Ep. 141 | Як SEO допомогла ЛОР практиці збільшити веб-трафік на 300%

Основний новий веб-сайт

Основний новий веб-сайт. Пенні на долар. 300% збільшення органічного пошукового трафіку та 1800 запитів про зустрічі протягом одного року. Не надто потертий за те, що практично немає цифрового маркетингового бюджету, чи не так?

У сьогоднішньому цифровому ландшафті, це може бути джунглі там для невеликих практик, намагаючись зробити хороше враження, конкуруючи з такими великими клініками і лікарнями, озброєних мегабюджетами і величезними маркетинговими групами.

Так само, як Давид з Голіафом, вам потрібно бути розумним, швидким і на крок попереду інших, коли мова йде про пошукову оптимізацію (SEO) і просування органічного веб-трафіку на ваш сайт. На щастя, протягом останнього десятиліття ми виявили і застосували найпотужніші маркетингові тактики в Інтернеті, які не порушують роботу банку або займають багато часу.

У епізоді цього тижня ми поділимося історією про те, як наші клієнти медичної практики ведуть успіх і як ви можете зробити те ж саме. Це один подкаст, який ви точно не хочете пропустити.

Не надто потертий за те, що практично немає цифрового маркетингового бюджету, чи не так?