Електронна торгівля SEO Case Study Продукт Сторінка органічного рейтингу Зворотний негативний тренд

  1. Збільшення продажів, скасування негативної тенденції
  2. Часто 20% робіт роблять 80% результатів
  3. Ми зробили нудні речі
  4. Ваш тег заголовка - це все
  5. Електронна торгівля SEO вимагає талантів і творчості
  6. Скільки кліків?

Зміна негативної тенденції - кожна компанія eCommerce хоче бачити такий результат, працюючи з компанією SEO

Електронна торгівля SEO Case Study - продажу вгору, маржа вгору. Тім Баррі з Holistic Web Presence тут. Я думаю, це те, що кожна компанія хоче, щоб побачити такий результат, працюючи з компанією SEO.

З цією метою я ставлю це разом у вигляді міні-дослідження, і саме цей клієнт є великою глобальною компанією на 180 мільйонів доларів.

Збільшення продажів, скасування негативної тенденції

Ми працювали, щоб допомогти їм отримати збільшення продажів, і ми отримали продаж на 11%, маржа вгору на найвищі прибутки коли-небудь побачені майже 60%. З точки зору загального обсягу веб-продажів, ми зосередилися на американському магазині електронної комерції, і ми отримали збільшення обсягу бізнесу, який використовував магазин електронної комерції для цієї компанії.

Отже, про те, про що я збираюся говорити, добре, що саме означають ці результати і як ми це робили, і даємо вам реальний приклад цього.

Отже, ви можете бачити, що це фактично витяг з їхньої фінансової звітності і, очевидно, тут є речі, які я не можу поділитися деталями, але те, що я хочу, щоб ви побачили, є ці цифри, і це два на що я зосереджуюся, а це січень і лютий. І ви можете бачити, як зростають обсяги продажів, а маржа значно зросла порівняно з попередніми досягненнями. Таким чином, ви можете побачити ці цифри дійсно цілком реальні.

Таким чином, працюючи з ними на рівні SEO, ми отримали значне зростання, позитивну тенденцію до зростання у вигляді доходу та маржі.

Як ми це зробили?

Перше, що потрібно зрозуміти - це саме те, про що йдеться у SEO , що таке органічне ранжування, і для всіх не очевидно, в чому різниця. Якщо ви отримаєте стрибок в одній позиції в результатах пошуку, він може зробити величезну різницю для бізнесу в цілому, особливо якщо ми говоримо про великі числа, щоб почати.

Так, наприклад, це діаграма, створена іншою компанією тут аналізом. Ви можете шукати подібні речі: "конвертація за органічною позицією рейтингу" - це те, що ви б шукали, і ви побачите безліч прикладів цього, і це досить добре відомо, що якщо ви займаєте найвищу органічну позицію кількості людей, які шукають, а потім натискають на щось, в середньому всі рівні рівні, ця позиція збільшується приблизно на 20% від усіх кліків.

Тим не менш, він падає дуже швидко, якщо ви знаходитесь на позиції два, ви збираєтеся отримати близько половини цього, а потім він падає зовсім небагато, а потім він падає більше, а потім він роду рівнів і йде правильно через. Отже, це буде сторінка 1, позиція з 1 по 10 буде результатом першої сторінки. Отже, якщо ви перебуваєте в восьмій позиції на першій сторінці, і ви йдете вгору, ви отримаєте трохи поліпшення, але якщо ви отримаєте позицію 3, 2 або 1. Ви можете побачити значне поліпшення загальний обсяг продажів, і це просто не часто добре розуміють. Отже, зосередившись на покращенні, можна різко змінити бізнес.

Щоб бути дійсно зрозумілими про те, що ми говоримо тут, ось типова сторінка результатів пошуку, і я розміщую лише випадковий пошук, так що це не ключова фраза, пов'язана з цією компанією. Я просто хочу, щоб ви отримали загальне уявлення про те, що це означає. Вони є AdWords . Таким чином, ви можете побачити там маленький символ оголошення. Отже, це платна реклама, і це найвищий органічний результат.

Про те, про що говорить цей попередній слайд, тут, звідси тут, є зміна з позиції 2 на позицію. Всі речі рівні в результатах пошуку. І є багато інших речей, які можна зробити, щоб змінити характер результатів пошуку, але я просто хочу, щоб ви зрозуміли цю ключову різницю.

Те, що з'являється в цей момент, коли більшість людей запитають: «А як щодо AdWords, якщо ми маємо одну з цих позицій. Якщо ми маємо позицію номер один у програмі AdWords, чи не буде це навіть краще, ніж рейтинг у позиції номер один? Отже, якщо ми просто повернемося до цього, то ми можемо перейти від 10% до 21% у найвищу органічну позицію. Значення, що йде звідси на сюди, не буде йти сюди ще краще? Отже, відповідь на це - пекло, ні!

Це те, що органічне проти оплати фактично виглядає з точки зору пошуку. І це стосується всіх галузей. Що це говорить вам, що органічні позиції на сьогоднішній день, отримати більшість кліків, так що давайте просто буде зрозуміло, що це означає. Це платні позиції. Ця позиція значно отримує більшість кліків. Люди, коли вони шукають, дізналися, чи думають вони про це чи ні, ігнорувати їх, тому що знають, що вони є оголошеннями, і вони, як правило, йдуть прямо на цю позицію і натискають на неї. Отже, хто б не був тут, виграє.

Ви все одно виграєте, якщо ви знаходитесь тут, і ви все ще виграєте, якщо ви тут, але ви насправді не виграєте, коли ви там, так що ви повинні потрапити в одну з цих трьох позицій, і ви дійсно хочете бути в цьому \ t один.

Отже, в чому відносна різниця, якщо ми говоримо про це, якщо ви тут, скажімо, позиція три, або ви знаходитесь на одній з цих позицій? Чи краще працювати з AdWords і витрачати гроші на AdWords, ніж три позиції? Як ви можете бачити, це невелика частка, яку AdWords отримує в порівнянні з органічними позиціями. Позиція 3 отримує 7%, скільки кліків отримує верхня позиція в AdWords? Тут ви йдете. 6% людей натискають на платний пошук. Це будь-який з цих платних пошукових записів, не обов'язково верхній. 94% людей натискають на природний пошук або органічний рейтинг. Отже, ми не викинули AdWords з води. AdWords, безумовно, не є місцем, якщо ви можете потрапити до органічного рейтингу, якщо ви можете отримати позицію 1,2 або 3 у органічних результатах пошуку.

Отже, це наша мета з цією компанією. Ось як ми це зробили, ми отримали їх на перші позиції в органічних результатах пошуку. Давайте підемо трохи більш докладно.

Отже, яка наша методологія? Що ми зробили конкретно? Ну, давайте почнемо з того, що раніше відбувалося. Попереднє агентство, яке працювало з ними, мали тенденцію до створення чудового звіту. Там багато компаній, які будуть знайомі з цим, і це був 22-сторінковий красиво виготовлений звіт з великою кількістю графіків і всім цікавим для статистики, вбудованим у цей звіт. Але те, що вони бачили з часом, було зниження продажів і зниження рейтингу.

Отже, якщо це звучить вам знайомо, ви повинні поговорити з нами. Ми бачимо це багато.

Часто 20% робіт роблять 80% результатів

Головне, щоб зрозуміти тут, що невелика частина того, що роблять більшість компаній, має тенденцію виробляти багато результатів. Але те, що вони роблять, вони бігають навколо, роблячи багато і багато різних речей, які мають мінімальний ефект. Те, що ми робимо, протилежне цьому. Ми зосереджуємося на цьому 20% тут. Те, що має тенденцію до помилки, полягає в тому, що люди, як правило, ігнорують 20%, тому що це не сексуально, це не цікаво, це важка робота, це нудно, це вимагає часу. Але це та частина, яка робить всю різницю.

Ми зробили нудні речі

Що ми зробили в цьому конкретному випадку? Те, що ми зробили, ми зосередилися на певних сторінках продукту, які ми знали, якщо зосередитися на них, і ми отримали покращення в їхньому рейтингу, це збільшить продажі та покращить прибуток підприємств. Ми зосередилися на нудних речах, тегах заголовків, тегів опису, вмісту сторінки, скільки зображень на сторінці, наскільки вони оптимізовані, і дивно, як багато людей просто ігнорують цей фрагмент, і вони ігнорують зображення. У них є, мабуть, погано оптимізований образ на сторінці. Ми робили взаємозв'язок між сторінками, що не означає, що ми хочемо купувати посилання з інших місць. Це означає, що посилання між сторінками на одному сайті.

Ми вдосконалили користувальницький досвід на сайті, покращили, наскільки добре ця сторінка продукту працювала, коли хтось звернувся до неї за допомогою мобільного пристрою, як смартфон. Проблема з виконанням такого роду речей вимагає творчої роботи. Отже, що багато людей не розуміють, ця синя лінія є тегом заголовка. Якщо ви зміните те, як це сформульовано, і це цікавіше, ніж той, що над ним, більше людей будуть натискати на нього. Він підніметься на вершину.

Ваш тег заголовка - це все

Найбільший коефіцієнт ранжування зараз не полягає в тому, чи вставили ви сторінку ключовими словами, якщо більше людей натискають на результат пошуку, а не на чужі. І ви маєте можливість маніпулювати цим, будучи творчими. Отже, якщо ви вмієте писати копії, якщо ви чудово вмієте формулювати речі таким чином, що змушує людей натискати на цей, лише частково більше, ніж цей, ви можете отримати значні зміни в рейтингу. Це зміна, від позиції 2 до позиції однієї тільки шляхом отримання цього права.

Електронна торгівля SEO вимагає талантів і творчості

Тепер, коли потрібно багато думок і творчості, щоб розібратися в кожній ключовій фразі і кожному наборі результатів пошуку, потрібно подумати, на що ви намагаєтеся зайняти місце. Ви повинні дивитися на це і з'ясувати, як я можу бити конкурентні теги назви? Ця синя лінія є тегами заголовків, і це лише один з прикладів роботи, яку потрібно зробити, якщо ви хочете бути на першому місці.

Ось тільки теги заголовків. Ви повинні зробити те ж саме. З тегами опису. Переписуючи вміст сторінки, створюючи її, роблячи її більш цікавою, роблячи її багатшою, надаючи пояснення до продукту, надаючи матеріал для підтримки продукту, поклавши дійсно гарні зображення окремих продуктів. Зображення, які є лише окремими продуктами на місці з звичайною фотографією або, можливо, люди, які використовують їх навіть або в контексті, в якому вони будуть використані. Існує багато творчих способів покращити спосіб візуалізації зображення. Посилання між сторінками, це все про посилання на продукт на інших сторінках веб-сайту та створення посилань з інших сторінок, щоб дати цій сторінці більше повноважень.

Скільки кліків?

Наведу приклад користувальницького досвіду. Скільки кліків потрібно для отримання продукту? Кожен раз, коли у вас є додатковий клік, щоб дістатися до продукту, ви втрачаєте близько 30% вашої аудиторії. Ви хочете зробити його дуже простим у навігації до продукту.

В даний час, це вражає, як багато людей отримують доступ і купують речі в Інтернеті на свій мобільний телефон. Існує загальна тенденція не використовувати звичайні комп'ютери, а просто використовувати мобільну платформу. Отже, якщо ви поліпшите цей досвід, ви отримаєте більше продажів. Якщо ви вдосконалите користувальницький досвід, алгоритм Google помітить, що в цьому поліпшенні, і ви будете вищий ранг в результаті цього. Так що це вся важка робота, справжня робота SEO. Збільшення видимості окремих продуктів.

Отже, як ви отримаєте цю хорошу позитивну тенденцію? Як ви отримуєте збільшення продажів? Ну, у вас є робота.

Ми отримуємо щасливого клієнта. Коли клієнти задоволені, а їхні продажі зростають, вони збільшать бюджет, і тоді ми зможемо мати більше часу, щоб зробити ще більше, щоб покращити свій сайт ще більше.

Якщо ви хочете отримати результати, подібні прикладам дослідження SEO комерції, які я тільки що показав вам, то зателефонуйте нам на Holistic Web Presence. Це (801) 349-8226. Ми хотіли б поговорити з вами!


Як ми це зробили?
Якщо ми маємо позицію номер один у програмі AdWords, чи не буде це навіть краще, ніж рейтинг у позиції номер один?
Значення, що йде звідси на сюди, не буде йти сюди ще краще?
Отже, в чому відносна різниця, якщо ми говоримо про це, якщо ви тут, скажімо, позиція три, або ви знаходитесь на одній з цих позицій?
Чи краще працювати з AdWords і витрачати гроші на AdWords, ніж три позиції?
Позиція 3 отримує 7%, скільки кліків отримує верхня позиція в AdWords?
Отже, яка наша методологія?
Що ми зробили конкретно?
Ви повинні дивитися на це і з'ясувати, як я можу бити конкурентні теги назви?
Скільки кліків?