Європейська медицина прийшла в Павлоград!

Хтось, щоб побачити Європу їде в Польщу або Німеччину, а хтось вже сьогодні будує цю Європу у нас, в Україні

Хтось, щоб побачити Європу їде в Польщу або Німеччину, а хтось вже сьогодні будує цю Європу у нас, в Україні.

І за прикладом ходити далеко не треба: 14 січня в Павлограді пройшла презентація нової Міжнародної інноваційної клініки, яка розташувалася по вул. Дніпровській в районі сільмагу.

Екскурсію по європейській екзотиці в межах Павлограда проводив головлікар клініки Сергій Крижановський. Ми побачили просторі сучасні палати, унікальне обладнання, оснащені за останнім словом медицини, кабінети фахівців: педіатрів, терапевтів, хірургів, кардіологів та ін.

- Чому клініка називається «міжнародної та інноваційної»? - таким було перше запитання.

- У нас є міжнародні партнери світових клінік таких країн, як Польща, Малайзія, які будуть з нами співпрацювати, з ними вже налагоджені контакти. Ми будемо мати можливість використовувати польські та малоазійські інновації і технології. Малайзія інноваційна в питаннях ендокринології, дієтології, косметичної хірургії, трансплантації. Їх можливості найкращі в світі, і наша країна, наше місто повинні ними користуватися. Польща - одна з провідних країн у розвитку медицини в сучасному світі, і, відповідно, гріх не скористатися їхніми напрацюваннями в питаннях телемедицини, неврології, реабілітації. З Італією ми співпрацюємо в питаннях операцій на венах, оскільки саме ця хірургічна практика заслужено вважається однією з провідних практик світу. Ми запозичуємо кращий медичний досвід людства для своєї клініки.

Багато наших можливості унікальні для Павлограда і навіть для всієї Дніпропетровської області. Скажімо, унікальна операційна стійка дозволяє нам виконувати лор-операції, травматологічні та гінекологічні операції за сучасними технологіями. У стінах клініки ми будемо робити операції одного дня. З успіхом ми вже робимо операції на сучасному рівні в пазухах носа, в порожнині матки та ін. Скажімо, такі операції як відновлення пошкоджених зв'язок, менісків, суглобів, лікування артрозу і ін. Можливі в рамках операції одного дня. І на сьогодні ми вже в цьому відповідаємо стандартам ІСО.

Кращі операційні столи кращих міжнародних компаній - все для комфорту пацієнтів. Краще обладнання, хороші фахівці - для жителів Західного Донбасу. Завдання засновників клініки полягає в тому, щоб дійсно зробити все необхідне для того, щоб жителі регіону Західний Донбас відчували себе здоровими і щасливими.

- Павлоградці вже говорять про те, що у Вашій клініці якесь унікальне УЗД та МРТ. Це правда?

- Апарат УЗД екстра-класу «Хітачі», який допомагає лікареві помічати найдрібніші зміни, які тільки можливо побачити. 4 датчика дозволяють досліджувати весь організм: м'які тканини, кровоносні судини головного мозку, серці та ін. Є дві унікальні системи, які не мають в інших клініках, які дозволяють, наприклад, визначати злоякісність пухлин молочної або щитовидної залоз і будь-який родимки на тілі.

Завдяки УЗД можна отримати медичний висновок з обстеження органів простати, обстежити гінекологічні захворювання, вагітність. Також обстежуються щитовидна залоза, судини, суглоби, м'язи, органи живота, серця і судин головного мозку. Скажімо, обстежити органи живота коштує в середньому, 120-140 грн.

Можна виявляти пухлини спинного мозку, грижі дисків хребта, визначати причини болю в спині. Для діагностики результати обстеження на МРТ дуже важливі. Особливо в такому регіоні, як Західний Донбас, де багато шахтарів, які отримують професійні захворювання, отримують постійні навантаження на суглоби, на хребет. Для оформлення регресу шахтарям тепер немає необхідності їхати в Дніпропетровськ на кілька днів. Тут обстеження робиться швидко, в 1,5 рази дешевше - всього за 645 грн - і якісніше.

В клініку можна прийти всією сім'єю: поки бабуся зробила кардіограму серця, педіатр подивився внучка - і всі задоволені. До того ж, пацієнту немає необхідності довго чекати результатів УЗД - він його відразу отримує по проходженні обстеження, завдяки чому економиться час як пацієнта, так і лікаря.

- Але для такого унікального обладнання повинні бути і суперврачі, які вміють працювати на такому обладнанні, читати те, що воно показує, чи не так?

- Лікарі, які у нас працюють на апараті МРТ (магнітно-резонансна томографія) не сидять безпосередньо в клініці, вони роблять медичні висновки з Одеси, Харкова, Івано-Франківська завдяки телемедицині. Ці лікарі кращі в Україні, які отримували медичну освіту в Європі та дають висновки за світовими стандартами медицини.

Співпрацюємо ми і з лікарями з Дніпропетровська, хорошими фахівцями Павлограда. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому, неодмінно будемо розвиватися. Якщо буде необхідно, ми будемо посилати на навчання своїх лікарів при освоєнні того чи іншого напрямку в медицині, щоб виконувати свою роботу краще за всіх.

- Чи є аналоги такій клініці в Україні?

- Є. У нас є партнери в Краматорську, Слов'янську, Луцьку, з якими ділимося досвідом в сучасних технологіях. Приватна медицина розвивається в Україні, і в Павлограді є приватні кабінети. Але зібрати в одній клініці 20 хороших фахівців різних напрямків медицини в приватній структурі і забезпечити їх сучасним обладнанням ще ні кому не вдавалося. Скажімо, післяінсультних реабілітацією ще ніхто з лікарів приватних клінік не займається.

Є три складові успіху: сучасне обладнання, кваліфікований лікар, пацієнт, який довіряє лікарю.

- Але є ще одна складова успіху - матеріальні можливості пацієнта. На скільки можуть бути доступні послуги вашої клініки населенню?

- Ми дотримуємося цінової політики, орієнтованої на категорію громадян із середнім достатком. Ми не будуємо медицину, яка буде доступна тільки найбагатшим людям. Скажімо, по МРТ ми доступніше, ніж хто б то не був в Дніпропетровську. УЗД є для середньої категорії населення. Заробити гроші не є першочерговим завданням для клініки.

Ми робимо все для того, щоб наші діти і внуки мали можливість отримувати якісну медичну допомогу за розумною ціною: якість, доступна ціна і сучасні технології.

Залишається додати, що домовитися на будь-яке обстеження з професіоналами Міжнародної інноваційної клініки можна по телефону: 050-4-000-731
Ірина Греченка

Чому клініка називається «міжнародної та інноваційної»?
Це правда?
Але для такого унікального обладнання повинні бути і суперврачі, які вміють працювати на такому обладнанні, читати те, що воно показує, чи не так?
Чи є аналоги такій клініці в Україні?
На скільки можуть бути доступні послуги вашої клініки населенню?