Гарантовані результати! Виробництво SEO - Пошукова оптимізація для промислових виробників

 1. Резюме виробничого SEO
 2. Ось що має значення для вас у цій статті:
 3. Що таке SEO на сторінці?
 4. Що таке Off-Page SEO?
 5. Що таке зворотні посилання?
 6. Перевірте повноваження вашого сайту або конкурентів з двома моїми улюбленими безкоштовними інструментами:...
 7. 2. Що таке пошукова оптимізація не є
 8. 3. Скільки пошукової оптимізації ви можете зробити на свій розсуд?
 9. 4. Що ви повинні шукати в промисловому виробництві SEO фірми
 10. 2017 Виробництво SEO Стратегія Оновлення
 11. Оновлення стратегії 2018 року
 12. Ми сподіваємося, що ви знайшли цю статтю інформативною, і що ви звернетеся, якщо настав час розпочати...

Боротьба за отримання трафіку на веб-сайті виробництва у 2019 році? Ми пропонуємо 100% ефективну пошукову оптимізацію для виробників, і ми хочемо поділитися деякими секретами про виробництво SEO і що важливо для вашого бізнесу - вибір правильної фірми SEO для вашої виробничої компанії і отримання результатів.

Резюме виробничого SEO

 1. Найбільш важливою особливістю виробництва SEO є створення на сторінці ключового слова фокус для окремих сторінок
 2. Головна сторінка вашого веб-сайту повинна мати ключове слово для ваших найважливіших послуг
 3. Оф-стор SEO і backlink будівлі необхідні, щоб конкурувати з сайтами, які мають подібні ключові слова
 4. Правильно виконана пошукова оптимізація для промислових виробників призводить до різкого збільшення потенціалу
 5. Швидкий чат з нашими цифровими маркетологами допоможе вам дізнатися все, що потрібно знати, щоб розвивати свій бізнес.

Найбільш важливою особливістю виробництва SEO є створення на сторінці ключового слова фокус для окремих сторінок  Головна сторінка вашого веб-сайту повинна мати ключове слово для ваших найважливіших послуг  Оф-стор SEO і backlink будівлі необхідні, щоб конкурувати з сайтами, які мають подібні ключові слова  Правильно виконана пошукова оптимізація для промислових виробників призводить до різкого збільшення потенціалу  Швидкий чат з нашими цифровими маркетологами допоможе вам дізнатися все, що потрібно знати, щоб розвивати свій бізнес

Ось що має значення для вас у цій статті:

 • Що таке пошукова оптимізація, а що ні.
 • Скільки SEO ви можете зробити на свій розсуд і для чого вам потрібна зовнішня допомога.
 • Що робить гарне виробництво SEO компанії.

1. Що таке пошукова оптимізація

Пошукова оптимізація - це поєднання найкращих практик і удосконалень, які необхідно виконувати як на вашому веб-сайті (на сторінці seo), так і поза межами вашого веб-сайту (off-page seo) для того, щоб бути більш високим, ніж ваші конкуренти в пошукових системах, як Google і Yahoo. Коротше кажучи, SEO допомагає вашим клієнтам знайти вас, перш ніж вони знайдуть ваших конкурентів у онлайн-пошуках.

Що таке SEO на сторінці?

На сторінці SEO є структурування вашого сайту, так що Google та інші пошукові системи можуть читати вашу інформацію таким чином, що вони позитивно розміщують ваш сайт в результатах пошуку, коли людина вводить фразу пошуку або "запит".

Ви повинні знати, які запитання ви хочете, щоб ваші клієнти могли знайти вас. Ці запити - це фрази, які надають вашій компанії економічну вигоду, коли ваш потенційний клієнт бачить ваш сайт у списку результатів пошуку та натискає на ваш веб-сайт. Для виробничої компанії прикладами запитів, які ваші клієнти можуть набирати, можуть бути "OEM-інжекційне формування" або "алюмінієві профілі".

Важливою частиною на сторінці SEO є надання ресурсів і регулярно оновлюється вміст вашого сайту, який відвідувачі знайдуть цінними.

Що таке Off-Page SEO?

Off page SEO настільки ж важлива або навіть більш важлива, ніж на сторінці пошукової оптимізації, хоча ваші потенційні клієнти не бачитимуть цього, off-page SEO є обов'язковим для того, щоб їх побачити.

На додаток до Moz.com, Searchengineland.com та інших лідерів у SEO дослідженнях, ми провели великі дослідження щодо факторів ранжування пошукових систем. Фахівці галузі погоджуються, що навіть сайти з кращою структурою SEO на сторінці не зможуть досягти вигідного рейтингу в пошукових системах без "off-page".
. Хоча існують сотні різних типів off-page seo, одним з найважливіших компонентів є "зворотні посилання".

Нижче наведена діаграма, на якій викладено співвідношення між різними факторами та продуктивністю пошукової системи, єдиним фактором, який посідає перевагу зворотнім посиланням на цій діаграмі, є сигнали Google+. В даний час Google поступово відкладає Google+ як основний гравець в соціальних мережах і SEO через низьке впровадження, тому ми в weCreate дотримуємося високих посилань на владу як наш перший пріоритет в отриманні вашого сайту на першій сторінці Google.

Що таке зворотні посилання?

Простіше кажучи, зворотний зв'язок - це посилання, яке веде до вашого сайту. Наприклад, ваша компанія може бути вказана в Thomasnet.com у розділі "Пошук продукту", а ваша інформація містить назву вашої компанії з посиланням на ваш сайт. Такі посилання повідомляють Google, що ваш сайт має рівень довіри, оскільки відповідний галузевий сайт готовий вказати відвідувачам свого сайту свій напрямок.

Ви могли б сказати: "Ну, я можу подумати про сотні місць, які я можу поставити посилання на свій сайт, так що я буду номер один в Google в найкоротші терміни!" Проблема з цим твердженням є те, що не всі зворотні посилання створюються однаково. Наприклад, якщо замість Thomasnet.com, що посилається на ваш сайт, ви мали посилання "Joes Barber Shop" на ваш сайт. Скажемо також, що сайт Joes Barber Shop був створений два роки тому. Ви отримуєте зворотний зв'язок на сайті Джо і сидіти склавши руки і чекати вашого рейтингу, щоб стрибати. На жаль, ви б чекали нескінченно. Чому? Причина цього зворотного зв'язку не допоможе вам, що # 1 він не був розміщений на сайті, який має відношення до вашої галузі, і # 2 сайт тільки два роки і, ймовірно, має дуже мало "повноважень" в очах Google. Розуміння повноважень веб-сайту по відношенню до власного є життєво важливим при створенні зворотних посилань.

Перевірте повноваження вашого сайту або конкурентів з двома моїми улюбленими безкоштовними інструментами:

- https://majestic.com/

- https://moz.com/researchtools/ose/

Так що, якщо веб-сайт перукарні Джо був навколо протягом 10 років і був добре зарекомендував себе лідер у своїй галузі? У цьому випадку зворотний зв'язок буде мати потенціал, щоб допомогти вашому рейтингу, але не настільки, наскільки сайт відповідає вашій галузі.

Отже, де вам вдається знайти ці можливості зворотного зв'язку, якщо ви не відразу отримаєте список потенційних веб-сайтів, щоб запитати посилання на ваш сайт? Одним з найбільш поширених методів є написання якісних статей, які можна просувати до різних блогів, які є специфічними для вашої галузі.

Знайти час, щоб кваліфікувати інші веб-сайти чи блоги, а потім створити велику кількість оригінального вмісту, може бути важким для багатьох організацій. Це тільки один з багатьох способів SEO фірми, як weCreate може допомогти вам.

2. Що таке пошукова оптимізація не є

I. Пошукова оптимізація не використовує програмне забезпечення, щоб підвищити вас в серпах (сторінки результатів пошуку) . Був час, коли можна було придбати програмне забезпечення, яке б генерувало тисячі зворотних посилань, які потім підвищили б рейтинг пошукової системи. Починаючи з того часу, пошукові системи стали набагато розумнішими, і тепер вони визначають релевантність і авторитет зворотних посилань. Оскільки не існує автоматизованого способу виконання позасторінкового seo, тепер необхідно:
# 1. Створіть стратегію вмісту, щоб ваш сайт містив вміст, настільки цінний, що індустріальні сайти, природно, захочуть прив'язати до нього,
# 2. Розробити стратегію просування цього змісту.

II. Пошукова оптимізація не входить в «пакети» . Я збираюся зробити багато ворогів з пошукової оптимізації компаній, які пропонують такі речі, як: X кількість соціальних сигналів, X кількість зворотних посилань, X кількість прес-релізів, і всі інші види пуху за невелику ціну всього вашого маркетингового бюджету до кінця життя вашої компанії. Ваш кишечник говорить вам, що ці пакети є сміттям, і ви правильні. Ви можете зрозуміти, чому ці пакунки неефективні, посилаючись на попередню інфографіку. Ці пакети зосереджуються на факторах, які призводять до незначного (якщо такі є) поліпшення рейтингу, і вони не дають вам якісного рішення факторів, які мають найбільше значення.

III. SEO не є соціальними медіа . Хоча було показано деяку кореляцію між рейтингом SE та соціальними медіа, подіями, твітами та іншими соціальними сигналами, кореляція не є рівною причиною. Через великі дослідження наша компанія ніколи не могла віднести значну кореляцію між соціальними сигналами та рейтингом в пошукових системах. Ми більш схильні вважати, що компанії, які мають сильну присутність у соціальних мережах, також витрачають час і зусилля на створення зв'язків і створення контенту, обидва з яких є причинними факторами в рейтингу пошукових систем. Нижче наведено приклад збільшення рейтингу з додаванням зворотних посилань для ключового слова для виробництва середньої конкуренції:

Для сотень тестів ми досягли лише плоскостінних результатів між соціальними сигналами та змінами в рейтингу пошукових систем, тоді як вищезазначену діаграму кореляції можна повторювати знову і знову. Ми виявили, що компанії з сильною присутністю в соціальних мережах також витрачають час і зусилля на фактори SEO, такі як створення посилань і створення контенту, збільшуючи рейтинг пошукових систем.

3. Скільки пошукової оптимізації ви можете зробити на свій розсуд?

Відповідь на це питання частково залежить від того, скільки доступу та вміння ви маєте при редагуванні вашого власного сайту, і від того, скільки освіти ви маєте на те, що важливо з seo на сторінці. Є багато ресурсів там, якщо ви дійсно хочете дізнатися, як структурувати свій сайт, я перерахую пару з них в нижній частині цієї статті.
Одна річ, яку ви абсолютно можете зробити, це почати думати про те, яку інформацію та ресурси ви можете надати цільовим клієнтам. Чим більше вони бачать вас як експерта у вашій галузі, тим більше вони, швидше за все, прийдуть до вас, коли вони будуть готові приймати рішення про покупку. Почніть писати повідомлення в блогах і покращувати вміст вашого веб-сайту. Переконайтеся, що ваш веб-сайт - це не просто невблаганна самореклама, а навпаки, що вона надає своїм читачам чудову безкоштовну інформацію.

Ми пропонуємо безкоштовну пропозицію: Наша команда професіоналів у сфері SEO зробить огляд вашого сайту та присутності в Інтернеті з точки зору SEO, а також надасть вам короткий огляд вашого поточного стану, а також надасть кілька порад щодо поліпшення ефективності вашого SEO:

Інший спосіб покращити рейтинг пошукової системи - почати складати список інших веб-сайтів, які можуть рекламувати ваш вміст, а потім звернутися до тих, хто приймає рішення в цих компаніях, щоб дізнатися, чи будуть вони посилатися на ваш сайт. Хоча ви, безумовно, можете реалізувати деякі з цих заходів самостійно з відповідними ресурсами, я рекомендую вам шукати консультації . Якщо за змістом і зворотними посиланнями немає реальної стратегії, вони часто можуть мати незначний вплив на ваш результат.

4. Що ви повинні шукати в промисловому виробництві SEO фірми

Якщо ви подібні до більшості компаній, то ймовірність того, що у вас немає знань або наявних ресурсів для досягнення необхідних результатів SEO. Завдяки нашому досвіду ми виявили, що існує п'ять ключових областей, які ви повинні оцінювати, коли ви вирішите об'єднатися з фірмою SEO. Поки ви оцінюєте свій вибір SEO, скористайтеся безкоштовним аналітичним пропозицією weCreate, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам збільшити кількість клієнтів на ваш сайт.

I. Вони повинні бути орієнтовані на результати . Однією з великих причин, що вона може бути настільки важко знайти правильну фірму, є те, що занадто часто їхній крок передбачає гігантський перелік пов'язаних з SEO елементів, які вони будуть робити для вас. Хоча ці гігантські списки можуть виглядати дуже соковито, вони відволікають від реальності, що результати є єдиним показником успіху. Результати повинні виглядати як послідовне поліпшення вашого рейтингу. Якщо два місяці пройти без значного поліпшення в рейтингу для різних ключових слів, то ви повинні серйозно поговорити з вашою компанією SEO, щоб визначити, чому це так. Результати не завжди виглядають як збільшені рівні трафіку, однак SEO повинна отримувати вам більше потрібного трафіку, що призводить до більш високих показників переходів і більшої кількості приводів.

II. Вони повинні мати досвід створення веб-сайту . Хоча це не може бути 100% правило, SEO і дизайн веб-сайту йдуть рука об руку. Сайт є цільовим і джерелом SEO, тому спеціалісти пошукових систем повинні знати, як розробляти свої веб-ресурси.

III. Пошукова оптимізація та обслуговування є двома абсолютно різними елементами . Ви не повинні очікувати продовжувати платити за той же рівень SEO, коли ви досягли узгодженого рейтингу. Наша компанія циклізує нові ключові слова / фрази після отримання результатів для старих. Якщо ми надаємо вам рейтинг для всіх ключових слів, які вам потрібні, тоді ми стягуємо лише низьку плату за обслуговування для збереження вашої позиції. Ми зрозуміли, що ми робимо з цією платою за технічне обслуговування.

IV. Ваша фірма SEO повинна не просто прийняти список ключових слів / фраз, які ви надаєте їм, і почати оптимізацію . Навіть якщо вони можуть класифікувати вас для цих пошукових запитів, ці ключові слова можуть бути не найкращим вибором. Фірма повинна проаналізувати ваш веб-сайт, вашу стратегію вмісту та ключові слова, які ви надали їм, щоб визначити, які заходи будуть надавати вам найбільший вплив на ваші інвестиції.

2017 Виробництво SEO Стратегія Оновлення

Зміст цієї статті було переглянуто та оновлено за попередній рік. Переважна більшість SEO інформації відповідає незначним змінам, однак ми бачили певні ніші специфічних ніш, що стають більш важливими. Якщо ви вирішили підписатися на Majestic, щоб оцінити зворотні посилання конкурента, ви побачите, що за допомогою платного рахунку існує ніша або "актуальний потік довіри", пов'язаний з зворотними посиланнями з різних доменів. Для більшості виробників ця ніша буде “Бізнес / Промислові товари та послуги”. При отриманні зворотних посилань для вашого веб-сайту і створення веб-сайту / ранжування веб-сайту, ми ставимо більше уваги на отримання дуже нішевих специфічних зворотних посилань для отримання оптимальних результатів.

Оновлення стратегії 2018 року

Цього року ми все ще спостерігали дуже мало змін у роботі. Якщо ви дотримуєтеся принципів повноважень веб-сайту / сторінки та добре оптимізованого вмісту, то більшу частину часу це буде достатньо для визначення конкурентних умов. Ми маємо певну емпіричну підтримку, яка передбачає взаємодію користувача з вашим переліком Google, і ваш веб-сайт має незначний вплив на рейтинг. Нижче наведено кілька простих порад, які допоможуть вам подолати будь-які проблеми, які змінили ці оновлення алгоритму:

 1. Оптимізуйте назву сторінки та опис опису з різними варіантами ключових слів.
 2. Переконайтеся, що ключові слова та заяви у вашому списку Google співпадають з назвами та заголовками на цільовій сторінці
 3. Оптимізуйте свою цільову сторінку за допомогою тематичних досліджень, відео, вихідних посилань і значного вмісту.
Ми сподіваємося, що ви знайшли цю статтю інформативною, і що ви звернетеся, якщо настав час розпочати пошук своєї компанії.

Ресурси для SEO на сторінці:


Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче. Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче

Нейт допоміг виявити, що ми створили з іншими співвласниками Брайан і Зак. Чотири роки він чесно служив у Корпусі морської піхоти США, де здобув цінні лідерські навички як радник піхоти іракської армії, а також неофіційний офіцер, який веде інших морських піхотинців. Після служби в Корпусі морської піхоти Nate активно брав участь у міжнародній торгівлі акціями та валютами. Він продовжував здобувати ступінь магістра з міжнародного бізнесу та маркетингу і активно брав участь у створенні міжнародних стартапів в Інтернеті.

Що таке Off-Page SEO?
Що таке зворотні посилання?
3. Скільки пошукової оптимізації ви можете зробити на свій розсуд?
Боротьба за отримання трафіку на веб-сайті виробництва у 2019 році?
Що таке SEO на сторінці?
Що таке Off-Page SEO?
Що таке зворотні посилання?
Чому?
Отже, де вам вдається знайти ці можливості зворотного зв'язку, якщо ви не відразу отримаєте список потенційних веб-сайтів, щоб запитати посилання на ваш сайт?
3. Скільки пошукової оптимізації ви можете зробити на свій розсуд?