Ефективне SEO просування сайтів в Мінську. Розкрутка web-сайтів і збільшення трафіку.

Які гарантії ви можете дати?

Детально про Гарантії ми описали тут .

Від чого залежить вартість послуг?

Вартість просування вашого сайту залежить від ряду факторів, які її формують. У нашій компанії вартість робіт прив'язана до витрат часу в годинах, які витрачаються на виконання роботи, необхідної для оптимізації вашого сайту.

Чим більше конкурентна ніша, тим більше сил і часу потрібно вкласти, щоб ваш сайт потрапив на першу сторінку видачі пошукових систем і випередив основних конкурентів.

Роботи по просуванню вашого сайту діляться на постійні, періодичні та одноразові. У вартість послуг входить перелік робіт, вказаних в блоці "Вартість просування сайту"

SEO-просування сайту - це багатоетапний і складний процес. Кінцева вартість робіт по пошуковому просуванню сайту залежить від кількості просуваються сторінок, особливостей контенту і структури сайту, активності і кількості конкурентів, регінональності, тематики і ряду інших чинників.

Тому для зручності Замовника замість розрахунку індивідуальної вартості просування, оцінка кількості робіт прив'язується до кількості запитів і регіону просування. Вартість просування сайту по одній і тій же тематиці в Мінську і в Москві може відрізнятися в кілька разів.

Для більшості клієнтів при виборі підрядника ціна має вирішальне значення. Питання ціни, звичайно, важливий, але набагато важливіше результат і віддача, яку ви отримуєте за підсумками роботи.

Є дуже гарна аналогія зі стрижкою: можна підстригтися і за 5 $ і за 10 $. Начебто і там і там - стрижка, ось тільки результат може бути зовсім різним. Так і з послугою просування сайту: вартість послуги може бути менше, але тут постає питання про якість і обсяг виконаних робіт.

Завжди потрібно розбиратися, чим обумовлена ​​низька вартість робіт по просуванню сайту. Як правило, низька ціна якраз і пояснюється відсутністю великої кількості необхідних робіт або поверхневим виконанням завдань.

Чи включені у вартість послуг доопрацювання сайту програмістом і дизайнером?

Роботи з доопрацювання та покращення сайту можна умовно розділити на 4 види: дизайн, верстка, програмування, SEO-оптимізація. Роботи з доопрацювання і поліпшення сайту, які може виконати SEO-спеціаліст, включені у вартість просування сайту (це роботи, не пов'язані з редагування програмної і візуальної частини сайту). Також без додаткової оплати в рамках просування сайту SEO-фахівець складає технічне завдання на доопрацювання сайту, здійснює перевірку доробок сайту, консультує програмістів, дизайнерів, верстальників з будь-яких питань. Здійснює приймання доопрацювань від програміста.

У випадках, коли замовники не хочуть зв'язуватися з розробниками свого сайту, під кожну конкретну систему управління сайтом (CMS) ми залучаємо окремого програміста. Роботи дизайнера, верстальника, програміста оплачуються окремо. На поточний момент ми допрацьовуємо сайти на Opencart, Joomla, MODX, WordPress, 1С-Бітрікс, Drupal, Magento і інших популярних движках.

Вартість робіт буде залежати від бажаного результату і необхідного рівня виконання. Вартість доопрацювання і поліпшення сайту оцінюється програмістом і узгоджується з замовником.

Наша компанія виконує повний комплекс послуг по пошуковому просуванню сайтів, тому ми можемо взяти на себе всі роботи з розвитку ресурсу. Ми робимо продуманий дизайн, адаптивну верстку і допрацьовуємо сайт, грунтуючись на завданнях замовника. Вартість таких робіт обмовляється окремо.

Коли очікувати перших результатів?

Терміни досягнення результатів залежать від ряду факторів: віку сайту, тематики сайту, конкуренції по кожному конкретному запиту, терміни, за які будуть виконані необхідні доопрацювання за результатами аудитів, а також від того, наскільки сайт поступається конкурентам по текстового наповнення, якості дизайну і юзабіліті, зовнішньої посилальної маси, асортименту.

В процесі робіт по просуванню сайту ми аналізуємо ключові показники сайтів-конкурентів, які знаходяться на високих позиціях в пошукових системах, плануємо доопрацювання і поліпшення вашого сайту, виходячи з обраного вами тарифу і кількості часу, відведеного для виконання робіт за проектом.

На 3-4ий місяць можна спостерігати поступове зростання позицій і відвідуваності вашого сайту. Для досягнення відчутних результатів при просуванні сайту необхідно в середньому 6-8 місяців для регіону Мінськ і 8-12 місяців по регіону Москва для середньо-конкурентної тематики.

Кількість запитів, які вдається вивести на хороші позиції в пошукових системах, як правило, залежить від конкуренції по кожному конкретному запиту та готовності замовника впроваджувати необхідні SEO-спеціалістом доопрацювання.

У будь-якому випадку ми працюємо на максимумі. При просуванні сайту ми робимо наголос не на оптимізацію високочастотних запитів, а на підбір і просування сайту за таким списком ключових слів, щоб це приносило замовнику максимальний ефект з точки зору якості і кількості потенційних клієнтів, що приходять на сайт.

Скільки часу займають роботи по просуванню сайту?

Для досягнення відчутних результатів при просуванні сайту, орієнтованого на білоруський ринок, необхідно 6-8 місяців. Можна сказати, що це мінімальні терміни для просування вашого сайту.

Якщо крім позицій по цікавлять вас запитам вам цікаві глобальні доопрацювання і поліпшення самого сайту, то потрібно додати ще мінімум 5-7 місяців на редизайн, впровадження доробок і тестування отриманих результатів. Важливо розуміти, що ваші конкуренти завжди намагаються вас "посунути" і не стоять на місці. Постійні цілеспрямовані роботи по просуванню сайту дозволяють згодом підвищувати число запитів, які перебувають на хороших позиціях в пошукових системах, і збільшувати кількість потенційних клієнтів, які відвідують ваш сайт.

Як правило, немає межі досконалості - завжди є те, що можна додати на сайт і як-то його поліпшити, тому ми працюємо до тих пір, поки вам, як замовнику, це цікаво. Зацікавленість замовника ми пов'язуємо в першу чергу із зростанням звернень і замовлень з сайту. Ми завжди пам'ятаємо, що основна мета нашої роботи - сайт повинен приносити прибуток.

Який вид тарифу мені підійде і чим відрізняється просування по позиціях від просування по трафіку?

Різниця в тарифах полягає в кількості просуваються запитів і розподілі робіт по проекту в звітних періодах.

Основна мета просування сайту по позиціях - досягнення високих позицій за відібраними запитам на першій сторінці видачі пошукових систем. В такому випадку просування йде уздовж обмеженого колічествуцелевих запитів (наприклад до 100 запитів або до 300 запитів).

Коли мова йде про просування по трафіку, то кількість запитів може бути на порядок вище (наприклад: 1000-3000 запитів). Це дозволяє зробити максимальне охоплення цільової аудиторії в інтернеті, тим самим збільшити число цільових відвідувачів, а отже - збільшити продажі. Основна мета - збільшення відвідуваності сайту замовника з видачі пошукових систем по широкому списку запитів.

Просування по позиціях підходить найбільше для молодих сайтів, невеликих інтернет-магазинів і сайтів-каталогів. Просування по трафіку підходить для порталів, інтернет-магазинів з широким асортиментом товарів, а також в висококонкурентних і "перегрітих" нішах (вікна ПВХ, двері).

Для кращого розуміння який тип просування підійде саме вам, ми з вами зв'яжемося і обговоримо всі тонкощі і деталі.

Яку щомісячну звітність ви надаєте?

Протягом 5-ти робочих днів після закінчення звітного періоду ми надаємо:

 • звіт про виконані роботи (із зазначенням того, що конкретно робилося в даному звітному періоді);
 • звіт по позиціях вашого сайту;
 • звіт з моніторингу доступності сайту;
 • звіт по трафіку (для тарифів "Оптимальний" і "Комплексний");
 • звіт по конверсії (для тарифу "Комплексний");
 • план робіт за проектом на наступний період;

Також у вас будуть доступи до систем веб-аналітики (Google.Analytics Яндекс.Метрика), завдяки яким ви самостійно зможете відстежувати ключові показники ефективності просування вашого сайту.

За запитом замовника ми можемо надавати і додаткові види звітів (наприклад, аналіз позицій конкурентів, аналіз згадок бренду в соціальних мережах тощо).

Важливо розуміти, що підготовка будь-якого звіту - це витрати часу фахівців, яке могло бути витрачено на роботу за проектом. Деякі додаткові звіти, наприклад "аналіз позицій конкурентів" ми можемо робити в рамках робіт по просуванню сайту без збільшення вартості послуг, інші звіти, наприклад "аналіз згадок бренду в соціальних мережах", зажадають додаткової оплати, яка буде залежати від ряду факторів.

Я збираюся розробити новий сайт. Чи потрібно мені SEO?

Ми для клієнтів про те, на що варто звернути увагу з точки зору SEO при розробці сайту.

Основне завдання пошукових систем -Дати максимально якісну відповідь на запит користувача. Тобто показати користувачеві найкращий сайт з точки зору пошукової системи. Кращий сайт визначається цілою низкою чинників: дизайн сайту, якість сервісу, зручність користування сайтом, асортимент товарів і послуг, релевантність та ін. Все це потрібно врахувати при розробці сайту.

Основна проблема при розробці сайтів звичайними web-студіями - це ігнорування вимог пошукових систем і базових правил юзабіліті. Сайт може бути "гарненьким" з зовнішньої точки зору, але абсолютно не підготовленим для просування в пошукових системах і не містити необхідних ключових сторінок. Такий сайт перетворюється на муку для клієнтів, маркетологів, менеджерів з продажу та вбиває конверсію.

Для того, щоб у вас не вийшов "гарненький", але даремний сайт, який в майбутньому доведеться переробляти, ще до початку робіт зі створення сайту до процесу повинні підключитися SEO-фахівці.

До розробки сайту потрібно:

 • проаналізувати, як шукають ваші товари або послуги потенційні клієнти;
 • скласти загальну структуру сайту виходячи з відібраного списку ключових слів;
 • виконати угруповання запитів;
 • підготувати рекомендації щодо контенту просуваються сторінок, які будуть збирати трафік;
 • підготувати для команди розробників перелік вимог і завдань, які потрібно врахувати при розробці вашого сайту.

Всі ці роботи і виконують SEO-фахівці.

Правильне проектування з точки зору кількості і якості посадкових сторінок може значно прискорити досягнення результату при подальшому просуванні сайту.

Наші спеціалісти долучаються на всіх етапах розробки сайту і дають рекомендації з питань прототипу сайту, дизайну, рекомендації по верстці і програмування. Ми також контролюємо виконання цих рекомендацій, що дозволяє замовнику відразу отримати той продукт, який потрібно, без численних правок і доопрацювань за додаткову оплату (так таке часто буває: сайт зробили - здали замовнику - а потім потрібно ще витратити значний бюджет, щоб привести сайт в порядок).

Перед запуском нового сайту, ми виконуємо комплексний аудит. Ще раз перевіряємо всі технічні моменти з метою виявити можливі не враховані проблемні моменти і помилки, допущені розробниками в процесі створення сайту. Перед запуском проекту ми виконуємо роботи по правильного налаштування файлу robots, метатегов, лічильників Яндекс.Метрика та Google.Analytics, додаємо сайт в сервіси для вебмайстрів та виконуємо ряд інших дій, спрямованих на первинну оптимізацію сайту.

В результаті робіт з підготовки сайту до просування, ви отримаєте готовий продукт, який відповідає вимогам пошукових систем.

На етапі SEO-просування відбувається подальший розвиток проекту: додаються нові розділи, контент, виконуються роботи по аналітиці позицій і результатів рекламних активностей, складаються рекомендації щодо подальшого поліпшення сайту і видимості в пошукових системах.

Чим відрізняється SEO-просування від контекстної реклами?

Чим отличаеся SEO-просування сайту від контекстної реклами, ми докладно описали в цій статті .

Якщо коротко описати відмінності, то контекстна реклама закриває тільки перший крок ланцюжка продажів (залучення трафіку на сторінку сайту) і ніяким чином не вирішує питання адаптації сторінок і поліпшення сайту в очах потенційних клієнтів.

Контекстна реклама - це швидкий інструмент залучення цільової аудиторії на ваш сайт, але досить дорогий. Для ряду тематик окупність знаходиться на межі. Вартість трафіку з пошуку, як правило, набагато нижче, але для досягнення результату потрібно час і планомірна робота щодо покращення сайту.

Чим відрізняється ЕКО-SEO, SEO 2.0, SEO 3.0 ... .. SEO 999.0 від звичайного SEO?

Є такі фахівці - маркетологи, завдання яких привернути увагу клієнтів і збільшити кількість вхідних заявок і обсяг продажів.

Працюють маркетологи і в SEO-компаніях.

Часом ці фахівці в пориві натхнення і креативу, щоб якось виділитися на тлі конкурентів, змінюють назву послуги, без зміни суті і обсягів робіт.

Це ж геніально!

Давайте візьмемо роботу по просуванню сайту (SEO), і назвемо її, наприклад, ЕКО-SEO або SEO 3.0 і будемо рассказиватьзаказчіку, нібито наша супер-технологія відрізняється від звичайної послуги, яку надають конкуренти.

Все геніальне просто!

Ось тільки суть від цього не змінюється.

Якщо 5-7 років тому пошукове просування сайту зводилося в основному до покупки посилань, то зараз важливі вже зовсім інші чинники: зручність користування сайтом, асортимент, цінова пропозиція та ін. На даний момент пошукове просування сайту (SEO) - це комплекс робіт, спрямованих не тільки на підвищення позицій сайту, але і на поліпшення конверсії. В останні роки обсяг робіт у SEO-фахівців значно виріс. Але ця послуга як була SEO, так і залишилася SEO, ось тільки істотно збільшився спектр завдань.

Короткий висновок: не довіряйте красивим називання, дивіться на список робіт, звітність і кейси (опис робіт, а не красиві графіки).

Які гарантії ви можете дати?
Від чого залежить вартість послуг?
Чи включені у вартість послуг доопрацювання сайту програмістом і дизайнером?
Коли очікувати перших результатів?
Скільки часу займають роботи по просуванню сайту?
Який вид тарифу мені підійде і чим відрізняється просування по позиціях від просування по трафіку?
Яку щомісячну звітність ви надаєте?
Чи потрібно мені SEO?
Чим відрізняється SEO-просування від контекстної реклами?
Від звичайного SEO?