Facebook SEO: єдиний (і найкоротший) посібник, який вам потрібен

  1. Оптимізація пошуку Facebook: два рівні
  2. Facebook SEO: автозаповнення або автозавантаження
  3. Facebook SEO: фільтрування результатів пошуку
  4. Як покращити рейтинг пошуку для сторінки Facebook?
  5. Ваша сторінка має URL-адресу марнославства?
  6. Ви заповнили інформацію про свою сторінку?
  7. БОНУС: ВИКОРИСТОВУЙТЕ РОЗДІЛ БІЗНЕСІВ

Оптимізація пошуку Facebook: два рівні

Google все ще є королем пошуку; це не змінилося і не зміниться в найближчому майбутньому. YouTube - це друге місце але коли справа доходить до користувачів Facebook, вони звикають до використання своєї панелі пошуку для пошуку інформації. Я пам'ятаю, що я робив пошук на Facebook через 10 хвилин після того, як Сідні Кросбі забив переможця гри, щоб побачити, чи є десь група людей, що говорять про це. Я був прав, і я приєднався до групи, щоб взяти участь у бесіді.

Хоча ми всі дуже добре знайомі з пошуком Google, і як ви можете оптимізувати свій сайт ефективним для Google Rankings - Facebook трохи складніше. На відміну від Алгоритм Google що є математичний безлад - Facebook має два рівні і те, як ці рівні взаємодіють з користувачами відрізняються від однієї людини до іншої.

Facebook SEO: автозаповнення або автозавантаження

Пошук Vespa

Все починається з першого рівня, який називається Auto-Complete, або Auto-Suggest. В основному, це дуже схоже на автоматичне виправлення на вашому iPhone або в грі, коли Google намагається виконати пошук. Якщо ви не бачите того, що шукаєте у Facebooks Autosuggest, ви можете натиснути кнопку "Переглянути інші результати для ...", щоб отримати результати пошуку "Розширений Facebook", які включають сторінки, друзі, програми та навіть веб-результати.

Facebook SEO: фільтрування результатів пошуку

Пошук фільтрів

Як тільки ви отримали настільки далеко, його час почати фільтрувати ваші результати за типом, наприклад, якщо ви тільки хочете побачити сторінки - Ви можете це зробити. Це другий рівень пошуку після того, як користувач вводить назву сторінки в рядку пошуку. Саме тут користувачі зможуть отримати більш просунутий пошук і тим самим обмежити вашу здатність керувати вашим рейтингом.

Якщо користувач бажає бачити лише профілі людей, вони побачать, якщо вони виберуть значок профілю. За промовчанням буде показано поєднання профілів, сторінок і груп залежно від теми, але пошук дає змогу фільтрувати дуже конкретно. На даному етапі це дійсно все про популярність сторінки та кількість “друзів” певного друга, які їм сподобалися. Facebook вважає, що люди, які є друзями, є однодумцями і, таким чином, вони показуватимуть сторінки вашим друзям, як вище в рейтингу.

Як покращити рейтинг пошуку для сторінки Facebook?

Яке ім'я сторінки?

Я бачив багато бренд-сторінок, наповнених ключовими словами і пухом протягом останніх кількох років, і він зводить мене з розуму. Заглушення заголовка сторінки за допомогою ключових слів нерозумно. Не робіть цього. Що потрібно зробити, це мати ім'я сторінки, яка буде резонувати з споживачами і той, який ви знаєте, що вони, ймовірно, шукати, коли шукаєте ваш бренд. Якщо ваш бізнес є "Липкі Шоколадні батончики" - Ви не збираєтеся мати назву сторінки під назвою "Дивовижний липкий шоколадний шоколадний магазин" - називайте його "Важкі шоколадні батончики". Назва вашої сторінки має значення, але популярність сторінок має значення навіть більше. Таким чином, важливо зберегти ваш титул просто, легко запам'ятовувати і очевидний.

Назва сторінки Facebook: Назва вашої сторінки Facebook також буде використовуватися як теги заголовків сторінок (це пов'язана частина, яка відображається як у пошуку Google, так і у Facebook) для всіх пошукових запитів. Кожен раз, коли комусь подобається ваша сторінка на Facebook, цей тег заголовка пов'язується з його / її профілем - переконайтеся, що це правильно, і спробуйте зберегти його до 30 символів.

Facebook Точний пошук: Facebook любить точний пошук. Вони одержимі тим, що люди хочуть, що вони хочуть, коли вони цього хочуть. Таким чином, коли ви створюєте назву сторінки, вона відображатиметься лише в каналах людей, коли вони будуть шукати саме те, що називається вашою назвою.

Ваша сторінка має URL-адресу марнославства?

Я в шоці, як багато сторінок ще мають купу випадкових чисел у їх URL. Змінити URL-адресу Facebook з Facebook.com/pages/3983427 на Facebook.com/StickyChocolate дуже просто. Коли ви створюєте коротку та легку для прочитання URL-адресу, вона робить її більш привабливою як для реклами, так і для пошукових систем. Адміністратор вашої сторінки може встановити користувацьку URL-адресу, перейшовши до Розділ імені користувача на Фейсбуці. Сторінка має вимога мати щонайменше 25 улюблених і може бути змінена тільки, якщо ви безпосередньо звертаєтеся до Facebook.

Ви заповнили інформацію про свою сторінку?

Це проста та очевидна тактика, але вона часто пропускається. Необхідно заповнити інформацію про поле "Про нас" та докладний опис на вкладці "Інформація", щоб описати, про що йдеться у вашому бізнесі чи організації. Весь цей вміст може бути проіндексований Google і підвищить ваш рейтинг, якщо ви опишете свій бізнес на розумному, але розбірливому, але зрозумілому шляху. Обов’язково вкажіть посилання на будь-які відповідні веб-сайти, які також пов'язані з вашою сторінкою.

БОНУС: ВИКОРИСТОВУЙТЕ РОЗДІЛ БІЗНЕСІВ

Розділ "Примітки" не є таким сексуальним, але він є ефективним. Якщо ви пишете нотатку на Facebook і переконайтеся, що вона відповідає вашому бізнесу, вона матиме великі шанси з'явитися на пошуках Google про тему, що стосується нотаток. Ви не хочете використовувати нотатки для кожної дрібниці, що ви робите з вашим бізнесом, але використання нотаток для демонстрації ключових елементів може бути чудовим підходом. Наприклад, якщо ви намагаєтеся використовувати соціальні медіа для вашого кафе - Ви можете скористатися розділом нотаток, щоб перелічити меню та ціни.

Кожний шукає меню перед тим, як вони ідуть до місця для вечері так що tip є homerun. Насправді, всі ці тактики є homeruns для кращого в Facebook Search! Так що ж ви чекаєте? Встаньте до биток і почніть розмахувати!

Якщо є щось, що ви думаєте, я пропустив - я хотів би почути від вас в коментарях. Я дійсно сподіваюся зробити це тільки керівництво вам потрібно. Таким чином, якщо щось відсутнє або ви хочете отримати більше інформації, дайте мені знати, і я додам його!

Ваша сторінка має URL-адресу марнославства?
Ви заповнили інформацію про свою сторінку?
Як покращити рейтинг пошуку для сторінки Facebook?
Яке ім'я сторінки?
Ваша сторінка має URL-адресу марнославства?
Ви заповнили інформацію про свою сторінку?
Так що ж ви чекаєте?