщо ви не були активними та стежили за своїми останніми посиланнями, існує велика ймовірність того, що ви не будете знати про ці посилання. У цьому сценарії ми б зв'язалися з прикладами сайтів для видалення, додамо до дезавуації і пояснимо Google ситуацію через наступні запити перегляду.

Висновок

Одним з головних висновків, які ми хотіли б відняти, є те, що ваш профіль посилання є рідким - посилання з'являються і зникають - сервери йдуть вниз і повертаються онлайн. Скрепери завжди будуть зіскоблювати, люди завжди чаті на форумах, презентації йдуть в мережі з посиланнями на інструмент або продукт. Все, що ви можете зробити, це зробити всеосяжний знімок того, що вам доступно.

Жоден набір даних не може дати вам повну картину - навіть власний набір даних Google - тому збирайте кілька наборів даних і використовуйте такі інструменти, як LinkRisk або подібні до дублювання та аналізу.

Якщо ви робите стягнення штрафних санкцій, вам необхідно включити історичний індекс MajesticSEO. Ми бачили неприродні приклади, надані Google, які були з 2008 року!

Якщо ви проактивні або у вас є алгоритмічна проблема, можливо, достатньо нових даних. Ми рекомендуємо також зібрати історичні дані, навіть якщо вони створюють більше роботи. Уявіть собі пояснення сценарію, де ви очистили свіжий індекс, і показується штраф за посилання в історичних даних.

Якщо ми повинні були вибрати тільки одне джерело ……

Це дійсно залежить від сценарію, і кожен джерело дає свою унікальну цінність

 • Шукаю найбільший обсяг даних - Використовуйте MajesticSEO
 • Шукаєте дані про "хороші" посилання для вас або конкурента - використовуйте OSE
 • Дивлячись на те, щоб знайти найгірший із найгірших у вашому профілі посилань - використовуйте MajesticSEO та / або Інструменти для веб-майстрів.
 • Шукаєте набір даних з найбільшим% живих посилань - Використовуйте Ahrefs

Якщо ви завершуєте ручне стягнення штрафу, вам потрібно зібрати всі, як вам потрібно знати повну картину.

Ви можете отримати дані для вашого сайту безкоштовно, перевіряючи WMT, а також MajesticSEO, так що це завжди гарне місце для початку. Платні облікові записи доступні з кожного джерела даних, і ми також можемо надати вам дані про посилання, якщо ви дозволите нам допомогти вам відновити ваш сайт.

Ще одним важливим моментом, який ми хотіли б зробити, є те, що все більш і більш важливо тримати на вершині вашого профілю посилання і контролювати нові посилання, що надходять.

Ви можете зробити це вручну, за допомогою LinkRisk і щоденного імпорту посилання - Або дозвольте нам допомогти вам з нашою службою керування профілями посилань.

Також - велике спасибі Пол Мадден за те, що він допомагав мені з передовими навичками Excel, необхідними для того, щоб працювати над цим

What Як те, що ви читаєте? Поділіться тим, що ми сказали! 👇