Філіп Гуров проводить серію регіональних майстер-класів

Дата публікації: 6 Жовтня 2016

Дата публікації:

6 жовтня Філіп Гуров, керуючий партнер «Гуров і Партнери», автор бестселерів «PR-IT компаній» і «Просування бізнесу в Інтернеті», викладач філософського факультету МДУ им.М.В.Ломоносова, проведе майстер-клас «Три головних тренда PR . Нові виклики для фахівців з комунікацій »в рамках Студентської тижні Срібного Лучника в Воронезькому державному університеті.

На тренінгу Філіп Гуров розповість про те, що таке Web 2.0 і що буде після нього, як працюють сучасні digital-агентства, які інструменти будуть використовувати PR-фахівці в майбутньому, чи переможе UGC інтернет-журналістику, а також що таке омніканальность і інтернет речей .

У серпні Філіп Гуров провів майстер-клас на 10-му регіональному PR-саміті в Ульяновську. А в середині вересня відвідав Алмати Менеджмент Університет в Казахстані, де провів тренінг по цифровим комунікаціям.

До кінця цього року плануються ще кілька майстер-класів в регіонах Росії і країн СНД. Детальну інформацію читайте на сайті www.gurovpr.ru .

Комунікаційна група «Гуров і партнери» ( www.gurovpr.ru ) - одне з провідних вітчизняних PR-агентств. Працює з 2007 року і спеціалізується на стратегічних комунікаціях, технологічному PR, роботі зі ЗМІ та digital-консалтингу.

Серед ключових клієнтів агентства - найбільші IT-компанії, фінансові та промислові структури, органи влади, громадські та наукові організації.