Є посилання на форум ще ефективні для SEO в 2017 році?

  1. Історія посилань на форум? Форуми або дискусійні форуми - це спільноти в Інтернеті для людей з однодумцями,...
  2. Що ж тоді сталося?
  3. Якщо ви використовуєте форуми для SEO зараз?
  4. Ефективний спосіб побудови посилання на форум сьогодні

Історія посилань на форум?

Форуми або дискусійні форуми - це спільноти в Інтернеті для людей з однодумцями, які можуть спілкуватися і обговорювати різні теми та питання, що стосуються спільного інтересу. Форуми, як правило, вільні і відкриті для всіх, щоб приєднатися. І кожен член може перейти в існуючу дискусію (або почати її), щоб висловити свій голос. Однією з корисних функцій більшості форумів є те, що користувачі можуть наводити посилання на свої повідомлення. І ця можливість посилатися на будь-який сайт дає їм можливість побудувати зворотний зв'язок на власному сайті / блозі. Був час, коли форумні посилання були найпростішим і найшвидшим методом побудови посилань.

Є три види зворотних посилань, які можна побудувати за допомогою форумів. Коли ви реєструєтесь на форумі / дискусійній дошці у відповідній ніші і згадуєте ваш сайт / блог у розділі профілю. Ця зворотна лінія називається посиланням на профіль форуму . Це займе всього кілька секунд, щоб створити профіль і отримати профіль профілю backlink. Тоді ви можете приєднатися до обговорення і разом зі своїм повідомленням відповісти на відповідне посилання у вашому повідомленні. Назвемо це посиланням на форум . І тоді більшість форумів мають функцію підпису, яка відображається під кожним вашим повідомленням. Якщо вашому підпису дозволено містити посилання, то зворотне з'єднання такої назви називається посиланням на підпису форуму .

Приклад посилання на профіль форуму

Чому посилання на форум були настільки популярними?

Деякі найвищі авторитетні бренди та організації (наприклад MySQL , CNET ) мають форуми для підтримки клієнтів. Навіть веб-сайти .edu та .gov мають відкриті форуми. Оскільки форуми є відкритими і безкоштовними для всіх, ви можете використовувати ці форуми, щоб отримати високі зворотні посилання авторитетів навіть .edu і .gov зворотні посилання.

Що ж тоді сталося?

Програмне забезпечення автоматизації, як scrapebox і xrumer зловживають форумом, посилається на крайність. Це програмне забезпечення може створювати тисячі профілів форуму на годину. І сольною метою таких профілів є спам-посилання. Вони навіть можуть йти кроками попереду захисту від спаму, вирішуючи прості captchas, перевіряючи електронну пошту і навіть публікуючи на дискусійних темах, щоб активувати певні функції членства в форумі. Всі основні форуми тепер постійно бомбардуються профілями спаму за допомогою цих програм.

Тому пошукові машини повинні були втрутитися і з введенням атрибуту nofollow більшість посилань форуму тепер девальвуються. Крім того, існує ризик штрафних санкцій google для спамерів у форумі після оновлення пінгвінів. Навіть форуми оновили свої критерії для користувачів, які хочуть публікувати посилання на свої повідомлення.

Якщо ви використовуєте форуми для SEO зараз?

Ці SEO (та їхні клієнти) можуть все ще перебувати у глибокому сплячці весь цей час, які все ще продають послуги зі створення посилань, використовуючи профілі форуму. Ви можете легко отримати послуги fiverr продаж десятків тисяч зворотних посилань на ваш блог всього за $ 5. Одна філософія або правило пальця Я завжди дотримуюся в SEO, що зворотні посилання, які найлегше отримати, є найбільш непридатними. Неважливо, чи вони не слідують або не слідують, високі PR, edu, gov, авторитет, багаторівневі або нічого. Ніколи не купуйте такі послуги .

Також не купуйте / орендуйте місця підпису, встановлені членами, або використовуйте свій власний підпис для створення посилань. Тому що посилання для підпису все одно погані. Будь-яка автоматизована посилання погана для SEO, а підпис підпису автоматизований, тому що підпис автоматично з'являється, коли ви щось публікуєте. Навіть якщо ви використовуєте підпис для створення посилання, не використовуйте ключові слова, щоб уникнути покарання.

Ефективний спосіб побудови посилання на форум сьогодні

Це може бути або не бути варто часу та зусиль, залежно від вашої ніші та форуму, на якому ви створюєте посилання. У деяких нішах форум може бути краще для побудови посилання, ніж інші ніші. Якщо ви вже є зареєстрованим учасником популярного та активного форуму, дуже пов'язаного з вашою нішею, то маєте набагато більше сенсу користуватися цим форумом, навіть якщо це форум, який не працює, ніж зареєструватися як новий учасник на форумі dofollow або високопоставленому авторитету. або форум високого pr або .edu. Не думайте про nofollow або dofollow. Адже навіть дофотознімки не принесуть багато зв'язку сік. Не думайте про якір ключових слів. Якщо фактично ви збільшите свої шанси на покарання з точними ключовими якорями у форумі. І не думайте про SEO взагалі, але дивіться з точки зору маркетингу.

Спробуйте допомогти іншим членам своєї посади вирішити проблему. посилання на один з найцінніших повідомлень вашого блогу і спробуйте залучити учасників форуму на свій веб-сайт. Якщо не цінне dofollow backlink, atleast ви будете заробляти нових читачів / відвідувачів та покупців до вашого blog. Зосередьтеся на побудові відносин з учасниками форуму, щоб вони довіряли вашому посиланню, вважали його корисним і вдячні за це. Якщо ви відповідаєте на кого-небудь нитку, зробіть відповідь авторитетною і досить повною. Якщо ви відкриваєте власний потік обміну знаннями, зробіть це настільки переконливим, що кожен бажає розмістити повідомлення подяки.

З точки зору SEO ви не отримаєте велику вагу посилання. Але ви неодмінно отримаєте:

  1. Різноманітність профілю вашого посилання.
  2. Дуже актуальні нові читачі на ваш сайт / блог.
  3. Визнання в спільноті вашої ніші.
Історія посилань на форум?
Що ж тоді сталося?
Якщо ви використовуєте форуми для SEO зараз?
Що ж тоді сталося?
Якщо ви використовуєте форуми для SEO зараз?