Генератор XML Sitemap - створює безкоштовні онлайн-карти Google

 1. Наші новини: (див. Докладніше !) Нові довгі TLD повністю підтримуються зараз Цю послугу Web-Site-Map.com...
 2. Як створити XML Sitemap
 3. Завантаження файлу XML Sitemap
 4. Чи це безпечно?
 5. Докладніше про XML-мапи сайтів
 6. Чому Web-Ste-Map.com
 7. Новини: Піддомени повністю підтримуються!
 8. Ви пробували наш Broken Link Checker?

Наші новини: (див. Докладніше !)
 • Нові довгі TLD повністю підтримуються зараз
 • Цю послугу Web-Site-Map.com називають Пошук веб-хостингу один з кращих веб-інструментів "для забезпечення видатного генератора XmlSitemap".
 • Піддомени отримали повну підтримку Читайте про це тут ...
 • Основні удосконалення для Joomla та інших CMS. Вчи більше...

Загалом, це список URL-адрес вашого веб-сайту у вигляді файлу XML (він також відомий як Google Sitemap тому що він був введений спочатку Google). Крім того, вона дозволяє включити додаткову інформацію про кожну URL-адресу, наприклад, дату останнього оновлення, частоту її зміни та наскільки вона важлива. Формат XML дозволяє легко обробляти цю інформацію на різних типах комп'ютерів, програм і систем, тому пошукові системи (Google, Yahoo, Bing, Ask, Baidu, AOL, Yandex і т.д.) не матимуть проблем з розумінням файлів мапи сайту .

Зразок XML-файлу Sitemap:

<? xml version = "1.0" encoding = "UTF-8"?>
<urlset xmlns = "http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9">
<url>
<loc> http://www.example.com/ </loc>
<lastmod> 2005-01-01 </lastmod>
<changefreq> щомісячний </changefreq>
<priority> 0.8 </priority>
</url>
<url>
<loc> http://www.example.com/about.htm </loc>
<changefreq> щоденний </changefreq>
</url>
</urlset>

Приклад sitemap вище містить 2 URL та всі дозволені необов'язкові теги: <lastmod>, <changefreq> і <priority>.

Google накладає кілька обмежень: один файл Sitemap XML може містити не більше 50 000 URL-адрес і не може перевищувати 10 мегабайт.

Навіщо вам потрібна Sitemap

... тому що це дозволяє інформувати пошукові системи про важливі сторінки вашого сайту. Це збільшує його видимість до Google, Bing, Yahoo, Baidu, Yandex і т.д., і забезпечує індексацію веб-сторінок, які не можуть бути виявлені в іншому випадку. Вони надають додаткову інформацію про ваш сайт пошуковим системам, доповнюючи їхні традиційні методи сканування World Wide Web. Для цього всі основні пошукові системи використовують один і той же протокол на основі XML. Це означає, що має Мапа сайту XML дозволить Google, Yahoo, Microsoft Bing (MSN) і Ask мати актуальну інформацію в будь-який час, коли ви завантажуєте новий файл карти на ваш сервер.

Файли XML Sitemap особливо корисні, якщо:

 • У вас новий веб-сайт
 • Ваш веб-сайт має динамічний контент, створений CMS (Joomla, Wordpress, Drupal, DotNetNuke і т.д.)
 • У вас є багато сторінок
 • Ви не бажали Google PageRank
 • Ваш веб-сайт має складну навігацію
 • Деякі веб-сторінки недоступні з головної сторінки та її дітей, або заглиблені в ієрархії сторінок

Якщо у вас виникли непрацюючі посилання на своєму веб-сайті, наш генератор Sitemap сканує ці повідомлення та повідомить вас, якщо хтось помер, і які конкретні сторінки потрібно виправити.

Як створити XML Sitemap

Створення XML-файлу Sitemap є легким з нашим безкоштовним онлайн генератор Sitemap XML . Щоб отримати згенерований файл карти, просто введіть URL і на наступній сторінці зробіть вибір для 3 необов'язкових параметрів - частота зміни сторінки, дата останньої зміни і пріоритет сторінки. Подивитися знімок екрана сайту виробника мапи сайту.

Що таке "Частота зміни сторінки"?
Це значення вказує, як часто змінюється вміст певної URL-адреси.

Що таке "Дата останньої зміни"?
Час останньої зміни URL-адреси. Ця інформація дозволяє сканерам пошукових систем уникати сканування документів, які не змінилися. Ви можете дозволити генератору взяти інформацію з вашого сервера або вказати власну дату і час.

Що таке "Пріоритет сторінки"?
Пріоритет певної сторінки щодо інших сторінок на цьому веб-сайті. Як вказала компанія Google, значення для цього тегу - це число між 0.0 і 1.0, де 0.0 ідентифікує сторінку з найнижчим пріоритетом на вашому веб-сайті, а 1,0 - найвищу. Пріоритетом сторінки за замовчуванням є 0.5. Зауважте, що наш конструктор карт може автоматично генерувати пріоритети сторінок, аналізуючи відносні розташування ваших веб-сторінок на дереві веб-сайту.
Створіть свій мапи сайту Google зараз з нашим онлайн-виробником Sitemap

Завантаження файлу XML Sitemap

Завантаження дуже просте: просто завантажте створений файл sitemap.xml з нашого завантажити і розмістіть його в кореневому каталозі вашого веб-сайту (більша частина кореневого каталогу часу є каталогом, в якому знаходиться ваш індексний файл).

Чи це безпечно?

Так, веб-сайт-map.com xml sitemap builder переглядає лише веб-сторінки, які доступні для всіх. Вміст, обмежений вашим файлом robots.txt з Google, Yahoo, Bing та інших пошукових систем, не буде включено до вашого файлу sitemap.xml: скрипт генератора онлайн буде просто пропускати його.

Докладніше про XML-мапи сайтів

Для отримання додаткової інформації про цю тему SEO, будь ласка, відвідайте www.sitemaps.org або перегляньте сторінки, пов’язані з Google Sitemap, за адресою www.google.com/support/webmasters ... .

Чому Web-Ste-Map.com

 • Наш безкоштовний онлайн генератор має унікальну комбінацію зручних інтерфейсів з дуже багатою функціональністю.
 • Сценарій відображення має найточніше в роботі з Інтернетом динамічно створювані веб-сторінки (наприклад, створені за допомогою Joomla ), файли cookie, ідентифікатори сеансів, перенаправлення сторінок (включаючи перенаправлення javascript!), Іноземні мови, вилучені та закодовані URL-адреси, і навіть мова векторної розмітки (VML). Згенеровані файли Sitemap приймаються Google, Bing, Yahoo, Ask, і т.д. і виявилися 100% сумісними з усіма основними пошуковими системами!
 • Генератор підтримує національні мови (будь-які локальні набори символів і кодування символів, включаючи UTF-8 тощо) і має складну логіку повторів для роботи з віддаленими хостами та повільними мережами.
 • Пріоритети сторінки можуть генеруватися автоматично або встановлюватися вручну .
 • Сканер веб-сайтів завжди дотримується файлів robots.txt і дотримується правил robots.txt відповідно до рекомендацій Google.
 • Веб-сайт-карта веб-сервіс є 100% онлайн інструмент . Це означає, що вам не потрібно встановлювати будь-яке програмне забезпечення на вашому комп'ютері або завантажувати будь-які скрипти на свій сайт. Крім того, ви зможете створювати безкоштовні файли мап-сайтів на будь-якому комп'ютері, якщо це Mac, PC, iPad або Android, а також Windows, Mac / Apple OSX, iOS, Android, HP WebOS, Chrome OS / Chromium, Linux або UNIX. Microsoft Windows 8 також повністю підтримується. Те ж саме можна сказати і з точки зору управління контентом: ви можете керувати вашим вмістом вручну або використовувати CMS, як Drupal, Joomla, WordPress, DotNetNuke, Magento - у всіх випадках наш HTTP- сканер завжди буде добре працювати для вас!
 • Наш редактор Google / XML / Sitemap поставляється з іншою корисною функцією SEO - безкоштовним інструментом для перевірки непрацюючих посилань, який виявляє та повідомляє про порушені гіперпосилання під час створення сайту Google. Зауважте, що для того, щоб скористатися цією перевіркою на пошкоджені посилання, необхідно створити карту з нашою онлайновий XML Sitemap maker . В якості альтернативного способу вирішення проблеми зі зв'язком гниття можна вважати наш новий автономний непрацююча перевірка посилання що здатне звітувати про всі основні проблеми зв'язування та коди відповіді HTTP як 404 "Сторінка не знайдена" і т.д. Таким чином, ви можете використовувати Об'єкт перевірки посилання в будь-який час навіть без створення будь-яких файлів карти сайту google. Не забувайте використовувати Перевірка посилань інструменти періодично забезпечують постійне здоров'я ваших інтернет-ресурсів. Joomla та інші динамічні системи управління контентом повністю підтримуються!

 • Наш онлайн-сервіс є професійним і пропонує вбудований валідатор Sitemap, який перевіряє створені файли мап-сайтів і повідомляє, чи є XML правильним і правильним. Зауважимо, що добреформованість і її відповідність Схема XML є критичними факторами: інакше Google , Bing, Yahoo і т.д. не зможуть зрозуміти вашу мапу сайту. Виберіть свій генератор, а також інші інструменти SEO мудро, щоб переконатися, що ваші зусилля з оптимізації Інтернету не будуть витрачені даремно!
 • Новий: Наш вільний творець мапи сайту має дуже високий ліміт сторінок, який нещодавно став динамічним : тепер значення присвоюється на основі фактичної доступності ресурсів сервера (чим менше зайняті наші сервери, тим вище ліміт поточної сторінки), і тому значення змінюється дуже часто протягом дня. Переглянути останнє значення тут . (це не будь-які 1500/2500/3000 сторінок, які ми мали раніше - тепер це набагато вище, і таким чином можна легко розмістити ще більші веб-портали)

 • Ця послуга здатна обробляти будь-який веб-сайт незалежно від того, чи він кодується вручну - чистим HTML / XHTML, або заснований на PHP, ASP, JSP, Cold Fusion і т.д., або побудований з використанням Drupal, Joomla, WordPress, DotNetNuke, Magento або будь-які інші платформи CMS та електронної комерції.

Все це робить веб-сайт-генератор цінним щоденним інструментом SEO для веб-дизайнерів і веб-майстрів . Створіть свій безкоштовний файл карти сьогодні з нашим преміум-онлайн будівельника і представити в Google, Yahoo, Bing, Baidu, Ask.

Незабаром з'являться більш цікаві функції, включаючи вищі ліміти.

Доступна комерційна версія без обмежень - зв'яжіться з нами детальніше!

Зробіть свій веб-сайт зручним для Google , відобразивши його за допомогою нашого інструмента! Також не забудьте перевірити нашу колекцію SEO посилання для інших корисних SEO-інструментів і ресурсів просування сайту!

Новини: Піддомени повністю підтримуються!

Ми отримували багато запитів, щоб дозволити домени, які не належать до www . Отже, це зроблено! Тепер ви можете зробити XML-мапи сайту для основних доменів, наприклад, example.com і суб-доменів, як форум .example.com і т.д.: більше немає обмежень на компоненти назви URL! Якщо ви бачите будь-які проблеми з цією новою функціональністю, не соромтеся зверніться до служби підтримки .

Як ви вже знаєте, ми зазвичай вирішуємо будь-які проблеми протягом 24 годин !

Ми постійно вдосконалюємо нашу CMS модуль сумісності, який нещодавно отримав підтримку розширень JoomSEO і Phoca . Якщо у вас є веб-сайт, створений у Joomla, а у файлах sitemap.xml - будь-які небажані динамічні посилання, створені Joomla розширення, будь ласка повідомте нам про це і піклуватиметься про них швидко і безкоштовно, звичайно!

Більш детальну інформацію про це, інші новини, примітки до випуску та службові оголошення можна знайти на Twitter . Будь ласка, слідуйте за нами! Більш детальну інформацію про це, інші новини, примітки до випуску та службові оголошення можна знайти на  Twitter

Ви пробували наш Broken Link Checker?

Нещодавно ми додали до сімейства наших онлайн-інструментів SEO окремий пошук за мертвими посиланнями BrokenLinkCheck.com який виявляє погані посилання та виділяє місця розташування непрацюючих посилань прямо в HTML-коді . Пошук і фіксація застарілих гіперпосилань ніколи не було простіше!

The інструмент перевірки посилання робить результати доступними в режимі реального часу, так що ніякого очікування не бере участь: ви можете почати виправляти непрацюючі посилання відразу, поки наш детектор зламаної посилання перевіряє решту ваших посилань!

The  інструмент перевірки посилання  робить результати доступними в режимі реального часу, так що ніякого очікування не бере участь: ви можете почати виправляти непрацюючі посилання відразу, поки наш детектор зламаної посилання перевіряє решту ваших посилань

Відгуки:


"Ви найкращий. Я лікар і дуже простий у використанні". Клаудіо, Італія

"Просто хотів сказати спасибі і яку чудову програму, молодець ..." Мартін, Великобританія

"Добре зроблені хлопці! Дивовижна робота там!" Алекс, Греція

"Генератор супер." Джордж, Болгарія

"Велике спасибі за використання вашої відмінної програми". Елізабет, Великобританія

"Ваш сайт дійсно приголомшливий і дуже корисний" Sachin, Індія

"Я використовую ваш дуже приємний веб-інструмент. І це чудово!" Крістоф, Німеччина

"Дякуємо Вам за чудову послугу! Ми високо цінуємо Ваш сайт за те, що він дуже легко створює мапи сайту і відкриває непрацюючі посилання. Ми користувалися іншими безкоштовними послугами з інших сайтів, але ніхто не порівнюється з web-map.com з точки зору простоти використання, точність, швидкість індексації та величезна кількість дозволених сторінок. " Dico, Філіппіни

"Це найкращий генератор карти сайту, який ми знайшли в Інтернеті. Дякую." Християнська конференція, АС

"Відмінна служба. Буду рекомендувати вас своїм колегам." Нік, США

"Ваша система є приголомшливою - найкращий генератор мап сайту в Інтернеті". Пол, Австралія

"Я просто хотів сказати, чому для створення гарної спрощеної системи". Marrys, Південна Африка

"Веб-сайт-карта дуже хороший сайт, мені це подобається. Спасибі!" Адам, Китай

"Я люблю ваш веб-сайт і можливість генерувати карту сайту" Енді, США

"Чудовий сайт! Фантастичний! Велике спасибі". Bydewey, Канада

"Дякую вам дуже за ваш чудовий сайт. Я вдячний". Грег, США

"Я тільки що перевірив сайт-карту, і зараз він працює добре для Google. Дякую за чудову справу". Назрі, Малайзія

"Ви рок! Я буду впевнений, що чірікать це ... Дякуємо за видатну роботу." Скотт, США

"Ваш сайт є найкращим способом для sitemap.xml" Арсен, Вірменія

"Я люблю вашу службу і буде радий передати вас моїм колегам-підприємцям". Фред, США

"Велике спасибі ... Ви, хлопці, пропонуєте відмінний сервіс, я можу генерувати мапи сайту для всіх моїх сайтів безкоштовно . Я дуже вдячна за вашу допомогу". Сімона, Ірландія

"Дякую! Дуже здорово." Бонні, США

Ви пробували наш Broken Link Checker?
Encoding = "UTF-8"?
Що таке "Частота зміни сторінки"?
Що таке "Дата останньої зміни"?
Що таке "Пріоритет сторінки"?
Чи це безпечно?
Ви пробували наш Broken Link Checker?