eBay SEO робить вашу статтю більш доступною для пошуку / afterbuy blog

  1. 1. Хороший продукт назва
  2. 2. Відображення в розділі "Популярні на eBay"
  3. 3. Високий коефіцієнт продажів
  4. Як допомогти Afterbuy:
  5. 4. Створюйте історію продукту
  6. Як допомогти Afterbuy:
  7. 5. Права категорія лістингу
  8. 6. Підтримка функцій статті
  9. Висновок: Таким чином, ви переможете eBay SEO

Необхідною умовою успішного продажу на eBay є те, що ваші власні статті добре знайдені. Але як це досягти? Під терміном eBay SEO можна підсумувати всі заходи для пошукової оптимізації власних списків eBay. Прочитайте тут шість заходів для кращої видимості на eBay:

1. Хороший продукт назва

Більшість елементів знаходяться на eBay через пошук. Для цього, на eBay, особливо назву продукту. Найкращий опис або найскладніший шаблон оформлення непридатний, якщо для статті вибрано неправильне назва. Тому першою мірою eBay SEO повинна бути оптимізація назви. Але що потрібно вважати за правильну назву?
Для ваших назв, у вас є в загальній складності 80 символів, і верхній термін пошуку повинен бути там на початку (тобто замість "Нова ваза" Мадам гордість 2015 "опис починається краще з" квітка ваза мідь "). Крім того, в назві продукту слід використовувати оптимальні ключові слова (у прикладі також термін "ваза"). Необхідно уникати заповнення слів (наприклад, "декоративних" або "красивих") або абревіатур, і слід використовувати змістовний простір у 80 символів. Це означає, що навіть якщо фактичне позначення статті містить лише 50 символів, один використовує залишилися 30 символів, щоб задовольнити додаткові особливості статті. Синоніми та подібні пошукові терміни є настільки ж придатними як важливі характеристики продукту (колір, розмір / розміри, матеріал або технічні події тощо).

Як і в класичному SEO, вибір відповідних ключових слів має вирішальне значення для успіху або невдачі результату пошуку. Допомога в прийнятті рішень щодо правильних термінів або ключових термінів може бути назвами продуктів конкурентів або використанням зовнішніх інструментів ключових слів (наприклад, Terapeak або Google Planer ключових слів). Ключові слова, які використовуються в назві статті, повинні бути якомога дружнішими, оскільки результати пошуку eBay також відображаються на Google. В основному, ваш дизайн назви завжди повинен бути предметом питання про те, як шукати саме таку статтю, з якими термінами.

2. Відображення в розділі "Популярні на eBay"

Особливо популярні елементи відображаються в пошуку eBay у правому стовпчику поряд з результатами пошуку, після того, як зацікавлена ​​сторона введе пошуковий термін.

Показані тут продукти, які вже продані великою кількістю або ті, що мають багато спостерігачів і пропонують безкоштовну доставку. Тому всі фактори, які важливі для хорошого позиціонування в класичних результатах пошуку.

3. Високий коефіцієнт продажів

З оновленням алгоритму пошуку Voyager до поточного алгоритму Cassini, eBay ввів новий особливо важливий фактор ранжування, на який повинні впливати майже всі заходи SEO eBay: «Відносини продажів». Що це означає конкретно? Якщо у вас є товар зі складом 100 штук і покладіть 100 штук на eBay на продаж, але продайте тільки 6 штук, то ваш коефіцієнт продажів становить 6%. Ви досягнете набагато кращого співвідношення продажів, якщо ви встановите лише 10 штук, а потім продаєте 6 штук, тому що тоді ваш показник продажів становить 60%, і ви отримуєте краще позиціонування в пошуку, тому що eBay оцінює ваш продукт як більш популярний, ніж той, який має значення 6%.

Як допомогти Afterbuy:

Завдяки опції "refill" у Afterbuy, ви можете автоматично підтримувати хороші відносини з eBay, що позитивно впливає на видимість вашого ринку. Автоматичні засоби, які ви заздалегідь визначите, дозволяють легко обробляти навіть великі асортименти. Просто встановіть один раз в eBay Lister за допомогою Afterbuy, коли стаття повинна бути автоматично збільшена на багато одиниць. Приклад: Ви встановили статтю з кількістю 10. Якщо досягнуто мінімальну кількість 5 позицій (успішно продано), її необхідно заповнити до цільової кількості 10. Afterbuy тепер автоматично заповнює 5 пунктів на eBay, а їхні покупці знову готові до покупки.

Крім того, ви також можете розміщувати статті, контрольовані інвентаризацією, і використовувати функцію "Використовувати залишкову доступність" у Afterbuy. Приклад: Ви встановили елемент з кількістю 10 і вкажіть, що з мінімальної кількості 2 ви повинні заповнити цільову кількість 10. Ви маєте цей пункт лише 3 рази. Як правило, заправка тепер стає неактивною через недостатню доступність. Afterbuy тепер пропонує вам можливість автоматично додати останні 3 доступні елементи до поточного списку eBay, натиснувши "Використовувати залишкову доступність". У нашому прикладі стаття буде доступна знову з сумою 5 на eBay.

4. Створюйте історію продукту

eBay стежить за історією товару, що пропонується продавцем. eBay розміщує пропозиції, які часто продаються вище в рейтингу і аналізує історію продажів товарів точно. Чим більше товарів продає продавець з пропозиції, тим краще його позиціонування. З цієї причини важливо для eBay SEO, будувати довгострокові пропозиції і постійно поповнювати, так що стаття не закінчується і з ним історичні продажі видаляються у новоприбулого. Так вистачає eBay пропозицію, тому що, наприклад, немає акцій існує, то ви починаєте як продавець з цією статтею знову з нуля і повинні з трудом знову розробити рейтинг, який як і раніше дотримується старого номера пункту eBay, який Втратив відновлення.

Як допомогти Afterbuy:

Через функцію "Немає в наявності" у Afterbuy, ви можете мати статті, перераховані на eBay, незважаючи на "відсутність" (тобто, інвентаризації на складі) - хоч і з "нульовими запасами" - і ці елементи все одно не втрачають історії продажів. Якщо ви закінчите статтю або закінчите її (тому що більше немає інвентаризації), а потім знову встановіть статтю, буде згенерований новий номер статті, і розміщення на eBay погіршиться.

5. Права категорія лістингу

EBay має в загальній складності 34 головних категорій з загальною кількістю понад 50 000 підкатегорій. Багато статей можна розділити на декілька категорій, оскільки їх можна цілком класифікувати за різними категоріями. Вивчення відповідних категорій є ще одним засобом eBay SEO.

На прикладі пошукового терміну "стельовий світильник" доступні різні категорії для лістингу: "Меблі та житло", "Офіс та канцелярські товари", "Антикваріат та мистецтво", "DIY" або "Сад і тераса". Як продавець, тепер завданням є вибрати найкращу категорію для власного продукту або вирішити, чи має сенс продаж у декількох категоріях (кожен із витратами). Вирішальними для цього рішення є, серед іншого, властивості статті (це стельове світло водонепроникна модель для зовнішнього використання або це модель, призначена для житлових кімнат або навіть офісів?). У нашому випадку це стельовий світильник для житлових приміщень, який найкраще підходить в основній категорії «меблі та житло». Тепер ви повинні визначитися з відповідною підкатегорією. Тут часто варто поглянути на розподіл продукції відповідних підкатегорій. Як у нашому прикладі на eBay можна знайти трохи менше 300 тисяч стельових світильників у основній категорії "Меблі та будинок", більшість шукачів звужуватимуть пошук на підкатегоріях, що пропонуються (у нашому прикладі зводиться до подальшої сегментації підкатегорій (-> інтер'єр). Освітлення -> Стельові світильники та люстри) кількість попадань на дві третини, так що в обраній категорії все ще відображається близько 99 800 виробів.

Наступний пошук в основному обмежується покупцями, зацікавленими в інших функціях продукту (див. Відгук № 6) (тип продукту, матеріал, колір). Якщо для запропонованого продукту підходять декілька категорій, слід звернути увагу на категорії, в яких продається багато продуктів, в яких категоріях досягаються найкращі ціни або в яких категоріях висока конкуренція.
Тепер від вас залежить, чи вирішите ви віддати перевагу в категорії з меншою кількістю конкурентів, де, можливо, має місце менше продажів, але середні ціни можуть бути вищими або кращими, а стаття знаходиться в категорії з великою конкуренцією та нижчими цінами Середні ціни, але більш високі показники продажів хотіли б працювати. Це індивідуальне рішення, яке, безумовно, залежить також від вашої власної стратегії ціноутворення, маржі та досвіду (просто перевірте її).

6. Підтримка функцій статті

Щоб вибрати правильну категорію продукту, де ваш продукт призначений і підтримується на eBay, особливості пункту є особливо важливими, оскільки багато потенційних клієнтів використовують їх для пошуку потрібного продукту та звуження їхнього пошуку. Якщо ваші особливості продукту (наприклад, колір, матеріал, тип продукту або бренд і т.д.) включені, бажаючі купити eBay можуть знайти свій продукт швидше. Це особливо важливо в категоріях, в яких велика кількість предметів перераховується на eBay, і тому після пошуку відображаються багато показів, які потім можуть фільтрувати потенційного покупця знову за критеріями, які він шукає.
Однак, оскільки багато продавців нехтують цією роботою, це може бути суттєвою конкурентною перевагою для власних пропозицій щодо підтримки функцій продукту. У нашому прикладі вази з квітами з'являються (після введення терміну "ваза для квітів") понад 6500 ваз для квітів у категорії "вазони і вази", зацікавлені сторони зараз, наприклад, все ще шукають матеріал (кераміка, скло, метал і т.д.), кольори або бажану форму (круглі, овальні, квадратні і т.д.) можуть фільтруватися.

Висновок: Таким чином, ви переможете eBay SEO

Для успішної дії на eBay - як і на інших платформах - хороше планування і контроль. Хто залишається на eBay SEO на бал, йде вперед і, можливо, встановлює з хорошими інструментами, для яких є і залишається eBay вартого бізнесу.

Але як це досягти?
Але що потрібно вважати за правильну назву?
Що це означає конкретно?
Е стельове світло водонепроникна модель для зовнішнього використання або це модель, призначена для житлових кімнат або навіть офісів?