Електронний маркетинг Поради SEO Professional | Відгуки гостей

 1. Основи
 2. Персональна електронна пошта
 3. Автоматизація
 4. Горгія
 5. Zapier

Я не фахівець з маркетингу електронною поштою, але як успішний Інтернет-маркетинг і SEO блог на угорській мові , життєво важливо, щоб мій бізнес захоплював провідні адреси, адреси електронної пошти, щоб я міг ефективно спілкуватися зі своїми читачами.

У мене понад 5000 користувачів електронної пошти, тому що має хорошу систему розсилки, з невеликими автоматизаціями. Але важливим є збереження істинного, розмовного стилю. Отже, виникає питання:

Як я можу залишатися актуальним, підтримувати контакт з усіма, але все одно розсилати масові повідомлення?

В останні кілька років я розробив хороший формат і робочий процес . Думав, що це може бути ще краще, це може бути корисним для різних галузей і професіоналів.

Основи

Крім написання на моєму персональний сайт Я запускаю блог SEO , який, як кажуть, є провідним в Угорщині. У 2017 році я мав понад 170 тисяч унікальних переглядів сторінок . Більшість трафіку (50% +) надходить органічно, що очікується від експертів SEO.

Більшість трафіку (50% +) надходить органічно, що очікується від експертів SEO

Але я все ще зосереджуюсь на створенні хорошого списку розсилки . Причини прості:

 • Трафік електронної пошти недорогий.
 • Це може повернути існуючих читачів.
 • Допомагає розвивати більш тісні і глибокі відносини з читачами.

Однак, збереження вашого списку свіжим і актуальним завданням не є простим. Ви, як правило, добре знаєте своїх перших 10-100 абонентів. Але після перших 1 тисячі можна легко втратити зв'язок з ними.

Так ось що я роблю, щоб тримати їх близькими і відчувати себе пов'язаними .

Персональна електронна пошта

Багато компаній, засновники та блогери надсилають особисту електронну пошту. Але в 99% випадків вони повністю автоматизовані.

Ви підписуєтеся на інформаційний бюлетень, і протягом декількох хвилин "засновник" надсилає вам листа. Наскільки ймовірно це? Зовсім не. Більшість з нас вже знає, що вони створюються комп'ютером і розсилаються автоматично.

Це не зовсім погано . Надсилання автоматичний вітальний лист все одно краще, ніж відправлення. Але є кращий спосіб.

Я надсилаю напів-автоматизований електронний лист . Що це означає?

 • Є попередньо написаний сценарій, але!
 • Я розсилаю їх особисто / вручну.

Чому так? Тому що він забезпечує кілька речей:

 • Якщо я знаю щось про цю людину, я можу додати її до електронної пошти.
 • Я можу відправити його, коли я прокинувся / онлайн. Тому в основному в робочі години.
 • Я отримую кращі відкриті ставки в майбутньому для масових повідомлень електронної пошти.

І це може зробити величезну різницю в довгостроковій перспективі.

Чому? Оскільки за допомогою інструментів, таких як Навігатор продажів (раніше відомий як Rapportive), можна побачити, де працює людина, яка позиція, якщо є спільні друзі.

Тоді ви можете скористатися цією інформацією, щоб точно налаштувати "автоматичну електронну пошту" , щоб вона виглядала особистою. Бо це!

Крім того, можна використовувати Clearbit Connect або FullContact Вони всі роблять те ж саме.

Автоматизація

Існує два способи налаштування автоматизації:

 1. Частково автоматизований
 2. Повністю автоматизований

Я віддаю перевагу першій версії. Це вимагає трохи більше роботи, ніж 2-й варіант, але ви можете скористатися деякими порадами та хитрощами.

Горгія

Коли люди реєструються, я натискаю на їх адресу електронної пошти, щоб створити нове повідомлення. Потім використовуйте попередньо написаний сценарій + Gorgias Chrome Extension щоб написати повну електронну пошту.

Потім я можу налаштувати його протягом декількох секунд за допомогою інформації від Навігатора продажів або просто з адреси електронної пошти. Приклад: якщо хтось називається Джон, я можу запитати, чи він віддає перевагу Джону або Джонні.

Це звучить супер мале, але ви були б здивовані, як багато читачів повертаються до мене на щастя, як я був (в значній мірі) єдиною людиною, яка посилала їх безпосередньо. Побачте, як легко виділитися з натовпу?

Але є й інші ярлики.

Zapier

Якщо ви не хочете починати нову електронну пошту і генерувати копію / сценарій вручну кожного разу, коли хтось підписується, ви можете налаштувати a Zapier інтеграція до цього для вас.

Що буде таким чином?

 • Коли хтось підписується
 • Zapier створить нову електронну пошту
 • З копією електронної пошти вже заповнені
 • І зберегти в Чернетках

Для цього слід шукати правильну інтеграцію та тригер тут: https://zapier.com/apps/email/integrations

Після завершення налаштування, все, що вам потрібно зробити, це відкрити папку чернеток і пройти електронні листи, коли ви хочете відправити їх. Це воно. Не 100% автоматизований, але до останньої частини. Все, що вам потрібно зробити, це налаштувати або, якщо це не потрібно, просто натисніть "Надіслати".

Зачекайте, тому я пропоную відправити всі ці листи вручну? Так. Так. Так.

Навіщо це робити? Є дуже вагомі причини для цього.

Переваги надсилання електронного листа безпосередньо:

 • Ви знаєте, хто зареєструвався (тому що ви дивитеся на електронні листи / профілі)
 • Ви надсилаєте їм звичайний текстовий лист із власного облікового запису
 • Доставка та відкрита ставка буде набагато вищою, ніж якщо ви надішлете її через Mailchimp або будь-що інше (з вашого облікового запису як звичайний текст)
 • Якщо вони відповідатимуть на вашу електронну пошту, ви також отримаєте білий список в програмному забезпеченні, щоб ваші майбутні електронні листи мали кращу передачу
 • І менше повідомлень електронної пошти в кінцевому підсумку потраплять до папки "Спам" або "Акції"

Я надсилаю вітальне повідомлення кожному моєму новому абоненту. Це займає 1-2 хвилини в день, щоб пройти через них , але вгору величезний. Ви ставите особисте питання, ви налаштовуєте досвід, а читачі дуже вдячні за це.

Automizy має приголомшливе Інтеграція Zapier , так що ви можете підключити його до всіх ваших улюблених інструментів! Почати!

Цей процес не означає, що вам доведеться надсилати по електронній пошті кожного по одному на все життя. Звичайно, ви можете використовувати маркетингове рішення електронної пошти. Для цього я використовую Automizy.

Коли я розсилаю інформаційний бюлетень 5000 абонентам, у мене є маленький трюк, який я використовую. I повторно надіслати електронні листи до no-відкривається після T + 3 днів з іншою темою. У Automizy я можу налаштувати це під час створення кампанії.

Вона займає близько 1 хвилини роботи, але може призвести до збільшення ставки на 10% +.

Як це працює? Як відправити на не-відкриття?

 1. Установіть прапорець "Дозволити повторне надсилання, якщо не відкрито" на етапі встановлення цілі майстра надсилання кампанії
 2. Виберіть кількість переадресацій та періоди очікування між кожним повторним надсиланням
 3. Написати нові теми
 4. На наступному кроці ви побачите всі подробиці про вашу кампанію, включаючи повторно відправлення:

Мені подобається змінювати рядок теми, оскільки востаннє ви його надіслали:

 • було просто надто нудно для них, щоб натиснути на
 • вони пропустили його
 • Це був не правильний час, вони зберегли його на пізніше, але потім забули про це.

Але хороша, помітна тематична лінія може зробити магію навіть з електронною поштою.

Я зазвичай отримую 40% відкритої ставки на мої листи. Тому я можу повторно надіслати електронний лист іншим 60%. З цих 60%, як правило, 15% відкриває другу електронну пошту. Це означає, що замість початкової 40% відкритої ставки я досягаю 49% відкритої ставки. (Математика: 100% * 40% + 60% * 15% = 49%).

Це на 22,5% більше за хвилину роботи.

У списку 5000 читачів, це майже 300 додаткових читачів з дуже невеликими зусиллями. Я думаю, будь-який маркетолог візьме цей результат. Будь-який день.

Адреси електронної пошти не тільки корисні для надсилання електронних листів, але також можуть використовуватися для перенацілення оголошень на Facebook. Ви можете завантажувати їх на платформу оголошень Facebook як спеціальну аудиторію та націлювати оголошення лише на абонентів. Продуктивність на цих кампаніях PPC може бути надзвичайно високою для цього типу націлювання.

Я використовував цю тактику раніше, і рентабельність інвестицій на цих оголошеннях завжди була вищою, ніж якщо б я просто орієнтувався на читачів мого сайту. Ті, хто дасть вам свою адресу електронної пошти, можуть мати набагато вищий рівень залученості та шанси на покупку від вас, ніж ті, які просто переглядають ваш сайт.

Запуск успішної маркетингової кампанії електронною поштою не дуже легкий, але не складний. Якщо ви використовуєте деякі з тактик у хорошому робочому процесі, ви можете підвищити цінність та ефективність своїх кампаній.

Завдяки особистому електронному листу привітання, ви можете залишатися актуальним, знайомитися з читачами та мати кращу продуктивність у довгостроковій перспективі.

Тактика без відкритого відправлення вимагає дуже мало роботи, але може мати велике додаткове підняття трафіку на ваш сайт.

А використання електронних листів для створення кращих сегментів націлювання на Facebook також є гарним способом збільшити прибуток від витраченої реклами.

Чи є щось, що я пропустив? Якщо так, додайте їх у коментарі! Раді дізнатися кілька нових трюків!

Automizy має приголомшливе Інтеграція Zapier , так що ви можете підключити його до всіх ваших улюблених інструментів! Почати!

Габор Папп - інтернет-маркетинг та міжнародний експерт з SEO. Він є начальником відділу маркетингу та SEO-консультанта з освіти в сфері піч, він також займається SEO-консалтинг для фондів та неурядових організацій.

Наскільки ймовірно це?
Що це означає?
Чому так?
Чому?
Побачте, як легко виділитися з натовпу?
Що буде таким чином?
Зачекайте, тому я пропоную відправити всі ці листи вручну?
Навіщо це робити?
Як це працює?
Як відправити на не-відкриття?