Еволюція SEO і чому дослідження ключового слова все ще має значення

 1. Основна еволюція SEO
 2. Основні принципи, якими керується SEO
 3. Чому дослідження ключових слів все ще є найважливішим елементом
 4. Інструменти досліджень ключових слів, які я не можу без них

[Примітка color = # FFCC00 ″]  > Натисніть тут, щоб забрати безкоштовну пробну версію Market Samurai <  [/Примітка]  Якщо ви були наступні маркетинг і SEO (пошукова оптимізація) останнім часом ви можете подумати, що SEO все, крім мертвих
[Примітка color = "# FFCC00 ″] > Натисніть тут, щоб забрати безкоштовну пробну версію Market Samurai < [/Примітка]

Якщо ви були наступні маркетинг і SEO (пошукова оптимізація) останнім часом ви можете подумати, що SEO все, крім мертвих. На щастя, з усіма страхуванням, що відбувається, більшість питань стосується людей, які використовували тактику спам і незвичайні стратегії побудови посилання. Ті ж основні основи SEO все ще залишаються такими ж справжніми сьогодні, як і коли-небудь.

Основна еволюція SEO

Є кілька основних керівних принципів SEO, які залишаються вірними все інше відбувається в світі SEO. Але, очевидно, світ технологій рухається набагато швидше, ніж традиційний бізнес, тому точні методи для кожного кроку розвивалися з часом.

Основні принципи, якими керується SEO

 • Знайдіть тему / ключове слово, яке шукають люди
 • Створюйте епічний контент, який зацікавить людей
 • Опублікувати в мережі оптимізований вміст
 • Отримайте багато людей, які посилаються на ваш вміст

Еволюція методів SEO

Що стосується теми та ключових слів, то колись було досить легко йти на широкі очевидні ключові слова, такі як втрата ваги, інтернет-маркетинг або тренування собак, але в кінцевому підсумку людям потрібно було отримувати все більше і більше конкретних питань. оптимізували п'ять словосполучень і конкретні моделі продуктів.

Епічний вміст означав добре написану статтю. Ви б вважали себе експертом самостійно, дізналися достатньо про тему, щоб написати про нього або вийти і знайти експерта, щоб написати статтю для вас, а потім, можливо, додати хороший безкоштовний образ. Швидко переходьте до поточного стану веб-вмісту, і щодня ми випускаємо інфографіку та відео, що може зайняти години, дні або навіть тижні.

Щоб оптимізувати ключове слово, люди просто викидають купу мета-тегів, додають до заголовка ключове слово та використовують його багато разів у повідомленні з невеликою кількістю підсвічування через жирний стиль і якірний текст . Хоча це все ще доцільно використовувати відповідний стиль і добре розміщені якірний текст, який ви буквально просите проігнорувати, якщо ви скидаєте навантаження нерелевантних ключових слів у ваш контент.

Останнє з усіх людей публікувало б свій вміст в Інтернеті спочатку з використанням сирого HTML, будівельників сайтів, а потім з CMS (Системи управління контентом), як WordPress. Вони виходили б і розмовляли з іншими власниками сайтів для запуску обміну посиланнями, отримували сайт, перерахований в декількох різних каталогах, і, можливо, навіть виходили і коментували деякі блоги. Тепер кожен пише гостьові пости, створюючи вміст, який можна розділити що вбудовується по всьому Інтернету, створює посилання і працює над їх соціальні сигнали Від соціальних медіа.

Чому дослідження ключових слів все ще є найважливішим елементом

Як ви вже бачите тільки з цього короткого повідомлення, в світі SEO потрібно багато розглянути. Набагато більше, ніж середня людина коли-небудь встигне, якщо ви не вирішите присвятити весь свій бізнес цьому. Простий факт полягає в тому, що в той час як ви можете підібрати тактику, а потім працювати з певними стратегіями SEO з часом кожна примха пройде і залишиться лише два ключових елемента.

Ви завжди будете знати, що шукають користувачі ...

Ви завжди будете хотіти створити епічний вміст, який користується людям / знайти корисні…

На щастя, обидва ці ключові аспекти SEO можуть бути покриті деякі розглянуті дослідження ключових слів. Якби ви знали, що тисячу людей щодня шукали певне ключове слово, тоді як інше ключове слово шукали лише раз на місяць, то очевидно, який вміст є більш важливим для того, щоб отримати вміст, знайдений і поширений. Якщо ви можете просто скористатися даними пошукової системи, щоб побачити точні речі, які люди хочуть, ви можете створити епічний контент, який вони шукають. Це сила дослідження ключових слів ...

Інструменти досліджень ключових слів, які я не можу без них

Протягом багатьох років було тільки два інструменти, які дійсно витримали випробування часом в моєму бізнесі для Keyword Research. Перший - офіційний Інструмент добору ключових слів Google який є безкоштовним і корисним для швидкої перевірки терміну пошуку, а другий - Ринок самураїв який преміум інструмент, який дозволяє дійсно йти глибоко в дані пошукової системи і працювати з найбільш вигідних і привабливих ключових слів для цільових. Обидва ці інструменти дозволяють перевірити, скільки людей шукає певні теми та рівень конкуренції, якщо ви створюєте вміст у певній області.

Якщо ви завжди орієнтуєтеся на створення епічного вмісту (який би то не було на той час), який орієнтований на потрібні ключові слова для вашої аудиторії, тоді ви завжди матимете міцну базу для роботи, і ви можете хвилюватися стільки, скільки ви хочете про додавання останньої техніки оптимізації пошуку або кампаній зі створення посилань.

Часто кажуть, що зміст є королем, але правда - це "створення епічного змісту, який люди хочуть споживати, є королем" ( Tweet Це ). Це може не звучати як помітний, але це одна правда в SEO, що ніколи не зміниться. Зосередьтеся на своїх ключових словах і змісті, а решта піде.

[Примітка color = "# FFCC00 ″] > Натисніть тут, щоб забрати безкоштовну пробну версію Market Samurai < [/Примітка]