GB Man

  1. Розробка інтернет-магазину
  2. SSL з оцінкою A +
  3. Пошта для домену

GB Man займається виготовленням імбирних пряників ручної роботи і їх продажем на території України. Інтернет-магазин надає широкий вибір пряників на різний свята, заходи, корпоративи і т.д. Можливо виготовлення пряників з індивідуальним оформленням під замовлення. GB Man займається виготовленням імбирних пряників ручної роботи і їх продажем на території України

Розробка інтернет-магазину

Інтернет-магазин пряників компанії GB Man був розроблений на базі CMS Joomla! 3 останньої версії. Як компонент для організації функціоналу магазину був обраний JoomShopping 4. Крім цього для даної платформи був встановлений ряд доповнень для JoomShopping:

Цей набір розширень дозволив організувати повноцінну адаптивну верстку для всіх сторінок сайту, підтримку мікророзмітки, AJAX кошик товарів, сформувати коректні канонічні посилання для товарів в різних категоріях. В результаті сайт має привабливий і сучасний дизайн, коректно відображається на мобільних пристроях і має початкову SEO оптимізацію.

Як шаблон для CMS Joomla! був обраний шаблон від компанії YOOTheme і виконана тонка настройка і оптимізація з урахуванням побажань клієнта і загальної концепції сайту.

Окремо для інтернет-магазину були розроблені система автоматичної оплати замовлень через Приват24 і доповнення для вибору складу Нової Пошти при виборі відповідного способу доставки.

SSL з оцінкою A +

Використання валидного SSL сертифікату для сайту і виконання ряду додатковий налаштувань дозволяє клієнтам безпечно використовувати його по https і позитивно впливає на SEO оптимізацію. Крім самого сертифіката на хостингу клієнта був виконаний ряд додаткових налаштувань, що дозволило набрати максимальний бал при його оцінці на ssllabs.com .

Пошта для домену

Для організації пошти для домену використовується Zoho Mail з безкоштовним тарифом. Також для домену були виконані додаткові настройки в DNS записах для перевірки DKIM підписи і SPF. В результаті вся пошта як з сайту, так і з поштових серверів Zoho успішно доставляється до клієнтів і ніколи не позначається як спам.

приклади сторінок