Ефективне і швидке навчання просування сайтів: SEO-Коучинг 4.0

  1. Основні блоки SEO-Коучинга 4.0

Дуже часто мені в аську або на пошту починають писати листи люди, які тільки створили свій сайт, отримують якийсь мінімальний трафік, який не влаштовують, і які не знають, що з цим сайтом робити Дуже часто мені в аську або на пошту починають писати листи люди, які тільки створили свій сайт, отримують якийсь мінімальний трафік, який не влаштовують, і які не знають, що з цим сайтом робити. На резонне відповідь, що вся інформація є в Інтернеті, я отримую коментарі про те, що информаци цієї занадто складно, і розібратися з нею ніяк не виходить. Якщо і вам складно самим з нуля освоїти цю хитру науку просування ваших сайтів, пропоную вчинити прощу - можна просто записатися на курси SEO і вивчити, звичайно, не все, що вам потрібно знати, але основні принципи.

Вже зараз ви можете записатися на SEO Коучинг восени 2013 і пройти повний курс навчання. Між іншим, якщо записуватися на SEO коучинг 4.0, то ви отримаєте знижку 15% на будь-яку з вибраних вами форм навчання. Промкод і подробиці про цей курс ви можете знайти за посиланням вище. Цей курс проводиться вже не перший раз, йому вже два роки, і за цей час він перетворився на ефективний, систематизований матеріал, за допомогою якого ми можете навчитися SEO самостійно, збільшити трафік на ваш сайт мінімум на третину, обійти ваших конкурентів, піднятися в ТОП і, найголовніше - збільшити ваші доходи з сайту.

Крім того, на курсі досвідчені тренери подивляться на ваш сайт і допоможуть вам не абстрактною теорією, а практичними порадами - що конкретно можна зробити саме з вашим сайтом, що і як змінити, і що поліпшити.

Крім того, на курсі досвідчені тренери подивляться на ваш сайт і допоможуть вам не абстрактною теорією, а практичними порадами - що конкретно можна зробити саме з вашим сайтом, що і як змінити, і що поліпшити


Як бачите, курс пройде протягом 3х місяців, найбільше пощастило тим, хто буде проходити його в Москві, так як тут ви зможете особисто відвідувати заняття і спілкуватися з тренером наживо - це найбільш корисно і ефективно. Але взагалі є три види занять: відеозаписи (висилаються після кожного заняття), очне відвідування і поєднання очних занять і відеозаписів.

Основні блоки SEO-Коучинга 4.0

1 SEO
2 Автоматизація в SEO
3 Управління репутацією (SERM)
4 Контекстна реклама
5 SMM / SMO - залучення посилань з соц. мереж
6 PR - рекламні посилання з блогів, форумів
7 Контент-маркетинг
8 Архітектура контенту
9 Юзабіліті сайту (конверсія)

При цьому в кожному з цих блоків дуже велика програма, і як бачите - в цей раз в курс входить не тільки SEO, тобто просування в пошукових системах, а й інші методи отримання трафіку на сайт, наприклад, робота з соціальними мережами, контекстна реклама і поліпшення вашого сайту для найбільшого його відповідності тому, що хочуть знайти на ньому відвідувачі. Відгуки учасників минулих курсів ви знайдете на сайті. Успіхів!
Цікаві пости на "Сайтоведе":